Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Flower Camping La Vallee Verte  
Flower Camping La Vallee Verte  
Flower Camping La Vallee Verte  
Flower Camping La Vallee Verte  
Flower Camping La Vallee Verte  

Flower Camping La Vallee Verte   in Frankrijk

Saint Nectaire, Frankrijk

Deze camping is nog niet gevalideerd door de eigenaar. Klik hier als jij de eigenaar bent.
3.5 / 5 (12 stemmen)

Flower Camping La Vallee Verte  

Route des Granges
63710 Saint Nectaire
Frankrijk
Bezoek website
Toevoegen aan favorieten

Flower Camping La Vallee Verte   is een camping met 100 plaatsen in Saint Nectaire, Frankrijk, gelegen in de regio Auvergne. Op het terrein vind je wifi, een campingwinkel en een snackbar.

Naast kamperen kun je hier ook een chalet huren.

Op de camping zijn verschillende recreatiemogelijkheden, zoals een speeltuin.

Honden zijn welkom op Flower Camping La Vallee Verte  . Flower Camping La Vallee Verte   is rolstoeltoegankelijk. Om je kleding te wassen zijn er wasmachines beschikbaar.

Foto's

Kenmerken

Accommodaties

Chalets

Voorzieningen

Wifi
Lounge
Campingwinkel
Snackbar
Rolstoeltoegankelijk
Houtskool-BBQ toegestaan
Tafels en banken

Geschiktheid

Honden toegestaan
Plekken met schaduw

Recreatie

Speeltuin

Sanitair

Babyverschoonruimte
Huurbadkamer
Wasmachines
Ri
Rianna Nederlands

Eenvoudige camping en zeer mooie ligging. Milieu bewust. Alles netjes en schoon. Zeer grote plaatsen.

1 jaar geleden

SF
SASSE Francis Frans

Très bon camping. Très bien placé et très bien entretenu. Gentillesse des propriétaires et du personnel. Piscine très agréable, aire de jeux pour enfants très bien aménagée, très bonne cuisine au snack. Nous avons passé 6 jours avec nos petits enfants dans ce camping et en gardons un très bon souvenir. Nous ne pouvons que recommander cette adresse à ne pas louper.

4 jaar geleden

An
Anja Nederlands

Mooie camping, goed onderhouden. Actieve eigenaren. Ligt vlakbij dorp, gezellige sfeer. Veel te zien in de omgeving.

4 jaar geleden

IZ
I. Zijlstra Nederlands

Bij aankomst moet je direct beslissen hoe lang je wilt blijven en direct het hele bedrag betalen. Van meerdere Nederlandse gasten hebben wij vernomen dat campingbaas Franck 'gastvrij' aanbiedt om zo lang mogelijk te blijven. Pas nadat je hebt betaald, ontvang je de campingregels waarin staat dat je geen geld terugkrijgt als je besluit om eerder weg te gaan! Wij hebben ervaren dat hij dat ook niet doet! De auto moet op de kampeerplaats staan, maar de meeste plekken zijn daar te klein voor. Er is een parkeerplek op de camping, maar die gebruikt Franck gewoon als kampeerplek (extra inkomsten!). Terwijl je bijna 40 euro per nacht betaalt, moet jij dan de auto onbeheerd buiten de camping parkeren (en dreigen met de politie als je daar iets van zegt!). De camping is niet geschikt voor kinderen ouder dan 12 jaar. Er zijn heel veel regels op de camping (zie foto's). Franck spreekt de Nederlandse jeugd sneller aan dan de Franse! Ons advies: ga hier niet heen!

4 jaar geleden

DR
De Ruiter Nederlands

Na een vervelend ontvangst van een boze camping eigenaar, die niet verwachtte dat wij helaas door een ongeval een dagje later aankwamen, werden wij naar een veel te kleine plek begeleid. Onze zoon (15) wist zich enigszins te vermaken in het overdekte zwembad, maar andere 'chillgelegenheden' waren niet geschikt voor hem. Ook het brood, wat via de camping kon worden besteld, kregen we helaas niet, omdat de bestelling verkeerd was doorgegeven. De volgende dag kregen we ons brood wél, maar in de verkeerde hoeveelheid. Toen we na deze ongemakkelijkheden besloten om 3dagen eerder te vertrekken, kregen wij ons voorafbetaalde geld níét terug! Gr van fam. De Ruiter

4 jaar geleden

1 / 3

Locatie