Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
No images available
Deze camping is nog niet gevalideerd door de eigenaar. Klik hier als jij de eigenaar bent.
4.5 / 5 (6 stemmen)

Le Lac

10, rue du Lac
25160 Labergement-Ste.-Marie (Doubs)
Frankrijk
Bezoek website
Toevoegen aan favorieten

Le Lac is een camping met 100 plaatsen in Labergement-Ste.-Marie (Doubs), Frankrijk, gelegen in de regio Franche-Comté. Op het terrein vind je wifi en een snackbar.

Op de camping zijn verschillende recreatiemogelijkheden, zoals een speeltuin en een tennisbaan.

Honden zijn welkom op Le Lac. Le Lac is rolstoeltoegankelijk. Om je kleding te wassen zijn er wasmachines beschikbaar.

Foto's

No images available

Kenmerken

Voorzieningen

Wifi
Snackbar
Rolstoeltoegankelijk
Houtskool-BBQ toegestaan

Geschiktheid

Honden toegestaan
Plekken met schaduw
Autovrij

Recreatie

Speeltuin
Tennis

Sanitair

Wasmachines
Pe
Petrus Nederlands

Sen.echtpaar met buscamper. Mei 2022. 6 ampère, 10 is mogelijk. 4G+ , wifi mogelijk. Het ledigen van het chemisch toilet ging makkelijk. Vullen van schoonwater met eigen jerrycan. Lozen vuilwater, op camperplek net voor de camping, geen probleem. Sanitairgebouw ziet er schoon en gedateerd uit. Douche met drukknop. Zonder oordoppen geslapen. Vlak terrein met zon- en schaduw plekken. In het dorp een supermarkt voor de dagelijkse boodschappen. Vanaf de camping zijn diverse wandel- en fietsmogelijkheden, bij de receptie liggen overzichten. Op de camping, voor de kleintjes, schommels. Bij het meer zijn meerdere speeltoestellen.

4 jaar geleden

Co
courthias Frans

nous avons loué un mobil-home pour deux personnes, nous somme arrivés avec voiture ,remorque et deux motos aucun supplement!!! un acceuil chaleureux des gens d'une gentillesse merveilleuse,en plus ils venaient juste d'ouvrir donc pas tout en place. pas de probleme on c'est adapter; royale. que du bonheur merci a vous ,nous avons passé un sejour formidable.

4 jaar geleden

JB
J Bouygues Frans

Camping simple, calme et très propre. Nous avons séjourné 2 semaines. Super pour la rando. Bon accueil.

4 jaar geleden

Iv
IvV Nederlands

Gelegen bij een klein meer (5 minuten lopen) met dure zeer krappe plaatsen, nauwelijks schaduw, geen zwembad. Om in het meer te zwemmen moet je zonder waterschoenen eerst aan zelfkastijding doen vanwege de vele scherpe stenen. De eigenaren zijn niet zo vriendelijk. Kennissen van ons vertelden dat ze bij deze camping in april informeerden of ze hier konden staan. Hen werd verteld weg te gaan of ze zouden politie bellen. We zijn na één nacht doorgereden naar Camping de la Foret in Levier.

4 jaar geleden

VD
van der burg Nederlands

eenvoudig,zonder toeters en bellen,goed toeven bij zeer gastvrije mensen.

4 jaar geleden

1 / 2

Locatie