Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping tuinderij Welgelegen
Camping tuinderij Welgelegen
Camping tuinderij Welgelegen
Camping tuinderij Welgelegen
Camping tuinderij Welgelegen

Camping tuinderij Welgelegen in Nederland

Graft, Nederland

Deze camping is nog niet gevalideerd door de eigenaar. Klik hier als jij de eigenaar bent.
5 / 5 (5 stemmen)

Camping tuinderij Welgelegen

Raadhuisstraat 24A
1484 EN Graft
Nederland
Bezoek website
Toevoegen aan favorieten

Camping tuinderij Welgelegen is een camping in Graft, Nederland, gelegen in de regio North Holland. Op het terrein vind je wifi.

Je kunt hier kamperen met een tent, een caravan of een camper. Naast kamperen kun je hier ook een chalet huren.

Op de camping zijn verschillende recreatiemogelijkheden, zoals vissen.

Camping tuinderij Welgelegen is rolstoeltoegankelijk. Om je kleding te wassen zijn er wasmachines en drogers beschikbaar. Er zijn plaatsen met elektriciteit beschikbaar.

Foto's

Kenmerken

Accommodaties

Tenten
Caravans
Campers
Chalets
Appartementen

Voorzieningen

Elektriciteit
Wateraansluiting
Rioolaansluiting
Wifi
Campingwinkel
Vers brood
Snackbar
Restaurant
Rolstoeltoegankelijk
Houtskool-BBQ toegestaan

Recreatie

Speeltuin
Jeu de boules
Tennis
Midgetgolf
Vissen
Skilift

Sanitair

Wasmachines
Drogers
El
Elza Nederlands

Prachtige camperplaatsen!

4 jaar geleden

PR
petra regtop Nederlands

Wij verbleven in een stacaravan, deze zag er netjes uit. Ook was alles goed schoon. Naar de caravan toe wandelen gaat niet via een aangelegd pad maar gewoon over het gras, als het vochtig is geweest is het handig om laarzen bij je te hebben anders heb je gauw natte voeten. De camping heeft een leuk eigen winkeltje waar ze allerlei eigen verbouwde groente verkopen. De omgeving waar de camping zich bevindt is prachtig. Het is verstandig om fietsen mee te brengen, want die kan je daar goed gebruiken. Graft ligt dicht bij grote steden zoals Alkmaar, Haarlem, Volendam wat erg leuk is om een dagje heen te geen. Ook het strand is makkelijk met de auto te bereiken.

4 jaar geleden

EV
Erik van Toor Nederlands

De camping ligt midden in de Eilandspolder. Een mooi en historisch stukje Nederland. Pal naast de camping staat het prachtige raadhuis van Graft. Rondom de camping liggen weiden en vaartjes. Hoewel er op de camping veel stacaravans staan, zijn die niet storend voor de passanten. Er heerst geen ons-kent-ons mentaliteit, die je soms wel eens tegenkomt als er veel vaste staanplaatsen zijn. Auto's worden buiten de camping op de parkeerplaats gelaten. Het sanitair doet weliswaar een beetje verouderd aan, maar functioneert goed en wordt keurig schoon gehouden. Leuk is dat de camping oorspronkelijk een tuinderij was en dat er nog steeds op kleine schaal groenten en fruit worden geteeld. Die zijn verkrijgbaar in het kleine zelfpluk-kasje. We hebben niet veel kinderen op de camping gezien, maar dat kan aan de tijd liggen dat we er waren (laat achter in de schoolvakantie).

4 jaar geleden

Ka
kamilios Nederlands

Supervriendelijke eigenaars. Je geniet er van de rust tussen de eendjes en de tuinderij van de camping. Je kan er lekkere groentjes en aardbeien kopen op de camping, allemaal onbespoten! De eigenaar organiseerd iedere week een boottocht door de Graft, echt een aanrader. Het sanitair is eenvoudig maar wordt wel 2 keer per dag gepoetst, heel netjes. Achteraan de camping staan de alpaca's en paarden van de camping. Het achterste gedeelte wordt ingenomen door vaste staancaravan's. Je auto blijft op de parking vooraan staan, maar de eigenaars voorzien kruiwagens zodat je niet hoeft te sleuren met je boodschappen, zeer origineel

4 jaar geleden

MV
M. Vries Nederlands

Camping Welgelegen ligt in het kleine dorpje Graft, dat grenst aan De Rijp waar de supermarkt, drogist, bibliotheek etc gelegen zijn. De camping ligt perfect voor tripjes in de mooie Eilandspolder. Op de camping zelf kan je kano's huren, dus dat is erg makkelijk. De camping zelf heeft plaatsen voor tourcaravans, stacaravans en tenten. De velden zijn mooi opgezet met watertappunt. Het sanitair is natuurlijk belangrijk en dat was ruim in orde. Volgens mij werd er meerdere malen per dag schoongemaakt. De douches en toiletten waren simpel, maar dus schoon en daar gaat het om. Verder kan je warm water tappen tegen betaling en er is een wasmachine en droger.Voor kinderen is er een speelveld, dus die kunnen lekker spelen. De eigenaren zijn vriendelijk en helpen graag. Een prettige camping.

4 jaar geleden

Locatie