Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Village Assisi
Camping Village Assisi
Camping Village Assisi
Camping Village Assisi

Camping Village Assisi in Italië

Assisi, Italië

Deze camping is nog niet gevalideerd door de eigenaar. Klik hier als jij de eigenaar bent.
3.5 / 5 (11 stemmen)

Camping Village Assisi

Via S.G. in Campiglione 110
06081 Assisi
Italië
Bezoek website
Toevoegen aan favorieten

Camping Village Assisi is een camping met 122 plaatsen in Assisi, Italië, gelegen in de regio Umbria. Op het terrein vind je wifi, een campingwinkel, een restaurant en 's ochtends vers brood.

Je kunt hier kamperen met een tent, een caravan of een camper. Naast kamperen kun je hier ook een trekkershut, een chalet of een appartement huren.

Om te zwemmen is er een buitenzwembad, een binnenzwembad en natuurlijk zwemwater. Op de camping zijn verschillende recreatiemogelijkheden, zoals een speeltuin, kinderanimatie, een tennisbaan, tafeltennis, jeu de boules en fietsverhuur.

Honden zijn welkom op Camping Village Assisi. Camping Village Assisi is rolstoeltoegankelijk en beschikt over aangepast sanitair. Om je kleding te wassen zijn er wasmachines en drogers beschikbaar. Er zijn plaatsen met elektriciteit beschikbaar. Camping Village Assisi is geopend van 1 april tot 5 oktober.

Foto's

Kenmerken

Accommodaties

Tenten
Trekkershutten
Caravans
Campers
Chalets
Appartementen

Voorzieningen

Elektriciteit
Wateraansluiting
Rioolaansluiting
Wifi
Lounge
Droogruimte
Kookgelegenheid
Campingwinkel
Vers brood
Snackbar
Restaurant
Rolstoeltoegankelijk
Centrale kampvuurplaats
Brandhout
Houtskool-BBQ toegestaan
Tafels en banken

Geschiktheid

Honden toegestaan
Wintercamping
Plekken met schaduw
Seizoensplaatsen
Naturisten
Plekken voor jeugdgroepen
Autovrij
Auto bij de plek toegestaan

Recreatie

Speeltuin
Kinderanimatie
Zwemmen in natuurwater
Buitenzwembad
Binnenzwembad
Thermaalbad
Sauna
Jeu de boules
Tennis
Tafeltennis
Golf
Midgetgolf
Zeilen/surfen
Fietsverhuur
Vissen
Skilift

Sanitair

Camperservicestation
Babyverschoonruimte
Wascabines
Huurbadkamer
Aangepast sanitair
Wasmachines
Drogers
La
Laurentius Nederlands

Kamperen is prima, maar het restaurant biedt slecht voedsel en is behoorlijk duur.

3 jaar geleden

El
Elvira Nederlands

Hele aardige mensen bij de receptie (1 Nederlands sprekend die erg leuke tips heeft). Fijne plekken met voldoende schaduw en niet te massaal. Fijn sanitair met goede douche, niet super schoon maar voldoende en er is zeep en wc papier! 's Avonds rustig op de camping en uitzicht op Assisi. Wil je gezelligheid loop dan naar de bar en het restaurant. Heerlijk eten en veel Italianen die ook langs komen. Zwembad prima, wel betalen voor je bedje (liggen niet erg lekker dus wij zaten bij het barretje). Je kan vanaf de camping wandelen naar Assisi, erg leuk om te doen.

6 jaar geleden

Lu
Luite Nederlands

Gelegen met zicht op (Basiliek van) Assisi. Mooie groene camping met veel schaduwrijke plaatsen (die je zelf mag uitzoeken). Voor het zwembad moet apart betaald worden evenals de ligstoelen. Anderzijds hoef je er niet voor te betalen als je er geen gebruik van maakt. Sanitair is gedateerd maar schoon en in ruime mate aanwezig. Vriendelijk personeel. Deze camping is een mooie plaats om culturele uitstapjes te ondernemen (Assisi, Perugia, Gubbio, Spello en Spoleto). Voor Italiaanse begrippen is de camping ruim opgezet en niet duur. In hoogseizoen €42,00 per nacht voor een gezin met caravan of tent. Zwembad was klein maar zeer schoon. Badmuts verplicht. WiFi werkt niet perfect maar is gratis.

6 jaar geleden

RV
Ron V. Nederlands

Vanaf het eerste moment viel de camping in de smaak. De hartelijke ontvangst op de receptie (ook Nederlands gesproken). De rust en ligging van de camping met Assisi op de achtergrond. Het uitstekende restaurant en sanitair. Je kunt lopend, fietsend of met de auto naar Assisi. Wij kozen de fiets. Fietsen in de omgeving is goed mogelijk zeker met een elektrische fiets, mtb of racefiets. We bezochten onder meer Perugia en Spello op de fiets en wandelden naar de top van Umbrië - Monte Subasio. Van der acht nachten werden maar zes nachten in rekening gebracht.

6 jaar geleden

Da
Daniebobby Nederlands

Hebben hier in eind Mei 2 dagen op een camperplaats op de camping gestaan. Prima camping Schone toiletten. Vriendelijke mensen bij de receptie. Zijn lopend (5 km.) via een mooi wandelpad( route kaart bij de receptie)naar Assisi gegaan. s'Middags met het busje van de camping terug.

6 jaar geleden

1 / 3

Locatie