Prijs niet beschikbaar
Gemiddelde prijs gebaseerd op een auto en twee personen met een tent, caravan of camper.

Camping is geopend van 01 January tot 31 December
Aankomst
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Vertrek
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Dagen
{{r.bookingDays}}

Deze camping is nog niet door Spottocamp geverifieerd. Bent u de eigenaar van deze camping? Klik dan op de knop hieronder.

Ik ben de eigenaar
Wifi
BBQ toegestaan
Honden
Wasmachines
- Advertisement -
3.5 / 5 (15 stemmen

Village Orbetello (Glamping)

Via della Giannella, 166
I-58015, Orbetello
Italië

Kinderen zijn niet weg te slaan bij de animatie op Village Orbetello Camping. Tot in de avonduurtjes kunnen zij dansen bij de minidisco of op de schuimparty. Reken erop dat de animatie in het Italiaans is. Onbezorgd zwemmen dankzij de badmeesters die goed toezicht houden. Gelegen aan een drukke straat, steek over en sta aan de Toscaanse kust.

Eigenschappen camping

Recreatie
Speeltuin
Buitenzwembad

Faciliteiten
TV aansluiting
Wifi
Campingwinkel
Snackbar
Restaurant
Toegankelijk voor rolstoelen
BBQ toegestaan

Kwalificaties
Honden
Plekken met schaduw
Autovrij

Sanitair
Wasmachines


Klik hier als de informatie niet correct of onvolledig is

Foto's

Beoordelingen

Karel
Nederlands
Een aantrekkelijk verblijf op een uitgestrekte camping die goed verzorgd is. Zeer geschikt voor kinderen en met een veilige doorgang naar het strand! (Tunnel)
2 jaren geleden

Anoniem
Nederlands
Een prettige, goed onderhouden camping met o.a. goede faciliteiten, een schaduwrijke plek (mobile home), een goed gesorteerde campingwinkel en vriendelijk, aardig personeel. Het restaurant beschikt zelfs over een weliswaar kleine, maar glutenvrije menukaart. Het is alleen jammer dat je vanaf 01 juni bij het zwembad E 2,50 moet betalen voor een ligbed. Dit hebben wij nog nooit meegemaakt. Omdat je je auto niet blijvend mag parkeren bij je accommodatie, zijn er 2 grote overdekte parkeerterreinen. Op een gegeven moment vonden wij een pamflet op de autoruit met het parkeerverbod symbool en de tekst 'do not park here'. Enkele dagen later vonden wij wederom hetzelfde pamflet op de autoruit met de tekst 'parkeren op geschikte en toegestane plaatsen, bij gebreke hiervan zal de gedwongen verwijdering plaatsvinden'. Wij werden gesommeerd om te parkeren buiten de camping, op de personeelsparkeerplaats. De manager is in het geheel niet gastvrij!
3 jaren geleden

Sander
Nederlands
Wij waren hier in juli/augustus 2020 met 2 tieners en verbleven in een safaritent. Wij vonden deze tenten de beste ligging hebben, over het algemeen stonden deze vrij ver uit elkaar. De kwaliteit van de tent was redelijk. Elders op camping stond alles erg op elkaar gepakt. Het personeel vonden wij in het algemeen (restaurant/bar/zwembad/winkel) niet overdreven vriendelijk, dat hebben wij wel eens beter gezien in Italie. Faciliteiten op de camping zijn ok: het zwembad is aardig, het restaurant is ok, winkeltje is wat je mag verwachten. Naar het strand is echt maar een minuut of 5 lopen en dat is heerlijk! Je moet een redelijk drukke weg oversteken maar dat gaat prima. Op het strand zijn strandbedjes (prijs van 22 tot 30 euro 2 bedjes+parasol) en er is een barretje. Aanrader is restaurant Il Tramonto. Leuk is ook om een bootje te huren en zelf rond het schiereiland te varen. Al met al leuke vakantie gehad, maar wij komen hier niet terug.
4 jaren geleden

- Advertisement -