Camping Schluchsee
79857 Schluchsee
Duitsland
Camping Schluchsee is een camping met 200 plaatsen in Schluchsee, Duitsland, gelegen in de regio Baden-Württemberg. Op het terrein vind je wifi, een campingwinkel, een restaurant en 's ochtends vers brood.
Je kunt hier kamperen met een tent, een caravan of een camper. Naast kamperen kun je hier ook een chalet huren.
Op de camping zijn verschillende recreatiemogelijkheden, zoals een speeltuin en vissen.
Honden zijn welkom op Camping Schluchsee. Om je kleding te wassen zijn er wasmachines en drogers beschikbaar. Er zijn plaatsen met elektriciteit beschikbaar.
Foto's
Kenmerken
Accommodaties
Voorzieningen
Geschiktheid
Recreatie
Sanitair
Beoordelingen
Schrijf een beoordelingCamping, meer camperplek dan voor caravans. Geen uitzicht! Omgeving maakt het!
4 jaar geleden
Op onze terugreis vanuit Italië zijn we 4 nachten op deze camping geweest. We hadden supermooi weer en dan is een verblijf aan dit meer met op loopafstand het dorpje voor een paar nachten prima. Door het mooie weer werd het wel erg druk. Het is niet echt een camping voor tentkampeerders. De ondergrond is vreselijk hard. Er is wel een tentenveld, maar daar heb je geen elektriciteit. Het toiletgebouw is super! De cmping is wel wat prijzig, maar door de gratis Hochschwarzwaldcarte te gebruiken (gratis entree bij div activitieten/musea etc) valt het toch wel weer mee. Voor ons een goede camping voor een paar dagen
4 jaar geleden
+ Direct aan het meer + Hochschwarzwaldcard (gratis toegang tot vele attracties in de omgeving) + Mooi sanitairgebouw + Omgeven door het prachtige landschap van het zwarte woud. - Duur - Doorreiscamping met continue verloop en naargeestige sfeer. - Smalle stroken split (ipv gras) zonder afscheiding. - Luie campingbeheerder, uren wachten bij de receptie. - Onbetrouwbaar: onze gereserveerde plaats was weggegeven. Werden zelf 3 weken weggepropt op een mini-plek waar we onze tent niet eens konden opzetten. Conclusie: Wie van gemoedelijkheid en een fijne beschutte kampeerplek houdt is hier niet op zijn plaats. Gaat het minder om de sfeer, maar juist om het landschap en de gratis beleveniskaart (Hochschwarzwaldcard) dan is dit misschien wel leuk voor een paar dagen. De prijs is redelijk hoog, maar dit komt door de Hochschwarzwaldcard, die is wel erg de moeite waard!
4 jaar geleden
We hebben een heel prettig verblijf gehad op deze wel heel dure camping, maar we kwamen voor de omgeving en met de hochschwarzwald kaart hadden we veel te doen in de omgeving! De camping was netjes vooral het sanitair, de plekken vonden we erg klein, doordat de auto's op de plek moesten kon je met een grote caravan slecht op een plek, er was veel jeugd de animatie stelde niets voor 1x bioscoop, de ligging is erg mooi.
4 jaar geleden
We zijn na 3 dagen vertrokken. We stonden op 'die zeltwiese' die scheef liep en een rotsbodem had. Met een tent is dat niet fijn (understatement). Er werden mensen toegestaan tenten bij te plaatsen dus dag 3 waren we compleet ingebouwd. Er geldt een eenheidsprijs waardoor wij voor Electra moesten betalen die we niet kregen. Onze klachten werden netjes aangehoord, maar er werd vervolgens niets aan gedaan. €50 per nacht is veel te veel voor dit ongemak. We zijn naar de Elzas gegaan waarover in alle rust, ruimte en voor een fatsoenlijke prijs een heerlijke vakantie hebben gehad.
4 jaar geleden