Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Happy Camping Golser
Happy Camping Golser
Happy Camping Golser
Happy Camping Golser

Happy Camping Golser in Oostenrijk

Döbriach, Oostenrijk

Deze camping is nog niet gevalideerd door de eigenaar. Klik hier als jij de eigenaar bent.
4 / 5 (12 stemmen)

Happy Camping Golser

Mauerweg 4
9873 Döbriach
Oostenrijk
Bezoek website
Toevoegen aan favorieten

Happy Camping Golser is een camping met 100 plaatsen in Döbriach, Oostenrijk, gelegen in de regio Carinthia. Op het terrein vind je wifi, een campingwinkel, een snackbar en 's ochtends vers brood.

Je kunt hier kamperen met een tent, een caravan of een camper. Naast kamperen kun je hier ook een chalet of een appartement huren.

Om te zwemmen is er een binnenzwembad, natuurlijk zwemwater en een zandstrand. Op de camping zijn verschillende recreatiemogelijkheden, zoals een speeltuin, een tennisbaan, tafeltennis, midgetgolf, fietsverhuur en botenverhuur.

Honden zijn welkom op Happy Camping Golser. Happy Camping Golser is rolstoeltoegankelijk en beschikt over aangepast sanitair. Om je kleding te wassen zijn er wasmachines en drogers beschikbaar. Er zijn plaatsen met elektriciteit beschikbaar. Happy Camping Golser is geopend van 1 april tot 31 oktober.

Foto's

Kenmerken

Accommodaties

Tenten
Trekkershutten
Caravans
Campers
Chalets
Appartementen

Voorzieningen

Elektriciteit
Wateraansluiting
Rioolaansluiting
Gasaansluiting
Gasflessen omruilen
Wifi
Kluisjes
Lounge
Droogruimte
Kookgelegenheid
Campingwinkel
Vers brood
Snackbar
Restaurant
Rolstoeltoegankelijk
Verharde paden
Centrale kampvuurplaats
Kampvuur bij de plek toegestaan
Brandhout
Houtskool-BBQ toegestaan
Tafels en banken

Geschiktheid

Honden toegestaan
Wintercamping
Plekken met schaduw
Seizoensplaatsen
Naturisten
Plekken voor jeugdgroepen
Autovrij
Auto bij de plek toegestaan

Recreatie

Speeltuin
Binnenspeelruimte
Kinderboerderij
Kinderanimatie
Zwemmen in natuurwater
Zandstrand
Toegankelijke waterinstap
Naturistenstrand
Buitenzwembad
Binnenzwembad
Waterglijbaan
Thermaalbad
Sauna
Jeu de boules
Tennis
Tafeltennis
Volleybal
Golf
Midgetgolf
Zeilen/surfen
Botenverhuur
Botenhelling
Fietsverhuur
Paardrijden
Vissen
Duikstation
Skilift
Langlaufen

Sanitair

Camperservicestation
Babyverschoonruimte
Aangepast sanitair
Wasmachines
Drogers
FD
Fam. de Haan Nederlands

Last minute geboekt, prachtig plekje gekregen vlak aan het water. Kleinschalige camping wat ons een gevoel van rust geeft. Wij zijn nooit op zoek naar grote campings met alles erop en er aan, als je dat zoekt moet je hier niet zijn. Sanitair was keurig, elke dag verse broodjes verkrijgbaar. Het water van de Millstätersee is kraakhelder, schoon en niet koud. Genoeg te doen buiten de camping, veel mogelijkheden voor de huur van vertier voor op het water. Onze kinderen hebben zich met elkaar wel vermaakt, wel jammer dat er voor pubers geen leuke uitgaans gelegenheid was, wel een boulevard met vele eettentjes. Wat wij misschien misten was een eetgelegenheid op de camping maar voor ons geen reden om de camping te passeren.

4 jaar geleden

CD
Caravanclub de Dissel Nederlands

Geweldige camping aan de Millstätter see Een zeer gastvrij camping die prima onderhouden is, met voldoende en goed sanitair. De camping ligt direct aan het water en ook hier is het strandje en ligweide (dagelijks) goed onderhouden We hebben hier met een caravan groep gedurende een week gestaan. De kampeerplekken zijn voldoende groot, het personeel is erg aardig en doet er alles aan om de kampeerders naar de zin te maken ook informeren ze je over de toeristische attracties / mogelijkheden in de omgeving Dus een échte aanrader. Caravanclub de Dissel

4 jaar geleden

EM
ErikJan Mook Nederlands

we hadden geboekt en kregen met 8 personen een grote plaats aan vlakbij het meer... achteraf bleken dit twee plaatsen te zijn. Nadat we na een week geen aansluiting hadden met onze kinderen besloten we door te reizen naar Italie. Omdat we vooraf geboekt hadden moesten we wel de volledige twee weken betalen. Zorg ervoor dat je bij een aanbetaling (alles moet contant) direct vraagt om een bewijs van betaling anders ontstaat er bij vertrek een groot probleem ! Administratief niet op orde. Daarnaast is het leuk om onderaan bij het meer te staan maar 's nachts is het een eind lopen naar het toiletgebouw helemaal bovenaan de camping. De beheerder is vriendelijk, maar kan wat nors overkomen en naar kinderen is hij niet aardig.

6 jaar geleden

Gr
Graaf Nederlands

Het is een schone en gastvrije camping. Supermarkt zit vlakbij maar er zijn ook broodjes op de camping. Wij hadden niet geboekt maar hadden geluk en stonden bijna 2 weken op een plek met uitzicht op het water.

6 jaar geleden

ET
Els Themmen Nederlands

Mooie camping direct aan het water

6 jaar geleden

1 / 3

Locatie