Camping De Menmoerhoeve
4876 NL Etten - Leur
Nederland
Camping De Menmoerhoeve er en campingplass med 30 plasser i Etten - Leur, Nederland, i regionen North Brabant. På plassen finner du wifi og en restaurant.
Her kan du campe med telt, campingvogn eller bobil. I tillegg til å campe kan du også leie en chalet.
Det finnes flere aktiviteter på campingplassen, som en lekeplass.
Hunder er velkomne på Camping De Menmoerhoeve. Camping De Menmoerhoeve er tilgjengelig for rullestolbrukere. For å vaske klærne dine er det vaskemaskiner tilgjengelig. Plasser med strøm er tilgjengelige.
Bilder
Egenskaper
Overnattingstyper
Fasiliteter
Egnethet
Aktiviteter
Sanitæranlegg
Anmeldelser
Skriv en anmeldelseToiletgebouw was erg smerig. Afvalbak was vol bij aankomst en bij vertrek was hij nog niet geleegd Bij ons verblijf op de camping is er nooit schoongemaakt Vloeren vol met gras en drek Bij vetrek gemeld . Werd alleen gezegd dat is jammer .sorry
4 år siden
Na een rit met de caravan in de storm richting Domburg de camping aangedaan om de storm voorbij te laten gaan omdat het te gevaarlijk was op de weg Heel erg gastvrij gewoon goed , Het eten gewoon goed , Het sanitair gewoon goed en wat men ook schrijven over het sanitair vergelijk het dan maar met het Hof van Domburg waar je het vier voudige betaald dan besef je pas wat goed is in verhouden met wat je betaald... Fam van Dijck bedankt voor jullie gastvrijheid en het lekker eten Fam Mutsaers
4 år siden
Wij waren hier in september 2016 om onze jaarlijkse familiedag door te brengen. Een prachtig plekje maar buiten hier en daar niet echt netjes. Drinken en aandacht om er een leuke dag van te maken is prima. De lunch en het boerenbuffet vonden wij redelijk. Bij de lunch was er brood genoeg maar het randgebeuren was minimaal en werd niet of niet tijdig bijgevuld. Ook bij het boerenbuffet was het vlees ruim aanwezig maar het randgebeuren heel minimaal. Misschien hiervoor grotere schalen vullen zodat 25 personen bij hun 1e gang echt kunnen kiezen en bv.allemaal wat rauwkost kunnen pakken.
4 år siden
Wij kwamen daar aan en het ging regenen. We gingen dus eerst maar wat eten. Erg lang wachten en wat ongeorganiseerd. Het is allemaal goed bedoeld maar het is het net niet. Sanitair ook wat gedateerd. maar voor kinderen is het zeker leuk. dierentuintje zou ook wat beter onderhouden mogen worden want het stinkt er enorm.
4 år siden
De organisatie van het klompschilderen was uitstekend voorbereid. Op een uitstekende plaats uit de brandende zon lag alles klaar. Het was lang geleden dat de groep van elf personen die al 35 jaar de laatste zaterdag van augustus dit doen zo eenduidig tevreden waren.
4 år siden