Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Molecaten Park Flevostrand
Molecaten Park Flevostrand
Molecaten Park Flevostrand
Molecaten Park Flevostrand
Molecaten Park Flevostrand

Molecaten Park Flevostrand in Nederland

Biddinghuizen, Nederland

Deze camping is nog niet gevalideerd door de eigenaar. Klik hier als jij de eigenaar bent.
3 / 5 (22 stemmen)

Molecaten Park Flevostrand

Strandweg 1
8256 RZ Biddinghuizen
Nederland
Bezoek website
Toevoegen aan favorieten

Molecaten Park Flevostrand is een camping met 200 plaatsen in Biddinghuizen, Nederland, gelegen in de regio Flevoland. Op het terrein vind je wifi, een campingwinkel, een restaurant en 's ochtends vers brood.

Je kunt hier kamperen met een tent, een caravan of een camper. Naast kamperen kun je hier ook een chalet huren.

Om te zwemmen is er een buitenzwembad, een binnenzwembad en natuurlijk zwemwater. Op de camping zijn verschillende recreatiemogelijkheden, zoals een speeltuin, kinderanimatie, een tennisbaan, midgetgolf, fietsverhuur en zeilen en surfen.

Honden zijn welkom op Molecaten Park Flevostrand. Om je kleding te wassen zijn er wasmachines en drogers beschikbaar. Er zijn plaatsen met elektriciteit, een wateraansluiting en een rioolaansluiting beschikbaar. Molecaten Park Flevostrand is geopend van 30 maart tot 1 november.

Foto's

Kenmerken

Accommodaties

Tenten
Caravans
Campers
Chalets
Appartementen

Voorzieningen

Elektriciteit
Wateraansluiting
Rioolaansluiting
Wifi
Campingwinkel
Vers brood
Snackbar
Restaurant
Rolstoeltoegankelijk
Houtskool-BBQ toegestaan

Geschiktheid

Honden toegestaan
Wintercamping
Plekken met schaduw
Seizoensplaatsen
Naturisten
Plekken voor jeugdgroepen

Recreatie

Speeltuin
Kinderanimatie
Zwemmen in natuurwater
Buitenzwembad
Binnenzwembad
Thermaalbad
Sauna
Jeu de boules
Tennis
Tafeltennis
Golf
Midgetgolf
Zeilen/surfen
Fietsverhuur
Vissen
Skilift

Sanitair

Camperservicestation
Babyverschoonruimte
Wascabines
Aangepast sanitair
Wasmachines
Drogers
An
Annet Nederlands

We kijken terug op een hele fijne vakantie. Gelukkig werkte het weer goed mee. Onze lodgesafaritent stond heel dicht bij het zwembad en andere faciliteiten. Uitgebreide keuze in de supermarktwinkel. Zwembad ideaal voor alle leeftijden. Leuke indoor speelruimte. Vriendelijke medewerkers. Het huren vd tent was wel prijzig. Maar ondanks dat geen spijt van deze keuze.

2 jaar geleden

Ma
Mark Nederlands

Steltloper voor 4 personen 25m2 . Uitstraling is leuk . Comfort is slecht. Een veldbed in het leger ligt nog beter als het 2 persoonsbed in het huisje . Sanitair in het huisje was niet schoon . Veel stof in de afzuiging en een kapje op de knop van de mengkraan miste onder de douche. De bank in het huisje is te klein om met zen 2en op te zitten . Voor ons noooooooooit weer .

2 jaar geleden

Ri
Rick Nederlands

De camping ligt langs een drukke weg, zonder voorzieningen in de buurt. Er is weinig aandacht voor de aankleding van de camping. In de zomerperiode is het erg druk, en is er te weinig sanitair beschikbaar. Het sanitair is niet schoon en verouderd. Personeel in de horeca is niet klantgericht en de horeca biedt weinig sfeer. De kampeerplaatsen zijn veelal grote kale velden zonder aankleding. Hier ga ik zeker niet nog eens naar toe.

2 jaar geleden

Ka
Karin Nederlands

Camping met veel voorzieningen, grote supermarkt, schoon sanitair met desinfectie middelen. Douchetijd 6 minuten genoeg, wel wordt water soms erg heet, niet zo goed regelbaar. Fijn binnen en buitenzwembad. Chill ruimte voor tieners tot 17 jaar,stelde niks voor, geen muziek, kapotte apparatuur en sfeerloos Leuke camping voor gezinnen met kinderen onder de 15 jaar.

2 jaar geleden

Pe
Peggy Nederlands

Wat een desillusie. Gekozen voor dit park omdat we Molencaten in juni hadden leren kennen via een ander park waar we erg tevreden waren. Helaas zegt de naam niets meer tegenwoordig. We kwamen opeen sfeerloos park aan een drukke snelweg (dag en nacht) en verbleven in een huisje was nog minder comfort had dan een tent. Het was vervallen en vies en de bedden waren een ramp. Niet te vergeten dat je naast de koelkast sliep die zo'n herrie produceerde dat dit in alle slaapkamers niet te missen was. Het huisje was aangeboden als 6 persoons maar was max voor 4 en dan nog krap. Alleen een bar met gammele barkrukken om aan te zitten. Doordat we totaal niet sliepen zijn we na 2 nachten vertrokken. We waren niet de eerste die tot deze conclusie kwamen want we zagen steeds mensen eerder vertrekken. 1 x en nooit meer.

2 jaar geleden

1 / 5

Locatie