Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Caravaning Marbella Playa
Camping Caravaning Marbella Playa
Camping Caravaning Marbella Playa
Camping Caravaning Marbella Playa
Camping Caravaning Marbella Playa

Camping Caravaning Marbella Playa i Spania

Marbella, Spania

Denne campingplassen er ennå ikke validert av eieren. Klikk her hvis du er eieren.
3.5 / 5 (7 stemmer)

Camping Caravaning Marbella Playa

N340, km 192,8
29604 Marbella
Spania
Besøk nettsiden
Legg til i favoritter

Camping Caravaning Marbella Playa er en campingplass med 406 plasser i Marbella, Spania, i regionen Andalusia. På plassen finner du wifi, en campingbutikk, en restaurant og ferskt brød om morgenen.

Her kan du campe med telt, campingvogn eller bobil. I tillegg til å campe kan du også leie en chalet.

For bading er det et utendørsbasseng. Det finnes flere aktiviteter på campingplassen, som barneunderholdning, en tennisbane, bordtennis, jeu de boules og fiske.

Hunder er velkomne på Camping Caravaning Marbella Playa. Camping Caravaning Marbella Playa er tilgjengelig for rullestolbrukere. For å vaske klærne dine er det vaskemaskiner og tørketromler tilgjengelig. Plasser med strøm, vanntilkobling og avløpstilkobling er tilgjengelige. Camping Caravaning Marbella Playa er åpen fra 15 juni til 31 august.

Bilder

Egenskaper

Overnattingstyper

Telt
Campingvogner
Bobiler
Chaleter
Leiligheter

Fasiliteter

Strøm
Vanntilkobling
Avløpstilkobling
Wifi
Oppbevaringsbokser
Campingbutikk
Ferskt brød
Snackbar
Restaurant
Tilgjengelig for rullestol
Kullgrill tillatt

Egnethet

Hunder tillatt
Vintercamping
Plasser med skygge
Sesongplasser
Naturister
Plasser for ungdomsgrupper

Aktiviteter

Lekeplass
Barneunderholdning
Bading i naturlig vann
Utendørsbasseng
Innendørsbasseng
Termalbad
Badstue
Jeu de boules
Tennis
Bordtennis
Minigolf
Sykkelutleie
Fiske
Skiheis

Sanitæranlegg

Tømmestasjon for bobiler
Stellerom
Tilgjengelige sanitæranlegg
Vaskemaskiner
Tørketromler
GN
Gert nienkemper Nederlandsk

Jammer dat er niet een apart trekkersveld is.De bewoners van de zeizoenplaatsen zijn nogal aanwezig

4 år siden

Me
mereltje91 Nederlandsk

Een prima camping op minder dan 5 minuten van een leuk strand. Een echte spaanse camping met veel spaanse (vaste) gasten. Hierdoor is er altijd leven op de camping. Het zwembad is mooier dan het gemiddelde camping zwembad. Er zijn 2 aquaparken in de omgeving. Aquapark mijas is een aanrader.

4 år siden

Ro
ronell Nederlandsk

Pas op haast geen invoeg- en uitvoegstrook. Aan de drukke weg. Het is geen liefde op het eerste gezicht als je de camping opkomt maar voor een paar dagen moet kunnen. Goede supermarkt op de camping. Zelfs met voldoende keus. Helaas gingen ze de bomen sproeien met een één of ander goedje dus alles van stof....naar binnen halen. Hoezo de tent na binnen halen??? Op de dag dat ze bij ons in de buurt kwamen zijn we weggegaan want straks vreet dat spul in de tent...voor de rest was het voor het verkennen van Marbella een goede locatie bus stopt aan de grote weg.

4 år siden

Ha
Hans Nederlandsk

Zijn deze zomer 2 weken op deze camping geweest. Deze camping ligt aan de goede (strand)zijde van de A-7 en heeft een prachtig zwembad. De op- en afritten op deze razend drukke A-7 zijn er niet of veel te kort, gevaarlijk voor een auto/caravan combinatie! Er zijn veel vaste plaatsen met spaanse campinggasten die het aanzicht door allerlei plastic aanbouwsels, afdekkingen en overdekkingen aan of op hun caravans omlaag halen; Geen gezicht!! En verder het zand ... zand ... en nogmaals zand op deze camping, er dient broodnodig een laag grind of gemalen schelpen op de ondergrond van alle staplekken te komen, anders blijft het voortdurend stof eten. Ook veel lawaai van de vaste gasten. WIFI aangevraagd maar dit werkte de helft van de tijd niet. Het zwembad is geweldig, een van de mooiste zwembaden ooit op een camping gezien. Achter de camping liggen enkele leuke strandjes met Horeca.

4 år siden

Ha
Hans Nederlandsk

Zijn deze zomer 2 weken op deze camping geweest. Deze camping ligt aan de goede (strand)zijde van de A-7 en heeft een prachtig zwembad. De op- en afritten op deze razend drukke A-7 zijn er niet of veel te kort, gevaarlijk voor een auto/caravan combinatie! Er zijn veel vaste plaatsen met spaanse campinggasten op deze camping die het aanzicht door allerlei plastic aanbouwsels en overdekkingen aan of op hun caravans omlaag halen. En verder het zand ... zand ... en nogmaals zand!!! op deze camping, er dient broodnodig een laag grind of gemalen schelpen op de ondergrond van de plekken te komen, anders blijft het voortdurend stof eten. Het zwembad is echter geweldig, een van de mooiste zwembaden ooit op een camping gezien. Achter de camping liggen enkle leuke strandjes met Horeca.

4 år siden

1 / 2

Beliggenhet