La Crèche is een camping met 30 plaatsen in Le Val d' Ajol, Frankrijk, gelegen in de regio Lorraine. Op het terrein vind je wifi en een restaurant.
Naast kamperen kun je hier ook een appartement huren.
Om te zwemmen is er een buitenzwembad. Op de camping zijn verschillende recreatiemogelijkheden, zoals een kinderboerderij en een tennisbaan.
Honden zijn welkom op La Crèche. Om je kleding te wassen zijn er wasmachines en drogers beschikbaar.
Foto's
Kenmerken
Accommodaties
Voorzieningen
Geschiktheid
Recreatie
Sanitair
Beoordelingen
Schrijf een beoordelingSuper fijne plek voor rust en afgelegen natuur. Hele vriendelijke en gastvrije eigenaren! Ruim een uur rijden naar Le Hohneck. Supermarkt op 5-10 min afstand met auto, fiets kan ook maar is wat pittiger ivm hoogte. Loop de camping af en zit gelijk in een mooi wandelgebied. Het plan was om 2 nachten te blijven maar dit is uitgelopen naar 7 nachten ;)
4 jaar geleden
Superfijne kleine camping met mooie terras plekken. Bij aankomst een warm onthaal met een welkomstdrankje en instructies over de camping. Verder een basic traditioneel badhuis met leuke decoraties en in het algemeen een heel ontspannen sfeer. Het voeren van de fruitschillen aan de geiten en zwijntjes was iedere dag weer feest! Er is een heerlijk beekje voor verkoeling en de omgeving is supermooi. Ook is er iedere dag vers brood te krijgen. Als je vroeg bent is het nog warm. Kortom echt een aanrader!
4 jaar geleden
3 nachten verbleven op deze gezellige camping. Eigenaren zijn zeer gastvrij en heel vriendelijk! Voldoende sanitair aanwezig en voorzieningen. Ruime schone plekken met voldoende schaduw/zon. Zeker een aanrader!??
4 jaar geleden
Wil je op vakantie naar de Vogezen? Ga naar La Creche in Hamanxard, één van de gehuchtjes van Le Val d'Ajol! Jos en Ineke, de Nederlandse eigenaren zijn echt de meest hartelijke, gastvrije en vriendelijke mensen die je je maar kunt wensen. La Crèche is een combinatie van een kleine natuur-camping met hotelkamers en één appartement. Wat een fantastische plek! Midden in de natuur, waar je uren kunt wandelen (vele gemarkeerde routes). De (ruime) kampeerplaatsen zijn prachtig gelegen in het bos en er loopt een beekje dwars over de camping. Een aantal plekken zijn voorzien van stroom. Deze camping is zeer geschikt voor tenten, vouwwagens, kleine campers en -caravans. Het badhuis is uniek, met overal vers geplukte veldboeketten en als je een gordijntje voor de douche niet erg vind, douche je onder een heerlijke warme regendouche met water uit de beek! Kies je voor overnachting, ontbijt of diner? Ook dan zit je hier perfect!
4 jaar geleden
We hebben met vijf motorvrienden genoten van ons tweedaags verblijf op La Creche. Prachtige omgeving! De kamers waren prima, de gastvrijheid ongekend, en het eten geweldig! Jos en Ineke bedankt, jullie zijn top!
4 jaar geleden