Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Campingplatz Winkelbachtal

Campingplatz Winkelbachtal in Duitsland

Gruibingen, Duitsland

Deze camping is nog niet gevalideerd door de eigenaar. Klik hier als jij de eigenaar bent.
3.5 / 5 (6 stemmen)

Campingplatz Winkelbachtal

Campingplatz 1
73344 Gruibingen
Duitsland
Toevoegen aan favorieten

Campingplatz Winkelbachtal is een camping met 100 plaatsen in Gruibingen, Duitsland, gelegen in de regio Baden-Württemberg. Op het terrein vind je een restaurant.

Je kunt hier kamperen met een tent, een caravan of een camper. Naast kamperen kun je hier ook een chalet huren.

Op de camping zijn verschillende recreatiemogelijkheden, zoals een speeltuin en kinderanimatie.

Honden zijn welkom op Campingplatz Winkelbachtal. Campingplatz Winkelbachtal is rolstoeltoegankelijk. Om je kleding te wassen zijn er wasmachines en drogers beschikbaar. Er zijn plaatsen met elektriciteit beschikbaar.

Foto's

Kenmerken

Accommodaties

Tenten
Caravans
Campers
Chalets

Voorzieningen

Elektriciteit
Wateraansluiting
Rioolaansluiting
Wifi
Kookgelegenheid
Campingwinkel
Vers brood
Snackbar
Restaurant
Rolstoeltoegankelijk
Houtskool-BBQ toegestaan

Geschiktheid

Honden toegestaan
Wintercamping
Plekken met schaduw

Recreatie

Speeltuin
Theater
Kinderanimatie
Jeu de boules
Tennis
Midgetgolf
Vissen
Skilift

Sanitair

Babyverschoonruimte
Wasmachines
Drogers
Af
Afke Nederlands

Na 2 weken op een drukke camping in Italië voelde het hier echt als een verademing, rust, ruimte en groen om je heen. De camping ligt een paar kilometer van de snelweg. We hebben zelf een plekje uitgekozen. Je kunt op het veld beneden blijven bij het sanitairgebouw, maar iets verder is een veld waar je mooi uitzicht hebt en wij stonden daar helemaal alleen. Schitterend sanitairgebouw. De omgeving hebben we even per mountainbike verkend. 800 meter vanaf de camping beginnen allemaal wandelingen en/of mountainbike routes. Op de terugweg zagen we zelfs een vos! 's Morgens werden we wakker van de schapen. We komen hier zeker nog eens terug!

4 jaar geleden

ME
Marja en Wim Clemens Nederlands

Vriendelijke eigenaren en geweldig mooi sanitair gebouw! Mooie omgeving met veel wandelmogelijkheden. Zeker de moeite waard om terug te gaan!

4 jaar geleden

Ja
Jack Nederlands

Huidige eigenaren-echtpaar hebben 5 jaar geleden de camping overgenomen. Zij nu met stukken de camping aan het opknappen. Beneden gedeelte nieuw sanitair gebouw gemaakt. overal CEE stopcontact kasten gemaakt. Wij komen hier altijd in de winter op doorreis.

4 jaar geleden

An
Anita Nederlands

Als je bij de camping aankomt lees je op het bord dat je een plekje mag uitzoeken, de eigenaren komen 's avonds om af te rekenen. Wij konden de caravan aangekoppeld laten, vinden we erg prettig. Het nieuwe ( nog vol in aanbouw) sanitairgebouw was prima. Eigenaren doen dit naast hun baan als "hobby".

4 jaar geleden

Ma
Manon Nederlands

Het is een prima doorreiscamping. De ligging is ideaal vlak bij de snelweg! Het sanitair is inmiddels vernieuwd en ziet er prima en mooi uit! Wij komen al een aantal jaren achter elkaar en ieder jaar is er weer iets meer verfraaid! De eigenaren zijn erg aardig en zijn alleen na 17:00uur aanwezig maar je kunt zo erop rijden en een plekje zoeken, 's avonds komen ze naar je toe voor de betaling! Prima!

4 jaar geleden

1 / 2

Locatie