Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Annick Braspenning

Annick Braspenning in Nederland

Oude Pekela, Nederland

4.5 / 5 (11 stemmen)

Annick Braspenning

12 De Akkers 12,
9665MZ Oude Pekela
Nederland
Bezoek website
Toevoegen aan favorieten

Annick Braspenning is een camping met 40 plaatsen in Oude Pekela, Nederland, gelegen in de regio Groningen.

Je kunt hier kamperen met een tent of een caravan. Naast kamperen kun je hier ook een trekkershut of een appartement huren.

Op de camping zijn verschillende recreatiemogelijkheden, zoals zeilen en surfen.

Annick Braspenning is het hele jaar geopend.

Foto's

Kenmerken

Accommodaties

Tenten
Trekkershutten
Caravans
Chalets
Appartementen

Recreatie

Zeilen/surfen
Me
Menno Nederlands

Een schitterende en serene kampeerplaats met een mooie variëteit aan bomen die het terrein omringen en bescherming bieden tegen de wind. De plaatsen zijn goed, er is voldoende ruimte en een eigen waterpunt. Het sanitair is uitstekend. Het is gezellig met schapen in de wei en de nieuwe eigenaren zorgen voor een zeer gastvrije ontvangst. Onze honden zijn welkom en we kunnen direct vanaf de camping wandelen. Pekela en Winschoten, met alle winkels, terrassen en andere wensen, liggen op korte afstand. We zullen zeker terugkeren!

3 jaar geleden

He
Henk Nederlands

Fijn ontvangst door de gastvrouw mooi appartement bedden slapen heerlijk.Ontbijt erg lekker vers eitje de vogels fluiten buiten.We waren hier maar 1 nacht maar een mooie start van de dag.

5 jaar geleden

Ma
Marian Nederlands

Er waren problemen met de sceptic tank - graag alleen naar het toilet bij hoge nood -, toen zoontje een ongelukje kreeg met de landbouw sproeier van de camping kwam er geen sorry oid maar 'je had er weg moeten blijven'. Onze krant werd af en toe al gelezen door eigenaar voor wij hem zelf ophaalden. De gastvrije inslag mis ik wat. Ik kijk niet met plezier op deze eigenaren terug. De drukte (door corona) overviel ze wat maar aardig blijven is het belangrijkste wat mij betreft.

5 jaar geleden

FV
Fam. van der Nat Nederlands

Buitengewoon mooie camping met een hele prettige sfeer. De eigenaren zijn erg vriendelijk en behulpzaam. Groene vingers en een vermogen om om te gaan met ruimtes maken de camping prachtig. Hier gestaan met een camper met drie kinderen onder de 9, zij hebben zich de hele dag door, zelf!, vermaakt.

5 jaar geleden

We
Wessels Nederlands

Wij stonden op het kinderveld dat is erg leuk en gezellig. De camping stond voor het eerst vol waardoor het sanitair niet altijd even schoon was (er moet ook gezegd worden dat je natuurlijk als campinggast het ook netjes achter moet laten!), ook was het sanitair voor een volle camping niet echt voldoende. De wifi is niet goed, wij konden er in ieder geval geen gebruik van maken. Verder doen de eigenaren wel erg hun best om het iedereen naar zijn of haar zin te maken. Het is een mooi opgezette camping, de dieren en de pluktuin zijn erg leuk.

6 jaar geleden

1 / 3

Locatie