Flower Camping - Le Haut Dick
50500 Carentan
Frankrijk
Flower Camping - Le Haut Dick is een camping met 120 plaatsen in Carentan, Frankrijk, gelegen in de regio Lower Normandy. Op het terrein vind je wifi, een restaurant en 's ochtends vers brood.
Je kunt hier kamperen met een tent, een caravan of een camper. Naast kamperen kun je hier ook een chalet huren.
Om te zwemmen is er een buitenzwembad, een binnenzwembad en natuurlijk zwemwater. Op de camping zijn verschillende recreatiemogelijkheden, zoals kinderanimatie, tafeltennis, jeu de boules, midgetgolf, zeilen en surfen en vissen.
Honden zijn welkom op Flower Camping - Le Haut Dick . Flower Camping - Le Haut Dick beschikt over sanitair voor mindervaliden. Om je kleding te wassen zijn er wasmachines en drogers beschikbaar. Er zijn plaatsen met elektriciteit en een wateraansluiting beschikbaar. Flower Camping - Le Haut Dick is geopend van 1 april tot 15 oktober.