Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
La Pinède
La Pinède
La Pinède
La Pinède
La Pinède

La Pinède in Luxemburg

Consdorf, Luxemburg

Deze camping is nog niet gevalideerd door de eigenaar. Klik hier als jij de eigenaar bent.
4 / 5 (18 stemmen)

La Pinède

33, Rue Burgkapp
L-6211 Consdorf
Luxemburg
Bezoek website
Toevoegen aan favorieten

La Pinède is een camping met 0 plaatsen in Consdorf, Luxemburg, gelegen in de regio Moselle / Mullerthal / Grevenmacher. Op het terrein vind je wifi en een restaurant.

Naast kamperen kun je hier ook een trekkershut, een chalet of een appartement huren.

Op de camping zijn verschillende recreatiemogelijkheden, zoals een speeltuin, kinderanimatie en een tennisbaan.

Honden zijn welkom op La Pinède. La Pinède is rolstoeltoegankelijk. Om je kleding te wassen zijn er wasmachines en drogers beschikbaar.

Foto's

Kenmerken

Accommodaties

Trekkershutten
Chalets
Appartementen

Voorzieningen

Wifi
Lounge
Droogruimte
Snackbar
Restaurant
Rolstoeltoegankelijk
Verharde paden
Centrale kampvuurplaats
Houtskool-BBQ toegestaan

Geschiktheid

Honden toegestaan
Plekken met schaduw

Recreatie

Speeltuin
Kinderanimatie
Tennis

Sanitair

Babyverschoonruimte
Wasmachines
Drogers
Le
Leen Nederlands

We bezoeken deze kampeerplek regelmatig omdat we genieten van de wandelingen rondom. De afgelopen twee jaar hebben we met een klein gezelschap op het veld voor tenten gestaan. Hoewel het enigszins hellend is, hebben we er een prettige kampeerervaring gehad.De toiletvoorzieningen zijn uitstekend, de communicatie bij het boeken verloopt soepel en de begroeting bij de receptie is zeer hartelijk. Voor ons is dit dus een aangename locatie!

3 jaar geleden

An
André Nederlands

Met camper hier 2 nachten gestaan, was wel heel klein plekje en modder, geen privacy, gevraagd of er ander plekje was maar camping zat vol, waren wel mooie plekken hoor, gewoon niet getroffen.

3 jaar geleden

FD
Familie DR Nederlands

Onprofessionele en agressieve beheerder. Durfde niet in discussie gaan over mijn borg die ik niet terug kreeg. Was echt bang. sterke geurhinder in de toiletgebouwen, kampeerplaats heel schuin waardoor waterpas zetten niet ging. Wel mooie omgeving.

3 jaar geleden

LS
Leonie Schellekens Nederlands

Kleine, fijne camping met zeer vriendelijk en behulpzame medewerkers. De camping is n hele goede uitvalsbasis voor wandel- en fietstochten. Het sanitair is gedateerd, maar netjes en schoon. Prettige douches. We zijn 2,5 week op de camping geweest en hebben ons geen moment verveeld. Tips: - Koop een wandel/fietskaart (€ 3,50 of € 4 (verkrijgbaar bij de receptie). Wij vonden de wandelingen C2, B2 en een wandeling van Berdorf naar Echternach over de mullertahltrail prachtig - Maak gebruik van t gratis openbaar vervoer in Luxemburg, handig wanneer je een deel van de Mullertahltrail wilt lopen (gebruik de app: mobiliteit.lu voor de dienstregeling) - Verlaat de camping (te voet) aan de achterkant, loop naar benedensteek de weg over en je staat direct op de de Mullertahl route 2 - Ga eens eten bij Restaurant De L'Eglise, route de Luwembourg 5 in Consdorf. Een gedateerd restaurant, maar t eten is erg lekker en niet duur. Erg vriendelijke bedie

4 jaar geleden

Al
Alida Nederlands

Op de site lijkt het een erg mooie camping. Er zijn inderdaad mooie stukjes, maar wij stonden op plek 35 met het uitzicht op een camperplaats, en het sanitairgebouw. Op de site staat dat het sanitair vernieuwd is, maar het is nog steeds niet eigentijds. Her en der op de camping staan "huisjes" die al jaren niet meer onderhouden zijn. Ook staat er een soort van garagebox die gebruikt wordt voor opslag van gereedschap etc. Beetje voor-oorlogs.... Je kunt prachtig wandelen in de omgeving, fietsen is eigenlijke niet mogelijk, alleen mountainbiken.

4 jaar geleden

1 / 4

Locatie