De La Sûre is een camping met 100 plaatsen in Reisdorf, Luxemburg, gelegen in de regio Moselle / Mullerthal / Grevenmacher. Op het terrein vind je wifi en een restaurant.
Naast kamperen kun je hier ook een chalet huren.
Op de camping zijn verschillende recreatiemogelijkheden, zoals een speeltuin.
Honden zijn welkom op De La Sûre. De La Sûre is rolstoeltoegankelijk. Om je kleding te wassen zijn er wasmachines en drogers beschikbaar.
Foto's
Kenmerken
Accommodaties
Voorzieningen
Geschiktheid
Recreatie
Sanitair
Beoordelingen
Schrijf een beoordelingMooi gelegen camping aan de sure . Restaurant aanwezig met goed eten en vriendelijke bediening en niet duur. Meeste campingplaatsen goed met name aan de rivier. De achterste plaatsen jammer genoeg geen WiFi. Voor ons zeker voor herhaling vatbaar
2 jaar geleden
Een prachtig geplaatste kampeerlocatie bij de Sure. Er is een eetgelegenheid beschikbaar die heerlijke gerechten serveert en wordt bediend door vriendelijk personeel, en dat alles tegen een redelijke prijs. De meeste kampeerplekken, vooral die bij de rivier, zijn uitstekend. Helaas is er geen WiFi beschikbaar op de achterste plekken. We zouden hier zeker nog eens willen verblijven.
3 jaar geleden
Camping is leuk en gezellig Sanitair gedateerd maar redelijk schoon. Je kunt er mooi wandelen En fietsen. Openbaar vervoer is gratis Nadeel is geen boodschap kunnen doen binnen een straal van 15 km
3 jaar geleden
Zeer vriendelijk personeel. Erg gastvrije ontvangst, alles netjes onderhouden en absoluut niet duur. Alleen geen WiFi op de achterste plekken.
4 jaar geleden
Camping met een zeer mooie ligging maar een vreselijke staat van het sanitair. Hokjes waren klein en met een soort rioolbuis waardoor het er niet lekker rook. Verder is de ligging heel mooi en was de ontvangst zeer keurig en correct!
4 jaar geleden