Eurocamping Vessem is een camping met 200 plaatsen in Vessem, Nederland, gelegen in de regio North Brabant. Op het terrein vind je wifi, een campingwinkel en een snackbar.
Je kunt hier kamperen met een tent, een caravan of een camper. Naast kamperen kun je hier ook een chalet huren.
Om te zwemmen is er een buitenzwembad, een binnenzwembad en natuurlijk zwemwater. Op de camping zijn verschillende recreatiemogelijkheden, zoals een speeltuin, kinderanimatie, een kinderboerderij, een tennisbaan, tafeltennis en midgetgolf.
Honden zijn welkom op Eurocamping Vessem. Om je kleding te wassen zijn er wasmachines en drogers beschikbaar. Er zijn plaatsen met elektriciteit, een wateraansluiting en een rioolaansluiting beschikbaar. Eurocamping Vessem is geopend van 27 maart tot 1 oktober.
Foto's
Kenmerken
Accommodaties
Voorzieningen
Geschiktheid
Recreatie
Sanitair
Beoordelingen
Schrijf een beoordelingDeze kampeerplek is geweldig. Geschikt voor iedereen, maar vooral voor kinderen. Het is absoluut een paradijs voor hen.
2 jaar geleden
Mooie plekken, vriendelijke medewerkers tot aan de schoonmaakster toe. Veel persoonlijke aandacht. Wel beperkte campwinkel die op de aankomstdag smiddags dicht is
2 jaar geleden
Fijne camping mooi groen, standaard plaatsen wel aan de kleine kant (onze caravan is 7,60). Goed warm afwaswater prima douche wel jammer dat er geen zeep was om je handen te wassen na toiletgebruik. Wel steeds een wachtrij voor de douche of het toilet. Eigenaresse was een beetje gestrest/nukkig waarschijnlijk door de enorme drukte iedereen kwam tegelijk aan.
2 jaar geleden
Prachtige ruime locaties om te kamperen. De hygiëne van de sanitaire voorzieningen is ongeëvenaard... zo proper hebben we het nog nooit gezien... en het bleef zelfs na gebruik onberispelijk. De beheerders zijn uitermate vriendelijk... deze camping is zeker een aanbeveling waard..
3 jaar geleden
Ons bezoek aan Eurocamping Vessem was fantastisch. Het personeel was buitengewoon aardig, de sanitaire voorzieningen waren netjes, het zwembad was geweldig en de patat was verrukkelijk. De mooie kampeerplekken zijn omringd door natuur, in een gezellige buurt met veel activiteiten. Onze kinderen zijn dol op Epke. We zijn van plan om volgend jaar weer te komen!
3 jaar geleden