Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Thalkirchen
Camping Thalkirchen
Camping Thalkirchen
Camping Thalkirchen

Camping Thalkirchen in Duitsland

München, Duitsland

Deze camping is nog niet gevalideerd door de eigenaar. Klik hier als jij de eigenaar bent.
3 / 5 (11 stemmen)

Camping Thalkirchen

Zentralländstraße 49
81379 München
Duitsland
Toevoegen aan favorieten

Camping Thalkirchen is een camping in München, Duitsland, gelegen in de regio Bavaria. Op het terrein vind je een campingwinkel, een snackbar en 's ochtends vers brood.

Je kunt hier kamperen met een tent, een caravan of een camper. Naast kamperen kun je hier ook een chalet huren.

Op de camping zijn verschillende recreatiemogelijkheden, zoals een speeltuin en kinderanimatie.

Honden zijn welkom op Camping Thalkirchen. Camping Thalkirchen is rolstoeltoegankelijk. Om je kleding te wassen zijn er wasmachines en drogers beschikbaar. Er zijn plaatsen met elektriciteit en een wateraansluiting beschikbaar.

Foto's

Kenmerken

Accommodaties

Tenten
Caravans
Campers
Chalets

Voorzieningen

Elektriciteit
Wateraansluiting
Rioolaansluiting
Wifi
Kookgelegenheid
Campingwinkel
Vers brood
Snackbar
Restaurant
Rolstoeltoegankelijk
Verharde paden
Houtskool-BBQ toegestaan

Geschiktheid

Honden toegestaan
Wintercamping
Plekken met schaduw
Autovrij

Recreatie

Speeltuin
Theater
Kinderanimatie
Jeu de boules
Tennis
Midgetgolf
Vissen
Skilift

Sanitair

Babyverschoonruimte
Wasmachines
Drogers
MN
Martin Nooijens Nederlands

Camping ligt ideaal t.o.v. de binnenstad van München en is per fiets goed bereikbaar. Mooie fietsroute langs de Isar. Camping zelf is ouwe meuk. Nauwelijks in geïnvesteerd de laatste jaren. Douches in een aantal toiletgebouwen afgesloten. Douchen alléén met munten maar peperduur (€2,00 voor een douchebeurt). Geen aanrader voor langer verblijf dan 1 overnachting.

4 jaar geleden

Sh
Sheene Nederlands

Prachtig gelegen camping, prima verbindingen met bus metro naar de stad, super om naar en in de stad munchen te fietsen. Winkeltje, biergarten. Sanitair verouderd maar keurig schoon, vriendelijk personeel.

4 jaar geleden

Ma
Mayke Nederlands

We stonden dichtbij uitgang en wc gebouw. Ons wc blok was redelijk schoon . Geen toiletzittingen. Douches waren schoon. Niet echt heel groot. Maar goed te doen. Wat prima was omdat het regende en op dat plekje kon onze auto aangekoppeld blijven. Prima voor 1 nacht maar meer ook niet. Veel arbeidersmigranten. Strenge controle ivm Coronamaatregelen. Plaatsen zijn niet echt groot en afgescheiden met ijzeren lage hekjes. Douchemuntjes maar heerlijk warm en lang genoeg 8 min. Pizza was heerlijke keuze en een vriendelijke meneer die hem klaar maakte. De keuze was op pizza gevallen omdat de frituur erg vies eruit zag. Winkeltje was al dicht en de camping zit dichtbij de Zoo. De weg naar de camping toe staan allerlei auto,s, caravans en campers geparkeerd. Helaas zatte lui in de nacht, maar dat zijn de tijdelijke bewoners van de camping.

4 jaar geleden

Ec
echtpaar Nederlands

Misschien wel de slechtste camping van Beieren. Vieze toiletten vieze douches hoge prijs en voor warm water betalen. Er word al jaren gezegd dat de stad München het sanitair gaat renoveren maar niets daar van alleen de prijzen gaan omhoog en de horeca mag deze naam eigenlijk niet voeren. kortom stad München zorg dat de mensen waar krijgen voor hun geld want deze camping helpt de goede naam van de stad München niet echt.

4 jaar geleden

Ky
Kyra Nederlands

Locatie om München te bekijken is prima, evenals het openbaar vervoer naar het centrum. camping is meer een parkeerplaats. Caravan en auto passen amper op de plek, laat staan dat er ruimte overblijft om te zitten. Zeer oud toiletgebouw, nieuwe sanitairgebouw met douches niet gezien, was gesloten ivm schoonmaak. Honden zijn toegestaan op die piepkleine plaats, naast ons een gezin met 2 grote honden, urine lucht! 1 nacht geweest, nooit weer!

4 jaar geleden

1 / 3

Locatie