Campingpark Zennewijnen
4062 PP Zennewijnen
Nederland
Campingpark Zennewijnen is een camping met 35 plaatsen in Zennewijnen, Nederland, gelegen in de regio Gelderland. Op het terrein vind je wifi en 's ochtends vers brood.
Je kunt hier kamperen met een tent, een caravan of een camper. Naast kamperen kun je hier ook een trekkershut huren.
Om te zwemmen is er een buitenzwembad. Op de camping zijn verschillende recreatiemogelijkheden, zoals een speeltuin, kinderanimatie, een kinderboerderij, tafeltennis, een volleybalveld en fietsverhuur.
Honden zijn welkom op Campingpark Zennewijnen. Campingpark Zennewijnen beschikt over sanitair voor mindervaliden. Om je kleding te wassen zijn er wasmachines en drogers beschikbaar. Er zijn plaatsen met elektriciteit, een wateraansluiting en een rioolaansluiting beschikbaar. Campingpark Zennewijnen is het hele jaar geopend.
Foto's
Kenmerken
Accommodaties
Voorzieningen
Geschiktheid
Recreatie
Sanitair
Beoordelingen
Schrijf een beoordelingOnze kampeerlocatie was prachtig. De medekampeerders waren uiterst aardig en ondersteunend. Omdat ik op krukken liep, kreeg ik toestemming om de badkamer voor gehandicapten te gebruiken. Alle sanitaire voorzieningen waren steeds netjes en proper. Dit was ons derde bezoek aan deze camping. De omliggende natuur is ideaal om te fietsen. We raden het absoluut aan en zullen ongetwijfeld terugkeren.
3 jaar geleden
Een fantastische kampeerplek bevindt zich in de Betuwe. Slechts enkele honderden meters verwijderd van de Waal, een ideale plek voor een ontspannende wandeling. Het sanitair gebouw, inclusief toiletten, douches en afwasruimte, is zeer proper en hedendaags. Tevens is er een wasmachine en droger beschikbaar. We verbleven er met onze caravan en voortent. Op het terrein bevindt zich een ooievaarsnest en dagelijks vliegen er tientallen ooievaars over en langs de camping. De omgeving is adembenemend! Perfect voor fietsliefhebbers, alhoewel we dat niet hebben gedaan vanwege de koude, sterke wind de afgelopen week. Op een half uur afstand ligt Leerdam, bekend om zijn glasblazerij en glasmuseum. Het personeel is uiterst vriendelijk! Ook voor kinderen is het een ideale plek. Er is een speeltuin en een zwembad (in de zomer). Jeux de boule velden zijn ook aanwezig. Het restaurant en terras zijn prachtig!
3 jaar geleden
We waren op zoek naar een camping voor 2 nachtjes met onze caravan in deze regio. Ook om er met de fiets op uit te trekken. Voor het aantal staanplaatsen is het sanitair wat overigens netjes en schoon is in mijn optiek beetje klein. Aardig personeel en prima faciliteiten.
4 jaar geleden
We hebben hier 3 dagen gestaan met de camper. We mochten het plekje veranderen ivm de koude wind die dagen en dat was geen probleem. De voorzieningen waren erg goed en brandschoon. Vriendelijke gastvrouw. Heel rustige camping, maar wij waren er in het laagseizoen. Zeker een aanrader!
4 jaar geleden
Nieuwe bezems vegen schoon Alleen deze bezems weten totaal niet waar ze aan begonnen zijn.Alles is flink duurder geworden.We snappen best dat je een onderneming moet runnen maar je zit uiteindelijk nog steeds in zennewijnen (omgeving tiel) met de prijzen van Zeeland. Ik denk dat de nieuwe eigenaren eens een rondje over de camping moeten doen en de gasten eens hun verhaal moeten laten doen.Er is veel onbegrip en ruis.En het werd ze zo gegund. Dus kortom wordt wakker en kom van de wolk af.
4 jaar geleden