Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Flower Camping - Les Etangs
Flower Camping - Les Etangs
Flower Camping - Les Etangs
Flower Camping - Les Etangs
Flower Camping - Les Etangs

Flower Camping - Les Etangs in Frankrijk

Aubigny Sur Nere, Frankrijk

Deze camping is nog niet gevalideerd door de eigenaar. Klik hier als jij de eigenaar bent.
4 / 5 (10 stemmen)

Flower Camping - Les Etangs

Route de la Roche Bernard 12 BP 12
18700 Aubigny Sur Nere
Frankrijk
Bezoek website
Toevoegen aan favorieten

Flower Camping - Les Etangs is een camping met 100 plaatsen in Aubigny Sur Nere, Frankrijk, gelegen in de regio Centre-Val de Loire. Op het terrein vind je wifi, een campingwinkel, een snackbar en 's ochtends vers brood.

Je kunt hier kamperen met een tent. Naast kamperen kun je hier ook een chalet huren.

Om te zwemmen is er een buitenzwembad en natuurlijk zwemwater. Op de camping zijn verschillende recreatiemogelijkheden, zoals een speeltuin, kinderanimatie, een tennisbaan, tafeltennis, jeu de boules en fietsverhuur.

Honden zijn welkom op Flower Camping - Les Etangs. Flower Camping - Les Etangs is rolstoeltoegankelijk en beschikt over aangepast sanitair. Om je kleding te wassen zijn er wasmachines en drogers beschikbaar. Er zijn plaatsen met elektriciteit en een wateraansluiting beschikbaar. Flower Camping - Les Etangs is geopend van 1 april tot 30 september.

Foto's

Kenmerken

Accommodaties

Tenten
Trekkershutten
Caravans
Campers
Chalets
Appartementen

Voorzieningen

Elektriciteit
Wateraansluiting
Rioolaansluiting
Gasaansluiting
Gasflessen omruilen
Wifi
Kluisjes
Lounge
Droogruimte
Kookgelegenheid
Campingwinkel
Vers brood
Snackbar
Restaurant
Rolstoeltoegankelijk
Centrale kampvuurplaats
Kampvuur bij de plek toegestaan
Brandhout
Houtskool-BBQ toegestaan
Tafels en banken

Geschiktheid

Honden toegestaan
Wintercamping
Plekken met schaduw
Seizoensplaatsen
Naturisten
Plekken voor jeugdgroepen
Autovrij
Auto bij de plek toegestaan

Recreatie

Speeltuin
Binnenspeelruimte
Kinderboerderij
Kinderanimatie
Zwemmen in natuurwater
Zandstrand
Toegankelijke waterinstap
Naturistenstrand
Buitenzwembad
Binnenzwembad
Waterglijbaan
Thermaalbad
Sauna
Jeu de boules
Tennis
Tafeltennis
Volleybal
Golf
Midgetgolf
Zeilen/surfen
Botenverhuur
Botenhelling
Fietsverhuur
Paardrijden
Vissen
Duikstation
Skilift
Langlaufen

Sanitair

Camperservicestation
Babyverschoonruimte
Wascabines
Aangepast sanitair
Wasmachines
Drogers
Mi
Milano Nederlands

We hebben een aangename ervaring beleefd op deze vakantieplek. De locatie biedt ruime en mooie standplaatsen en de mogelijkheid om heerlijk te wandelen langs de meren. Onze hond had de tijd van zijn leven. Het nabijgelegen stadje is charmant en vol met historische overblijfselen uit de Schotse tijd. Er zijn gezellige eetgelegenheden en terrassen, die te voet bereikbaar zijn in ongeveer 20 minuten. De camping biedt een smakelijk tapbier en de optie om iets te eten. Het zwembad is uitstekend! De eigenaar is vloeiend in het Engels. In de bar kun je sportevenementen volgen. Het is een redelijk vlak gebied, ideaal voor fietsers, we hadden een elektrische fiets. Fietsen vonden we een beetje eentonig, maar het wandelen was erg plezierig. We hebben een goede tijd beleefd.

3 jaar geleden

Un
Un-grand-L Frans

Un bon camping, promenade autour des étangs. Un bon accueil. Bon rapport qualité prix, des grands emplacements, Aire de jeux pour les enfants, Wifi,

4 jaar geleden

Po
Pouxi Frans

Très beau camping bien situé calme et très accueillant commune très riche en histoire très bien fleuri beaucoup de lieux à visiter dans un rayon de 40 kms chateaux,musée, cave etc...

4 jaar geleden

Pa
patbert Frans

camping tranquille, très bien situé, au calme, en bordure d'étang emplacements vastes, bien ombragés Acceuil excellent, sourire et convivialité

4 jaar geleden

St
Stefan Nederlands

Gebaseerd op reviews van anderen naar deze camping gereden. Het zou een rustige camping zijn naast een meer. Dat laatste klopt. Om 19u werd er een gigantische speaker naar buiten gereden welke tot laat in de nacht op vol volume aanstond. Een grote groep jongeren vierde er denk ik een feest. De eigenaresse vond dit blijkbaar prima. Dit terwijl de camping vol stond met gezinnen in tenten en ouderen in campers.Als je een nacht in de herrie wilt staan moet je hier zijn. Anders moet je echt verder zoeken.De douches waren warm maar ik kon nergens mijn spullen neerleggen. Een bankje was handig geweest. Er hingen 2 haakjes aan de muur. Toen ik daar m’n handdoek en kleding aan ophing brak er 1 direct af.

5 jaar geleden

1 / 2

Locatie