Le Mas de la Source
F-07120 Ruoms / Sampzon (Ardèche)
Frankrijk
Le Mas de la Source is een camping met 30 plaatsen in Ruoms / Sampzon (Ardèche), Frankrijk, gelegen in de regio Rhône-Alpes. Op het terrein vind je wifi en een snackbar.
Om te zwemmen is er een buitenzwembad. Op de camping zijn verschillende recreatiemogelijkheden, zoals een speeltuin.
Honden zijn welkom op Le Mas de la Source. Le Mas de la Source is rolstoeltoegankelijk. Om je kleding te wassen zijn er wasmachines beschikbaar.
Foto's
Kenmerken
Voorzieningen
Geschiktheid
Recreatie
Sanitair
Beoordelingen
Schrijf een beoordelingCamping familiale emplacement pour la tente très bien propriétaire sympa et dispo ,belle piscine sanitaire propre ,un super séjour dans ce camping
4 jaar geleden
Nous venons de passer 2 semaines dans ce camping et nous envisageons déjà d'y revenir !!! Un bon rapport qualité/prix, le camping est très calme et bien entretenu, les mobiles homes sont propres, entourés de verdure, la piscine toujours limpide et les propriétaires sont toujours agréables et disponibles. Parfait pour des vacances familiales au calme. Rien à voir avec les campings "usine" !!!
4 jaar geleden
Gemoedelijke, kleine rustige camping met supervriendelijke uitbaters. Leuk zwembad en ruime plaatsen. Sanitair in orde, proper , alleen wel zelf WC papier meenemen. Veel te bezoeken in de buurt en enkele mooie wandelingen gemaakt met een wandelkaart die ik mocht gebruiken van de uitbaters. Met een (grotere) caravan is het wel een uitdaging om de helling op te geraken maar de uitbater helpt indien het niet lukt :-) Deze camping is echt wel een aanrader .
4 jaar geleden
Een mooie, rustige, goed onderhouden camping. Een kleine camping (30 plekken), maar dat vonden wij juist een pluspunt. Er heerste een gemoedelijke en vriendelijke sfeer. Daarnaast waren de camping eigenaren erg vriendelijk. Een pluspunt waren de schaduwrijke plekken, midden in de natuur. De rivier heeft een stuk privé strand en bij het zwembad zijn genoeg ligbedjes (zowel zon/schaduw). Er is 1 wc gebouw, die schoon is (wel eigen wc papier mee). + Als je aankomt krijg je een boekje met leuke bezienswaardigheden en ochtend/avond marktjes in de buurt. + Vulpunten op de camping waar je je fles kan vullen met koud water. -/+ Er is geen restaurant, maar je kan wel drankjes en ijsjes halen bij de receptie. Er is wel een terras. Broodjes kan je de dag van te voren bestellen en vanaf 8 uur bij de receptie ophalen.
4 jaar geleden
Franssprekende eigenaren, begrijpen wel jouw Engels. 's Nachts stil, 1 keer per week gezellig feestje met DJ voor de kinderen tot 23.30 uur. Veel schaduw voor tent en stacaravan, ook bij rivier en zwembad. Alles is zeer schoon en goed onderhouden; het zwembad, de toiletten, douches, de stacaravan en het hele terrein. Wij hadden stacaravan nr 4 met veranda en horren voor de ramen. We zaten in drukste periode en vermeden overdag Ruoms, altijd file en heel druk bij de Super U. Liever naar Vallon pont d'Arc, ook 's avonds is dit gezelliger, authentieker. Geen campingwinkel, wel brood te bestellen. In 15 autominuten bij Grospierres Adventure Parc. Bij elk parcours wordt het wat moeilijker, dus je kunt steeds 'afhaken'. Tokkelbanen over de rivier Chassezac zijn superleuk, je landt in de rots er tegenover, daarna zwemmen. Kanoën over de Ardeche is toch best spannend ivm stroomversnellingen thv Arc. Gorges d'Ardeche met de auto is prachtig.
4 jaar geleden