Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Parco delle Piscine
Parco delle Piscine
Parco delle Piscine
Parco delle Piscine
Parco delle Piscine

Parco delle Piscine in Italië

Sarteano, Italië

Deze camping is nog niet gevalideerd door de eigenaar. Klik hier als jij de eigenaar bent.
4.5 / 5 (15 stemmen)

Parco delle Piscine

Via Campo dei Fiori, 30
53047 Sarteano
Italië
Bezoek website
Toevoegen aan favorieten

Parco delle Piscine is een camping met 400 plaatsen in Sarteano, Italië, gelegen in de regio Tuscany. Op het terrein vind je wifi en een restaurant.

Je kunt hier kamperen met een tent, een caravan of een camper. Naast kamperen kun je hier ook een chalet huren.

Om te zwemmen is er een buitenzwembad en natuurlijk zwemwater. Op de camping zijn verschillende recreatiemogelijkheden, zoals kinderanimatie, een tennisbaan en tafeltennis.

Parco delle Piscine is rolstoeltoegankelijk en beschikt over aangepast sanitair. Om je kleding te wassen zijn er wasmachines en drogers beschikbaar. Er zijn plaatsen met elektriciteit, een wateraansluiting en een rioolaansluiting beschikbaar. Parco delle Piscine is geopend van 1 januari tot 1 januari.

Foto's

Kenmerken

Accommodaties

Tenten
Trekkershutten
Caravans
Campers
Chalets
Appartementen

Voorzieningen

Elektriciteit
Wateraansluiting
Rioolaansluiting
Wifi
Campingwinkel
Vers brood
Snackbar
Restaurant
Rolstoeltoegankelijk
Verharde paden
Houtskool-BBQ toegestaan
Tafels en banken

Geschiktheid

Honden toegestaan
Wintercamping
Plekken met schaduw
Seizoensplaatsen
Naturisten
Plekken voor jeugdgroepen

Recreatie

Speeltuin
Kinderanimatie
Zwemmen in natuurwater
Toegankelijke waterinstap
Buitenzwembad
Binnenzwembad
Thermaalbad
Sauna
Jeu de boules
Tennis
Tafeltennis
Golf
Midgetgolf
Zeilen/surfen
Fietsverhuur
Vissen
Skilift

Sanitair

Camperservicestation
Babyverschoonruimte
Wascabines
Aangepast sanitair
Wasmachines
Drogers
MZ
M Z Nederlands

Prachtig goed onderhouden camping. Vlakbij het dorpje Sarteano. Mooie grote staanplaatsen en mooi goed onderhouden sanitair.. Enig minpuntje is dat de camping veel lege plekken heeft. Waardoor t minder gezellig is. Verder een goed uitgangspunt om de mooie omgeving met dito plaatsen te bezoeken. Wij hebben in iedergeval genoten.

2 jaar geleden

Mi
Mirjam Nederlands

Wij hebben 3 weken op de camping gestaan met 2 kids van 11 en 13 jaar. De camping is ruim opgezet en heeft op veel plekken veel schaduw. Het sanitair is goed voor elkaar en super schoon. Wij zijn alleen bij het zwembad geweest voor alleen campinggasten, groot bad en veel bedjes rondom. Ideaal is het dorpje op loopafstand met supermarkt en restaurantjes. De snelweg is op 10 min rijden, ideaal voor uitjes in de omgeving. Wat wij minder vonden: de slagboom gaat elke dag dicht tussen 14 en 16 waardoor je de camping niet op of af kan. Het zwembad wordt 1x in de 2/3 dagen tussen 14 en 16 schoongemaakt. Voetballen in de speciale kooi kost 50 euro per uur en zit dus niet bij de camping in. De jeugd zoekt elkaar niet op op deze camping, wat wij anders gewend zijn. Toen wij er waren hoorden we de eerste 2 weken elke avond / nacht onophoudelijk hondengeblaf van het naastgelegen (landbouw) bedrijf.

2 jaar geleden

Gj
Gjalt Nederlands

We hebben drie weken doorgebracht op de camping met onze twee kinderen van 11 en 13 jaar. De camping is ruimtelijk ingericht en biedt op veel locaties voldoende schaduw. De sanitaire voorzieningen zijn goed geregeld en zeer schoon.We hebben enkel gebruik gemaakt van het zwembad dat exclusief voor campinggasten is, met een groot bad en veel ligstoelen eromheen.Het is ideaal dat er een dorpje op loopafstand is met een supermarkt en verschillende eetgelegenheden.De snelweg is slechts 10 minuten rijden, wat perfect is voor dagtochten in de omgeving.Wat we minder prettig vonden: de slagboom is elke dag gesloten tussen 14.00 en 16.00 uur, waardoor je de camping niet kunt betreden of verlaten. Het zwembad wordt om de 2/3 dagen schoongemaakt tussen 14.00 en 16.00 uur. Voetballen in de speciale kooi kost 50 euro per uur, wat niet inbegrepen is in de campingkosten. De jongeren op deze camping zoeken elkaar niet op, wat we anders gewend zijn.Tijdens ons verblijf hoorden we de eerste twee weken elke avond en nacht onophoudelijk hondengeblaf van het naastgelegen (landbouw)bedrijf.

3 jaar geleden

Sa
Sarah Nederlands

De kampeerterrein biedt uitstekende standplaatsen met genoeg plaats. Het sanitair is ruim, proper en van goede kwaliteit. De zwemfaciliteiten zijn aantrekkelijk en er is ook een kleine bar aanwezig. Het dorpje Sarteano is slechts 2 minuten wandelen. Het heeft een charmant centrum en verschillende uitstekende eetmogelijkheden. Het is een prachtige uitvalshoek voor de Val d'Orcia en een bijzonder mooie streek van Toscane.

3 jaar geleden

Wi
Wiebe Nederlands

Een schitterende en goed verzorgde kampeerplek nabij het kleine plaatsje Sarteano. Er zijn ruime kampeerplaatsen en het sanitair is prachtig en uitstekend onderhouden. Het enige nadeel is dat er veel onbezette plekken zijn op de camping, wat de sfeer een beetje kan drukken. Desalniettemin is het een prima startpunt om de prachtige omgeving en bijbehorende locaties te verkennen. We hebben er in elk geval van genoten.

3 jaar geleden

1 / 3

Locatie