Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
No images available
Deze camping is nog niet gevalideerd door de eigenaar. Klik hier als jij de eigenaar bent.
4 / 5 (1 stem)

Camping Valle de Hecho

Ctra Puente la Reina-Hecho, km 22
22720 Huesca
Spanje
Toevoegen aan favorieten

Camping Valle de Hecho is een camping met 100 plaatsen in Huesca, Spanje, gelegen in de regio Aragon. Op het terrein vind je wifi, een campingwinkel, een restaurant en 's ochtends vers brood.

Je kunt hier kamperen met een tent, een caravan of een camper. Naast kamperen kun je hier ook een chalet huren.

Om te zwemmen is er een buitenzwembad. Op de camping zijn verschillende recreatiemogelijkheden, zoals een speeltuin.

Honden zijn welkom op Camping Valle de Hecho. Camping Valle de Hecho is rolstoeltoegankelijk. Om je kleding te wassen zijn er wasmachines en drogers beschikbaar. Er zijn plaatsen met elektriciteit en een wateraansluiting beschikbaar.

Foto's

No images available

Kenmerken

Accommodaties

Tenten
Caravans
Campers
Chalets

Voorzieningen

Elektriciteit
Wateraansluiting
Rioolaansluiting
Wifi
Campingwinkel
Vers brood
Snackbar
Restaurant
Rolstoeltoegankelijk
Houtskool-BBQ toegestaan

Geschiktheid

Honden toegestaan
Wintercamping
Plekken met schaduw

Recreatie

Speeltuin
Theater
Kinderanimatie
Buitenzwembad
Jeu de boules
Tennis
Midgetgolf
Vissen
Skilift

Sanitair

Babyverschoonruimte
Wasmachines
Drogers
Ja
Jan Nederlands

Camping gelegen aan doorgaande weg is niet hinderlijk. Schuin tegenover de camping is een houtverwerkings bedrijf, dit geeft wel wat geluidsoverlast. Camping heeft een klein winkeltje een zwembad en een speeltuin. Camping heeft restaurant (wij hebben er niet gegeten). Plaatsen zeer behoorlijk zelf uitkiezen altijd prettig. Beheerster spreekt Engels haar man niet. Sanitair niet schoon er hangt een penetrante geur. Honden welkom, uitlaten (los) niet in de onmiddelijke omgeving van de camping Omgeving is fantastisch. Hecho op loopafstand leuk dorpje met een paar kleine winkeltjes geen grote supermarkt in de omgeving. Camping voor langer verblijf geschikt veel wandel mogelijkheden in Hecho dal en het Anso dal.

6 jaar geleden

Locatie