Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Am Badsee

Camping Am Badsee i Tyskland

Beuren, Tyskland

Denne campingplassen er ennå ikke validert av eieren. Klikk her hvis du er eieren.
5 / 5 (3 stemmer)

Camping Am Badsee

Allmisried 1
88316 Beuren
Tyskland
Legg til i favoritter

Camping Am Badsee er en campingplass med 100 plasser i Beuren, Tyskland, i regionen Baden-Württemberg. På plassen finner du wifi, en campingbutikk, en restaurant og ferskt brød om morgenen.

Her kan du campe med telt, campingvogn eller bobil. I tillegg til å campe kan du også leie en hytte, en chalet eller en leilighet.

For bading er det et utendørsbasseng. Det finnes flere aktiviteter på campingplassen, som en lekeplass, barneunderholdning og en besøksgård.

Hunder er velkomne på Camping Am Badsee. Camping Am Badsee er tilgjengelig for rullestolbrukere. For å vaske klærne dine er det vaskemaskiner og tørketromler tilgjengelig. Plasser med strøm og vanntilkobling er tilgjengelige.

Bilder

Egenskaper

Overnattingstyper

Telt
Hytter
Campingvogner
Bobiler
Chaleter
Leiligheter

Fasiliteter

Strøm
Vanntilkobling
Avløpstilkobling
Wifi
Oppholdsrom
Tørkerom
Kokemuligheter
Campingbutikk
Ferskt brød
Snackbar
Restaurant
Tilgjengelig for rullestol
Asfalterte veier
Felles bålplass
Ved
Kullgrill tillatt

Egnethet

Hunder tillatt
Vintercamping
Plasser med skygge

Aktiviteter

Lekeplass
Teater
Besøksgård
Barneunderholdning
Tilgjengelig adkomst til vannet
Utendørsbasseng
Jeu de boules
Tennis
Minigolf
Fiske
Skiheis

Sanitæranlegg

Stellerom
Bad til leie
Vaskemaskiner
Tørketromler
RN
Raymond Nooijens Nederlandsk

Op doorreis deze camping per toeval ontdekt. Moe van het reizen is het geweldig zeer gastvrij te worden ontvangen. Prima restaurant, goed en goedkoop.

4 år siden

Il
iLnk Nederlandsk

Camping am Badsee is prachtig gelegen, met uitzicht op het meer. Veel seizoensplaatsen. Het was er erg rustig en 's nachts heel stil. Wij waren op doorreis dus wij vonden het prima zo. Het sanitair was erg verzorgd en schoon, wel betalen voor het douchen, met pauzeknop. Lekkere verse broodjes en honing uit de buurt.

4 år siden

Je
Jeannette Nederlandsk

Geweldige camping , prachtig gelegen aan de badsee , terassencamping , daar moet je van houden . Veel seizoensplaatsen , waardoor sommige straatjes vaak uitgestorven waren op de camping . Wij stonden bovenaan op de 'korte termijnplekken' . Geen an(t)imatieteam , maar vinden wij ook niet nodig . Lekker zwemwater , klein speeltuintje , tafeltennistafel , volleybal-en voetbalveldje , klein dierentuintje en vooral heel veel ruimte op en bij de camping . Ligt heerlijk rustig van de grotere wegen af , 's nachts ook heerlijk slapen dus ! Vooral de ontvangst was super en we voelden ons echt welkom door Frau Wagner , je hoort er meteen bij . Geen kampwinkel , maar je kon wel elke dag verse broodjes bestellen en er is wel een noodvoorraad aan melk , boter en eieren op de camping . Er wordt veel voor de gasten georganiseerd , festavonden met de musikverrein en kleine marktjes op de camping en op zondag verkoop van hausvrouwenkuchen waar je je vingers bij aflikt ! Kortom , wij komen terug !

4 år siden

Beliggenhet