€53
per nacht
Gemiddelde prijs gebaseerd op een auto en twee personen met een tent, caravan of camper.

Camping is geopend van 28 March tot 26 September
Aankomst
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Vertrek
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Dagen
{{r.bookingDays}}

Deze camping is nog niet door Spottocamp geverifieerd. Bent u de eigenaar van deze camping? Klik dan op de knop hieronder.

Ik ben de eigenaar
Tenten
Caravans
Campers
Trekkershutten
Electriciteit
Wifi
BBQ toegestaan
Honden
- Advertisement -
4 / 5 (28 stemmen

Camping Vela Blu

Via Radaelli,10 041968068
30013, Cavallino-Treporti
Italië

Camping Vela Blu is een camping met 280 plaatsen in Cavallino-Treporti, Italië. Camping Vela Blu heeft wifi, een campingwinkel, een restaurant en een binnenzwembad. Honden zijn toegestaan op deze camping.

Op het terrein van Camping Vela Blu is het mogelijk met een tent, een caravan of een camper te kamperen. Naast kamperen is het mogelijk om een trekkershut of een mobiele bungalow te huren. Er zijn verschillende recreationele activiteiten op de camping. Er is een speeltuin, een zandstrand, een waterglijbaan, een tennisbaan, een tafeltennistafel, een golfbaan, een midgetgolf en fietsenverhuur.

Camping Vela Blu beschikt over sanitair dat geschikt is voor minder validen. Voor het wassen van kleding zijn wasmachines en drogers beschikbaar.

Eigenschappen camping

Recreatie
Fietsenverhuur
Speeltuin
Kinderanimatie
Zwemmen in natuurlijke bron
Zandstrand
Buitenzwembad
Waterglijbaan
Binnenzwembad
Warmtebad
Sauna
Tennisbaan
Tafeltennistafel
Volleybalveld
Midgetgolf
Golfbaan
Zeilen/surfen
Botenverhuur
Scheepshelling
Paardrijden
Duiken
Skien

Accomodatie
Tenten
Caravans
Campers
Trekkershutten
Stacaravans
Apartementen

Faciliteiten
Electriciteit
TV aansluiting
Wifi
Campingwinkel
Brood te krijgen
Snackbar
Restaurant
Toegankelijk voor rolstoelen
BBQ toegestaan

Kwalificaties
Honden
Plekken met schaduw
Hele jaar geopend
Nudisten
Jongerenplekken
Autovrij
Auto's toegestaan op kampeerplek

Sanitair
Verschoonmogelijkheden
Wascabines
Gehandicaptensanitair
Wasmachines
Drogers


Klik hier als de informatie niet correct of onvolledig is

Foto's

Beoordelingen

Arnoud en Bo
Nederlands
Fijne camping. De chalets zijn erg volledig ingericht. Vriendelijk personeel. Mooi zwembad. Dicht bij het (iedere dag schoongemaakte) strand. In het na-seizoen lekker voordelig
2 jaren geleden

Bart en Mayke
Nederlands
In augustus een week op deze fijne camping gekampeerd met onze eigen caravan. We hadden een ruime plaats naast het zwembad en dicht bij het strand. We hebben genoten. Ruime plekken, sanitair als nieuw, goed restaurant en een erg enthousiast animatie team. Wie Twijfelt, ik zeg boeken!
2 jaren geleden

Daan C
Nederlands
Met een gezin met 2 kleine kinderen naar Vela Blu Camping was anders dan we hadden gehoopt. Zwembad en zee zijn super maar de strandbedjes zijn aardig duur om te huren. En bij het zwembad zijn het er gewoon te weinig en zitten ze vaak vol. Ik ben blij dat we een grote camping plaats hadden geboekt want de normale zijn veel te klein om met een caravan of vouwwagen te staan. Maar ongeacht groot of kleine camping plaats heb je geen privacy. De camping is soms (je weet nooit of ze hem die dag sluiten of niet) van 13:00 tot 15:00 gesloten dan mag je er niet op of af met je auto. Dus plan je uitstapjes en boodschappen goed of je staat te wachten of je kan hem op een parkeerveld aan de andere kant van de camping zetten. En dan het lawaai! Overdag is het heerlijk rustig maar in de avond!!! Als er geen oorverdovende slechte artiest in de strandbar staat dan is het bij het restaurant/kidsclub wel raak. En kan je elkaar voor de tent niet verst
2 jaren geleden

Bert de Graaff
Nederlands
Verblijf momenteel op de camping met de camper en sta vlak bij het strand en heb water en stroom bij de camper en een snelle internetverbinding. Het sanitair is super schoon en heel modern ook voor de kleine kinderen, het zwembad is heel mooi maar wel badmuts verplicht. Zit een heel mooi restaurant bij en de prijzen vallen allemaal mee, het strand is heel mooi en je gaat heel langzaam van ondiep water naar diep water, je moet alleen voor de bedden betalen maar als je ervoor gaat zitten met de stoel en parasol is dit geen enkel probleem. in de omgeving is niet veel maar als je van fietsen houdt kan je alle kanten op, een Tip misschien een uitstapje naar Venetie met de veerboot, kosten 10.00 voor een retour PP, is 20 minuten fietsen en bewaakt parkeren 1 euro voor de fiets
4 jaren geleden

Noor De Zwart
Nederlands
Kleinschalige, overzichtelijke familiecamping met alle faciliteiten die je nodig hebt! Heerlijk, betaalbaar restaurant. Camping wordt heel goed onderhouden, echt keurig. Waar ik echt van onder de indruk was, is de expertise van de badmeesters; heel accuraat en betrokken! Modern en schoon sanitairgebouw waar ook aan de kleintjes is gedacht; kleine wc'tjes en douche, leuk! Wij waren de enige Nederlanders, zeer Duits georiënteerd. Voor ons geen probleem want ons dochtertje nog te klein maar voor oudere kinderen wellicht niet zo leuk. Omgeving niet heel inspirerend, je gaat echt naar deze camping om te relaxen. Minpunt is dat je moet betalen voor de bedjes bij het zwembad, de heerlijke cappuccino a 1.90 EUR maakte dat helemaal goed. Animatie voor kinderen is echt leuk maar begint pas om 21.00 uur. Direct aan het strand, dat is top! Kortom, relaxen en genieten van zon, zee, strand en Italiaanse keuken voor max. 2 weken TOP!
4 jaren geleden

- Advertisement -