The Apple Camping and Caravan Park is een camping met 32 plaatsen in Cahir, Ierland, gelegen in de regio Munster. Op het terrein vind je wifi.
Je kunt hier kamperen met een tent, een caravan of een camper. Naast kamperen kun je hier ook een chalet huren.
Om te zwemmen is er een binnenzwembad en natuurlijk zwemwater. Op de camping zijn verschillende recreatiemogelijkheden, zoals een speeltuin, een tennisbaan, fietsverhuur, zeilen en surfen en een sauna.
The Apple Camping and Caravan Park is rolstoeltoegankelijk en beschikt over aangepast sanitair. Om je kleding te wassen zijn er wasmachines en drogers beschikbaar. Er zijn plaatsen met elektriciteit beschikbaar. The Apple Camping and Caravan Park is geopend van 1 mei tot 30 september.