Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
NaturCamping am Ellbogensee
NaturCamping am Ellbogensee

NaturCamping am Ellbogensee in Duitsland

Wesenberg OT Strasen, Duitsland

4 / 5 (8 stemmen)

NaturCamping am Ellbogensee

Camp am Ellbogensee 1 OT Strassen
17255 Wesenberg OT Strasen
Duitsland
Bezoek website
Toevoegen aan favorieten

NaturCamping am Ellbogensee is een camping met 210 plaatsen in Wesenberg OT Strasen, Duitsland, gelegen in de regio Mecklenburg-Western Pomerania. Op het terrein vind je wifi, een campingwinkel, een restaurant en 's ochtends vers brood.

Je kunt hier kamperen met een tent, een caravan of een camper.

Om te zwemmen is er natuurlijk zwemwater en een zandstrand. Op de camping zijn verschillende recreatiemogelijkheden, zoals een speeltuin, tafeltennis, fietsverhuur, botenverhuur, zeilen en surfen en vissen.

Om je kleding te wassen zijn er wasmachines en drogers beschikbaar. Er zijn plaatsen met elektriciteit beschikbaar. NaturCamping am Ellbogensee is geopend van 1 april tot 1 november.

Foto's

Kenmerken

Accommodaties

Tenten
Caravans
Campers
Chalets
Appartementen

Voorzieningen

Elektriciteit
Wateraansluiting
Rioolaansluiting
Gasaansluiting
Gasflessen omruilen
Wifi
Droogruimte
Kookgelegenheid
Campingwinkel
Vers brood
Snackbar
Restaurant
Rolstoeltoegankelijk
Verharde paden
Centrale kampvuurplaats
Kampvuur bij de plek toegestaan
Brandhout
Houtskool-BBQ toegestaan
Tafels en banken

Geschiktheid

Honden toegestaan
Wintercamping
Plekken met schaduw
Seizoensplaatsen
Naturisten
Plekken voor jeugdgroepen
Autovrij
Auto bij de plek toegestaan

Recreatie

Speeltuin
Theater
Kinderboerderij
Kinderanimatie
Zwemmen in natuurwater
Zandstrand
Toegankelijke waterinstap
Naturistenstrand
Buitenzwembad
Binnenzwembad
Waterglijbaan
Thermaalbad
Sauna
Jeu de boules
Tennis
Tafeltennis
Volleybal
Golf
Midgetgolf
Zeilen/surfen
Botenverhuur
Fietsverhuur
Paardrijden
Vissen
Duikstation
Skilift
Langlaufen

Sanitair

Camperservicestation
Babyverschoonruimte
Wascabines
Huurbadkamer
Aangepast sanitair
Wasmachines
Drogers
UP
Ulrike Pahlke Duits

Für uns der schönste Campingplatz überhaupt. Die Lage unter Bäumen direkt am See ist wunderschön. Der Platz ist unparzelliert, d.h. man stellt sich dort hin, wo es einem gefällt und man hat so viel Platz wie nötig. Für die Kinder ist der Wasserspielplatz, der Seilgarten und das Trampolin der Hit. Alles ist überschaubar groß und familiär, die Kinder finden sofort Anschluss. Der Laden (und das Café) verkauft nur öko-Produkte, die ich auch zu Hause ausschließlich kaufe. So kann ich die Kinder getrost auch mal einkaufen lassen. Die Auswahl an Brötchen ist toll und der Latte Macchiato lecker. Letztes Jahr haben unsere Kinder auch an einer tollen Walderkundung teilgenommen. Die Sanitärsanlagen sind modern , hell und freundlich. Es gibt ein nettes Kinder-und Babybadezimmer und seit letzten Jahr auch einen großen Gemeinschaftskühlschrank . Wir kommen gerne wieder!

4 jaar geleden

HG
hollands gezin Nederlands

Prachtige wandel en fietsomgeving, we zijn echter maar kort gebleven want gevlucht van de camping na vier dagen. Ontvangst eigenaresse erg onvriendelijk. Wij kamperen altijd op natuurcampings maar dit was een verwaarloosde bende. Diepe waterplassen om de watertappunten van 3 meter doorsnee, toiletgebouw "s middags urenlang dicht vanwege schoonmaak maar ondoenlijk met kinderen. En schoon werd het toiletgebouw nooit. Grote losse takken in alle bomen rond onze tent. Geen rust en natuurbeleving doordat de scheerlijnen van tenten elkaar kruisten, camping was veel en veel te vol. Gelukkig zijn er ook nog andere natuurcampings in deze mooie regio!

4 jaar geleden

HW
Hedda wierda Nederlands

Mooie natuurlijke camping op een prachtige plek. voor gezinnen een aanrader! Zonder denk ik buiten het hoogseizoen. de plekken vond ik mooi en ruim. Dan wel het autovrije deel. leuke speelmogelijkheden op de camping zelf. Eigenlijk 1 min punt en dat is het toiletgebouw wat enorm stonk.

4 jaar geleden

RG
R. gans Nederlands

Camping ligt mooi in de bossen, waardoor er veel schaduw is op veel plekken. Plekken zijn erg klein, onze tent en auto paste er maar net op. Camping ligt direct aan een meer waarin je goed kan zwemmen. Hoeveelheid sanitair was voldoende toen wij er waren maar de schoonmaak liet te wensen over, de wc's stonken behoorlijk, ook na de schoonmaak. Verder is de douche begrensd op vier minuten waarna je een tijd moet wachten voor je verder kan douchen, Voor lang haar is dit wat kort. Na 22 uur moet je stil zijn, op zich prima, maar ik kreeg al commentaar toen ik gewoon iets tegen mijn man zei. Wij hebben de camping gebruikt om naar Berlijn te gaan. Daarvoor is een goede verbinding: 10 minuten naar Furstenberg waar je voor 29 euro een Branderburger ticket kan kopen waarmee je met 5 personen met de trein naar Berlijn kan en de hele dag met de metro kan reizen. Trein reis is een uur vanaf Furstenberg. Het is een biocamping wat een bepaald publiek trekt.

4 jaar geleden

MD
M de Roos Nederlands

Deze camping is erg mooi gelegen aan het meer in een fantastisch gebied! Wij waren in het hoogseizoen waardoor de camping echt te vol was. Een veld werd helemaal vol gebouwd. Waardoor je langs andere tenten moest lopen als je het veld af wou. Het stond van voor naar achter tent aan tent. Het sanitair werd hierdoor ook erg druk. En er was te weinig plek om te parkeren.

4 jaar geleden

1 / 2

Locatie