Le Bloemstraete is een camping met 30 plaatsen in Renescure, Frankrijk, gelegen in de regio Nord-Pas-de-Calais. Op het terrein vind je wifi, een campingwinkel en een restaurant.
Naast kamperen kun je hier ook een appartement huren.
Om te zwemmen is er een buitenzwembad, een binnenzwembad en natuurlijk zwemwater. Op de camping zijn verschillende recreatiemogelijkheden, zoals een speeltuin, een tennisbaan, tafeltennis en zeilen en surfen.
Honden zijn welkom op Le Bloemstraete. Er zijn plaatsen met elektriciteit beschikbaar. Le Bloemstraete is geopend van 15 april tot 15 oktober.
Foto's
Kenmerken
Accommodaties
Voorzieningen
Geschiktheid
Recreatie
Sanitair
Beoordelingen
Schrijf een beoordelingWij hebben deze maand een 5-tal dagen op deze camping doorgebracht. Het was een heerlijke ervaring om op zo'n persoonlijke, warme en vriendelijke manier ontvangen te worden door de eigenaar. De camping biedt mooie grote plaatsen en ligt op het fietsknooppuntnetwerk. De streek is heel mooi en het fietsen is een heel aangename ervaring. De eigenaar is oprecht vriendelijk en geïnteresseerd in zijn gasten. Bij aankomst hebben we ook meteen heel wat nuttige toeristische info meegekregen. Uniek is ook dat de eigenaar 's morgens de op voorhand bestelde baguettes en croissants, afkomstig van een heel goede bakkerij, tot bij de caravan kwam brengen. Omdat ik de dag van ons vertrek jarig was kreeg ik zelfs nog een attentie en verjaardagswensen mee. Kortom Camping Domaine de Bloemstaete is een topervaring en een absolute aanrader!
4 jaar geleden
aardige mensen,madame haalt het stokbrood 10 km verderop omdat het daar lekkerder is.vlaamse sfeer met franse tint.monts de cassel bezoeken,en staminee in renescure,beetje morsig maar sfeervol,st.omer en paris plage gezien.ontbijten bij het stel in grote kamer.een beetje frans is meegenomen,maar zij spreekt ook engels
6 jaar geleden