Camping de Finne er en campingplass med 50 plasser i Reahus, Nederland, i regionen Friesland. På plassen finner du wifi.
Her kan du campe med telt, campingvogn eller bobil. I tillegg til å campe kan du også leie en chalet.
For bading er det et utendørsbasseng, et innendørsbasseng og naturlig badevann. Det finnes flere aktiviteter på campingplassen, som en lekeplass, bordtennis, sykkelutleie og fiske.
Hunder er velkomne på Camping de Finne. Camping de Finne er tilgjengelig for rullestolbrukere og har tilpassede sanitæranlegg. For å vaske klærne dine er det vaskemaskiner og tørketromler tilgjengelig. Plasser med strøm er tilgjengelige.
Bilder
Egenskaper
Overnattingstyper
Fasiliteter
Egnethet
Aktiviteter
Sanitæranlegg
Anmeldelser
Skriv en anmeldelseWe zijn al twaalf jaar lang vaste gasten tijdens het voorseizoen (april, mei en juni), maar 2023 was ons laatste jaar. De nieuwe beheerder heeft een totaal andere koers gekozen. De camping, die voorheen rustig was en waar je heerlijk kon vissen, wordt nu meer een verhuurplaats met onder andere Tipi tenten, Domes, pipo wagens en boten op het droge. Daarnaast is de staat van onderhoud sterk achteruit gegaan. Door het hoge gras en de groei van riet is de waterkant bijna niet meer bereikbaar en de paden worden overwoekerd door hagen. De elektriciteitspalen zijn nu in de heg geplaatst. Bovendien zijn er geen regels meer en moet je eventuele overlast zelf oplossen. Ik ga hier verder niet op in. Je kunt je kampeerspullen plaatsen zoals je wilt, maar dat is niet voor iedereen even aangenaam. We hebben er vele mooie jaren beleefd, maar uiteindelijk is dit niet meer de camping waar we ons thuis voelen. Ik kan het niet mooier verwoorden.
3 år siden
De ambiance en de gastvrijheid van de nieuwe beheerders waren niet wat we verwacht hadden.
3 år siden
De Finne Camping is een schilderachtige kampeerlocatie, idyllisch gelegen aan een waterpartij in het dorpje Reahus. Absoluut de moeite waard om te bezoeken, vooral als je even wilt ontsnappen aan de drukte van de grote stad. We, een gezin van drie, werden met veel enthousiasme verwelkomd door de eigenaren Jeroen, Esther en Yara. Er heerste een gezellige sfeer en we kwamen niets tekort.
3 år siden
Heel vriendelijk onthaal, rustig gelegen, warme broodjes aan de camper afgeleverd, lekkere koffie met taart
4 år siden
Mooie ruim opgezette camping op een voorheen boerenerf. Grote afgebakende plaatsen vlak bij het water of in de zon of schaduw. Voor de kinderen skelters, trampoline en kleine speeltuin. Voor tieners een tent met diverse tafelspelen. Zwemmen, vissen en kanoën in de vaart. Je kan een bootje huren en er is een terras waar drinken en fris te verkrijgen is. Sanitair gebouw netjes en schoon. Regelmatig komen de dieren uit de wei even langs bij de kinderen op de camping. Beheerders erg klantvriendelijk. Vlak bij Bolsward en Sneek. Aanrader zijn zwembad de Klomp nabij Sneek, Swimfun in Joure en ijsboerderij en speeltuin Boereiis in Akkrum!
4 år siden