Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Au Jardin de la Ferme
Au Jardin de la Ferme
Au Jardin de la Ferme
Au Jardin de la Ferme

Au Jardin de la Ferme i Frankrike

Six-Fours-Les-Plages, Frankrike

Denne campingplassen er ennå ikke validert av eieren. Klikk her hvis du er eieren.
4.5 / 5 (5 stemmer)

Au Jardin de la Ferme

688 Chemin des Faïsses - Le Brusc
F-83140 Six-Fours-Les-Plages
Frankrike
Besøk nettsiden
Legg til i favoritter

Au Jardin de la Ferme er en campingplass med 30 plasser i Six-Fours-Les-Plages, Frankrike, i regionen Provence-Alpes-Côte d'Azur. På plassen finner du wifi.

Hunder er velkomne på Au Jardin de la Ferme.

Bilder

Egenskaper

Fasiliteter

Wifi
Kokemuligheter
Kullgrill tillatt

Egnethet

Hunder tillatt
Plasser med skygge
Pa
patrick_bertaux-helias Fransk

bonne situation pour ce camping très calme ( à 400 m de la plage et des commerces). Les sanitaires sont vétustes et un peu juste en quantité en ce mois de juillet et les douches payantes ( 1 euro). Si vous avez la chance d'avoir un emplacement ombragé, c'est le top, sinon emplacements sur un grand champ avec peu d'ombre. Globalement satisfaisant

4 år siden

Ca
cadance Nederlandsk

Cadance op deze camping op 25- 2021Plaats: Six-Four-le-Plages / Le BruscCamping: : Camping Au Jardin de la Ferme / Ons cijfer: 7Reisgezelschap: Pensionado’s met caravan. Verblijf 7 dagenPrijs: € 25.44 P/d Ontvangst: Frans / Engels. Een heel vriendelijke ontvangst. Met veel info over de omgeving.WiFi: Is Free maar matig op de staanplaats. Met de antenne versterker lukte het wel.Paden: Gravel.Staanplaats: Onder loof bomen op verharde grond. Afgebakend plaatsen door dichte struiken en bomen. Bomen zijn wel lekker voor de schaduw. Door de bomen is er niet altijd TV ontvangst te raealiseren. Het was niet bezwaarlijk om de schotel aan de overzijde van het padje te instaleeren. Geen nacht verlichting. Met windstil weer wel overlast van muggen.Sanitair: Slechts 2 toilettenen 2 douche’s €1,00 maar wel schoon maar erg gedateerd.Inkopen/ brood: In het dorp loop afstand 8 min.Restaurant: In het dorp.Geluid: Een stille rus

5 år siden

VB
Van Brussel Nederlandsk

Deze camping ligt erg gunstig t.o.v. het strand en het stadje. We vonden de camping erg basic, maar dat mag je ook verwachten 'a la ferme'. De sanitaire voorzieningen zijn schoon maar wel verouderd. De ontvangst is hartelijk en de eigenaar is hulpvaardig. Kleine camping, gemoedelijke sfeer, ideaal voor jonge kinderen om op avontuur te gaan. Keiharde grond, dus de juiste pennen en hamer zijn onontbeerlijk. Vraag om een schaduwrijke plek, wij stonden op het open veldje bij de ingang waar weinig schaduw mogelijk was. Op tijd boeken, want de mooiste plekken zijn bijzonder gewild.

6 år siden

Es
Esther Nederlandsk

Voor een goede prijs zit je aan de Cote d'Azur, 400 m van strand, 500 m van de haven met heerlijke restaurants (Saint Pierre voor vis, Auberge La Panoramique en een heerlijk Braziliaans restaurant!). Voor de kust is dit een kalme plek, op het strandje is ook in het hoogseizoen voldoende plek. De camping heeft zeer ruime plekken (onze De Waard kon er staan en de auto ernaast!), stroom ook op alle plaatsen. Toiletgebouw lijkt iets klein, maar ondanks volle camping maar 1 keer hoeven wachten op douche!

6 år siden

GV
Gijs Vonk Nederlandsk

Camping ligt in een woonwijk ruim 400 meter van de Middellandse Zee. Plaatsen zijn voldoende bemeten. Campingeigenaar vriendelijk en behulpzaam. Goede parkeergelegenheid. Rijd in de plaats bij aankomst door naar de laatste rotonde naar de zee. Daar 1e afslag en vervolgend weer eertse afslag recht. "Men " hoeft dan niet door de woonwijk. Zorg wel voor rotspennen. Gemoedelijk en gezellig. Warm aanbevolen. Eetgelegenheden aan de zee.

6 år siden

Beliggenhet