Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
De Lachende Loods
De Lachende Loods
De Lachende Loods
De Lachende Loods
De Lachende Loods

De Lachende Loods in Nederland

Koudekerke, Nederland

Deze camping is nog niet gevalideerd door de eigenaar. Klik hier als jij de eigenaar bent.
4.5 / 5 (9 stemmen)

De Lachende Loods

Middelburgsestraat 124
4371 RR Koudekerke
Nederland
Bezoek website
Toevoegen aan favorieten

De Lachende Loods is een camping met 30 plaatsen in Koudekerke, Nederland, gelegen in de regio Zeeland. Op het terrein vind je wifi.

Op de camping zijn verschillende recreatiemogelijkheden, zoals een speeltuin.

Honden zijn welkom op De Lachende Loods. Om je kleding te wassen zijn er wasmachines beschikbaar.

Foto's

Kenmerken

Voorzieningen

Wifi
Houtskool-BBQ toegestaan

Geschiktheid

Honden toegestaan
Plekken met schaduw
Autovrij

Recreatie

Speeltuin

Sanitair

Wasmachines
DE
D Elzinga Nederlands

Camping was prima, locatie heerlijk rustig. Paardjes goed zichtbaar en hebben fijn leven. Voor paardenminnende volwassene die actief bezig wil zijn met paard was mijn ervaring niet wat ik ervan verwachtte. Sanitair gedateerd.

5 jaar geleden

GV
G. van Dartel Nederlands

Hele leuke kleine camping, waar (bijna) alles om ponnies en paarden draait. Elke dag mogen de kinderen een aantal rondjes rijden in de bak. Daarnaast ook een trampoline, draaimolen, schommel, skelters en in de schuur een hangplek (met o.a. tafelvoetbalspel, airhockey, sjoelbak). De Lachende Loods heeft ook gratis fietsen (in allerlei soorten en maten) ter beschikking staan. De camping ligt maar een paar kilometer van Middelburg-Centrum, vlak bij Vlissingen en het strand is op de fiets in een paar minuten te bereiken. Aardige behulpzame eigenaresse. Wifi was prima. Ook wij komen hier zeker nog eens.

6 jaar geleden

An
Anke Nederlands

We hebben wederom genoten op camping de lachende loods. Kleinschalige camping met veel privacy. Heerlijke ruime plaatsen en wat worden we telkens weer gastvrij ontvangen. Sanitair is wat verouderd, maar keurig schoon. Een goede prijs-kwaliteitsverhouding. We zagen de kinderen om ons heen genieten tijdens het verzorgen van de paarden. Super fijn dat er ook gratis wifi aanwezig is, ondanks dat het bereik jammer genoeg niet altijd optimaal was. De camping ligt centraal gelegen, dus mogelijkheden genoeg om uitstapjes te maken. Het strand ligt ook lekker dichtbij, ongeveer een klein kwartiertje fietsen. Wij gaan zeker nog een keer terug naar deze camping.

6 jaar geleden

Je
Jeroen Nederlands

De Lachende Loods is dé paardencamping voor paardenkinderen! Er is wel ander speelmateriaal, maar dit wordt ten opzichte van paarden maar weinig gebruikt. Er is wifi op de camping, maar op het tweede veld geen bereik. De ligging is erg mooi en rustig. Het toiletgebouw is een oude schuur en het sanitair is eenvoudig (gedateerd) maar wel schoon. Er is een leuke "hangplek" voor de jeugd en ook het kampvuur is erg leuk.

6 jaar geleden

Je
Jeroen Nederlands

We komen voor de derde keer op deze leuke kleine paardencamping. Twee velden en max 15 caravans of grote tenten. Voor de kinderen is er eigenlijk elke dag om op een paard of een pony te rijden en te verzorgen.

6 jaar geleden

1 / 2

Locatie