Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Seecamping Laggner
Seecamping Laggner
Seecamping Laggner
Seecamping Laggner

Seecamping Laggner in Oostenrijk

Steindorf am Ossiachsersee, Oostenrijk

4.5 / 5 (10 stemmen)

Seecamping Laggner

Strandweg 3
9552 Steindorf am Ossiachsersee
Oostenrijk
Bezoek website
Toevoegen aan favorieten

Seecamping Laggner is een camping met 40 plaatsen in Steindorf am Ossiachsersee, Oostenrijk, gelegen in de regio Carinthia. Op het terrein vind je wifi, een restaurant en 's ochtends vers brood.

Je kunt hier kamperen met een tent, een caravan of een camper. Naast kamperen kun je hier ook een chalet of een appartement huren.

Om te zwemmen is er een binnenzwembad en natuurlijk zwemwater. Op de camping zijn verschillende recreatiemogelijkheden, zoals een tennisbaan, tafeltennis, een volleybalveld, fietsverhuur, botenverhuur en zeilen en surfen.

Honden zijn welkom op Seecamping Laggner. Seecamping Laggner is rolstoeltoegankelijk en beschikt over aangepast sanitair. Om je kleding te wassen zijn er wasmachines beschikbaar. Er zijn plaatsen met elektriciteit beschikbaar. Seecamping Laggner is geopend van 1 mei tot 22 september.

Foto's

Kenmerken

Accommodaties

Tenten
Trekkershutten
Caravans
Campers
Chalets
Appartementen

Voorzieningen

Elektriciteit
Wateraansluiting
Rioolaansluiting
Gasaansluiting
Gasflessen omruilen
Wifi
Kluisjes
Droogruimte
Kookgelegenheid
Campingwinkel
Vers brood
Snackbar
Restaurant
Rolstoeltoegankelijk
Verharde paden
Centrale kampvuurplaats
Kampvuur bij de plek toegestaan
Brandhout
Houtskool-BBQ toegestaan
Tafels en banken

Geschiktheid

Honden toegestaan
Wintercamping
Plekken met schaduw
Seizoensplaatsen
Naturisten
Plekken voor jeugdgroepen
Autovrij

Recreatie

Speeltuin
Binnenspeelruimte
Kinderboerderij
Kinderanimatie
Zwemmen in natuurwater
Naturistenstrand
Buitenzwembad
Binnenzwembad
Waterglijbaan
Thermaalbad
Sauna
Jeu de boules
Tennis
Tafeltennis
Volleybal
Golf
Midgetgolf
Zeilen/surfen
Botenverhuur
Botenhelling
Fietsverhuur
Paardrijden
Vissen
Duikstation
Skilift
Langlaufen

Sanitair

Camperservicestation
Babyverschoonruimte
Wascabines
Huurbadkamer
Aangepast sanitair
Wasmachines
Drogers
EV
Egwin Van De Weerd Nederlands

Zeer mooie Camping, mooie plekken met vriendelijke eigenaars. Mooi en schoon sanitairEn nog twee privé badkamers, rolstoel toegankelijk, veel te doen in de omgeving. Eigenaars weten een hoop over de omgeving met leuke tips.

5 jaar geleden

Ru
Rudy Nederlands

Wie op adem wil komen in rust en stilte kan hier prima staan. De camping is kleinschalig en het sanitair, wasruimte, afwas e.d. is zeer schoon. Er is in de omgeving genoeg te bezichtigen en te doen, het mooie is dat het "meer" direct aan de camping ligt. Broodjes service is top geregeld, eigenlijk is alles heel fijn.

6 jaar geleden

Ed
Edwin Nederlands

Een kleine camping direct aan de Ossiachersee. Meeste plekken alleen gras zonder bomen. Zeer schoon sanitair en de mogelijkheid voor privésanitair. Vanaf de camping loop je om het restaurant heen zo naar het meer waar je heerlijk kunt zwemmen. Winkels in de buurt. Broodjes kun je halen in het dorpje wat op loopafstand ligt en ze zijn via de camping te regelen. Jammer dat mensen zo mopperen op de beheerders. Ze werken hard en zijn behulpzaam en in voor een praatje, gewoon vriendelijke mensen. Voor ons zat het weer tegen, het alarm om de brandweer op te roepen ging regelmatig af, daar schrik je de eerste keer van maar schijnt normaal. Veel te doen inde omgeving.

6 jaar geleden

AV
Annette van Keulen Nederlands

De appartementen zijn schoon en leuk gelegen. Camping is niet al te groot en rustig. Mooie plek om activiteiten te ondernemen.

6 jaar geleden

LV
Luurt-Jan Vermeulen Nederlands

Fijne rustige camping, met mooie uitloop naar het meer. Leuk om Meer rond te fietsen. Vriendelijke ontvangst door Nederlandstalige eigenaars.

6 jaar geleden

1 / 2

Locatie