Camping de Klashorst er en campingplass med 30 plasser i Diffelen, Nederland, i regionen Overijssel. På plassen finner du wifi og ferskt brød om morgenen.
Her kan du campe med telt, campingvogn eller bobil. I tillegg til å campe kan du også leie en chalet.
Det finnes flere aktiviteter på campingplassen, som en lekeplass.
Hunder er velkomne på Camping de Klashorst. For å vaske klærne dine er det vaskemaskiner og tørketromler tilgjengelig. Plasser med strøm er tilgjengelige.
Bilder
Egenskaper
Overnattingstyper
Fasiliteter
Egnethet
Aktiviteter
Sanitæranlegg
Anmeldelser
Skriv en anmeldelseWij hadden trekkershut Skyte 2. Pluspunten Mooie locatie, rustig/stil, uitzicht op grote wei met koeien Leuke camping Leuk huisje met veel ramen Goede WiFi Minpunten Niet schoon, lege fles wijn en ballonnen vorige gasten lagen er nog. Niet gestofzuigd en gedweild, duidelijk geen schoonmaak, veel dode vliegen en algeheel onverzorgde indruk. Ongewassen gebruikte moltons op de matrassen. De vele mooie ramen nog nooit gewassen en erg vies, jammer met het uitzicht ook op de sterren. Opengebroken achterdeur met uitstekende spijkers die met een schuifje op slot moet. Weinig bestek en borden. Waar de verhuurder niets aan kan doen: extreem veel vliegen (plusminus 75 in drie dagen) en muggen eind oktober
3 år siden
Heerlijk een weekend weg geweest. prachtige ligging en wakker worden met mooi uitzicht. Wat een bijzonder vriendelijke mensen hier! Sanitair en douch zijn mooi schoon en we komen hier zeker van het zomer terug! Fikki stoken op de algemene vuurplaats is leuk! Zo ontmoet je nog eens mensen! Absoluut een aanrader!
4 år siden
Gekampeerd met een daktent en met de hond. We hebben ons prima vermaakt en genoten ‘s avonds van ons eigen kampvuur. Prachtig gelegen natuurkampeerterrein aan de rand van het bos, dichtbij de Overijsselse Vecht. Op een 3-tal mooie plekken mogen staan: open, zonnig en tussen de bomen. Elk met een eigen sfeer. Relaxte, behulpzame en (hond)vriendelijke eigenaren met oog voor de natuur en bushcraft. Goede voorzieningen: luxe sanitair, wasmachine, koelkast, oplaadmogelijkheden, WiFi, app met info en bestelgemak. ‘s Morgen wakker worden met zingende vogels en ‘s avonds pitten met kwakende groene kikkers: heerlijk! We komen hier zeker terug!
4 år siden
Gekampeerd met een daktent en met de hond.We hebben ons prima vermaakt en genoten ‘s avonds van ons eigen kampvuur. Prachtig gelegen natuurkampeerterrein aan de rand van het bos, dichtbij de Overijsselse Vecht. Op een 3-tal mooie plekken mogen staan: open, zonnig en tussen de bomen. Elk met een eigen sfeer.Relaxte, behulpzame en (hond)vriendelijke eigenaren met oog voor de natuur en bushcraft.Goede voorzieningen: luxe sanitair, wasmachine, koelkast, oplaadmogelijkheden, WiFi, app met info en bestelgemak.‘s Morgen wakker worden met zingende vogels en ‘s avonds pitten met kwakende groene kikkers: heerlijk!We komen hier zeker terug!
5 år siden
Mooie natuurcamping aan de rand van groot natuurpark waar je heerlijk kunt fietsen en wandelen. Modern sanitair voorzien van vloerverwarming. Ruime plekken.
5 år siden