Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Welgelegen
Camping Welgelegen
Camping Welgelegen
Camping Welgelegen
Camping Welgelegen

Camping Welgelegen in Nederland

Workum, Nederland

3.5 / 5 (14 stemmen)

Camping Welgelegen

Lange Leane 11
8711 HK Workum
Nederland
Bezoek website
Toevoegen aan favorieten

Welgelegen is een familiare Camping met een good vibe! Je kunt er lekkerrelaxen of actief de omgeving verkennen .Fietsen ,wandelen,kanovaren,suppen,longboarden kiten,foilen,wingsurfenof windsurfen.Inde omgeving zijn gezelige elfstedenstadjes workum enHindeloopen waar je lekker doorheenkunt slenteren en inleuke winkeltjes kunt sneupen.Op de camping is een superlux circulair gebouwd sanitairgebouw met familiedouche en babybadje Wc worden met regenwater door gespoelt .Klein speelplaatsje met trampolinezandbak en skelter.Er is een heerlijk natuurlijke zwemvijver om lekker in aftekoelen op warme dagen.Verder kun je er heerlijke pizza eten en een gezellig drankje drinken of spelltje spelen in de bar.Zaterdags is er altijd grillen en chillen met na afloop kampvuur.Verder wordt er regelmatig yoga en andersoorten van beweging gegeven in de prachtige yogaruimte en is er een kiteschool aanwezig.Fietsen en kano zijn te huur.

Foto's

Accommodaties

comfort-Kamer-2potijt
Kampeerplaats

Beschikbaar van 15 maart tot 1 november

€ 80,00

per nacht

kampeerplek-2p-2k-stroom
Kampeerplaats
Elektriciteit Tenten toegestaan Caravans toegestaan Campers toegestaan

Beschikbaar van 15 maart tot 1 november

€ 32,50

per nacht

kampeerplek2p
Kampeerplaats
Tenten toegestaan Caravans toegestaan Campers toegestaan

Beschikbaar van 15 maart tot 1 november

kampeerplek2p-icl-stroom
Kampeerplaats
Elektriciteit Tenten toegestaan Caravans toegestaan Campers toegestaan

Beschikbaar van 15 maart tot 1 november

€ 24,50

per nacht

pipowage-2p
Stacaravan

Beschikbaar van 15 maart tot 1 november

€ 65,00

per nacht

pipowage-4p
Stacaravan

Beschikbaar van 15 maart tot 1 november

€ 100,00

per nacht

Retrocarva-2p
Kampeerplaats

Beschikbaar van 15 februari tot 1 november

€ 65,00

per nacht

susetkamer-2p-otijt
Kampeerplaats

Beschikbaar van 15 maart tot 1 november

€ 80,00

per nacht

trekkershut-4p
Trekkershut

Beschikbaar van 15 maart tot 16 november

€ 50,00

per nacht

udget-kamer-2p-otijt
Kampeerplaats

Beschikbaar van 15 maart tot 1 november

€ 65,00

per nacht

vakatiehut-6p
Trekkershut

Beschikbaar van 15 maart tot 1 november

€ 70,00

per nacht

vw-ushut2p
Trekkershut

Beschikbaar van 15 maart tot 1 november

€ 50,00

per nacht

Kenmerken

Accommodaties

Tenten
Trekkershutten
Caravans
Campers
Chalets
Appartementen

Voorzieningen

Elektriciteit
Wifi
Kookgelegenheid
Campingwinkel
Vers brood
Snackbar
Restaurant
Rolstoeltoegankelijk
Kampvuur bij de plek toegestaan
Houtskool-BBQ toegestaan

Geschiktheid

Honden toegestaan
Plekken met schaduw
Seizoensplaatsen
Naturisten
Plekken voor jeugdgroepen
Autovrij
Auto bij de plek toegestaan

Recreatie

Speeltuin
Zwemmen in natuurwater
Buitenzwembad
Zeilen/surfen
Fietsverhuur
Vissen

Sanitair

Babyverschoonruimte
Wascabines
Aangepast sanitair
Wasmachines
Drogers
In
Ingrid Nederlands

We hebben besloten om te verblijven in de VW hut. Het bed is uiterst comfortabel. De badkamerfaciliteiten zijn uitstekend, niets is over het hoofd gezien. Het is mooi schoon en luxueus. Er is een ruime keuken waar je maaltijden kunt bereiden met geleende kookgerei en een grote tafel. Ook is er een koelkast beschikbaar. De mensen zijn uiterst gastvrij. Je hebt de mogelijkheid om een verrukkelijke pizza te nuttigen, een ijsje te eten of iets te drinken. Als je dit buiten de camping wilt doen, ben je binnen vijf minuten in Hindeloopen. We zullen zeker opnieuw bezoeken.

3 jaar geleden

Ma
Marten Nederlands

Voor de jeugd die gezamenlijke activiteiten ondernemen, zoals kitesurflessen, is dit een geweldige kampeerplek. Ze zijn te druk bezig om zich te storen aan het verkeersgeluid. Dat doe ik wel. Bovendien, tot laat in de avond hoor ik die feestvierende jongeren. Mijn toegewezen standplaats was veel te dicht bij de hoofdweg en bood zicht op de achterkant van caravans van vaste bezoekers en hun voertuigen. Het sanitair van de camping is wel uitstekend.

3 jaar geleden

AE
A. E Veldman Nederlands

Tis ff zoeken de eerste keer. Ligt centraal tussen Hindeloopen en Workum. Prima B&B. Vriendelijke mensen, kamer perfect en schoon?goed ontbijt buffet. Prima prijs/ kwaliteit verhouding . Kom zeker terug.

4 jaar geleden

No
nora Nederlands

De sfeer is prettig, schoon sanitair. we verbleven in decretro- caravan. Deze was knus, het bed was prima. Het verkeer op die langs de camping loopt is goed te horen, we hebben ons er niet aan gestoord. Misschien is dat doordeweeks wel vervelender.

4 jaar geleden

Fo
Founa Nederlands

We hebben de comping in de herfstvakantie geboekt. Natuurlijk ziet het er dan minder florisant uit dan in zomer. De website van de camping geeft hele hoge verwachtingen over de faciliteiten, de eetmogelijkheden en gezelligheid, maar daar was niet veel van terug te vinden. Ook werden we de eerste nacht op de parkeerplaats gezet omdat de velden te nat waren. Kan gebeuren, maar werd niet echt vriendelijk over gedaan of een excuus gemaakt (en toch een dure camperplaats dan...want we hebben wel voor het campingtarief betaald) . Verder geen info over de camping over wat en waar gekregen, kortom ga maar staan en zie maar. Verder ligt de camping aan een 80 km weg, dit zorgt voor behoorlijk veel lawaai, ook 's nachts komt er veel verkeer langs. De camping ligt leuk centraal tussen de stadjes Workum en Hindelopen, die zeker een bezoekje waard zijn. Kortom iets meer aandacht, uitleg en klantvriendelijke benadering zou al veel goed maken.

4 jaar geleden

1 / 3

Locatie