Camping Nieuw Kempink is een boerderijcamping met 40 plaatsen in Aalten, Nederland, gelegen in de regio Gelderland. Op het terrein vind je wifi.
Je kunt hier kamperen met een tent, een caravan of een camper.
Op de camping zijn verschillende recreatiemogelijkheden, zoals een speeltuin.
Honden zijn welkom op Camping Nieuw Kempink. Camping Nieuw Kempink is rolstoeltoegankelijk en beschikt over aangepast sanitair. Om je kleding te wassen zijn er wasmachines en drogers beschikbaar. Er zijn plaatsen met elektriciteit, een wateraansluiting en een rioolaansluiting beschikbaar. Camping Nieuw Kempink is geopend van 1 april tot 31 oktober.
Foto's
Accommodaties
Beschikbaar van 1 april tot 31 oktober
per nacht
Kenmerken
Accommodaties
Voorzieningen
Geschiktheid
Recreatie
Sanitair
Beoordelingen
Schrijf een beoordelingWe waren op de terugweg en zochten een locatie om te overnachten. We werden op een vriendelijke en professionele manier ontvangen, betaalden direct en de vrouw liet ons verschillende plaatsen zien waar we uit konden kiezen. Of de camping geschikt is voor kinderen? Dat weten we niet, we zijn er maar één avond en nacht gebleven. Verder was alles uitstekend. Zeer schoon sanitair, afwasruimtes, leeshoek, fietsenstalling, veel informatie over de omgeving, bibliotheek, laadpalen voor auto's. Vlakbij het stadscentrum en toch rustig. Een geweldige plek om de Achterhoek te ontdekken.
3 jaar geleden
De kampeerplaats is absoluut prachtig en de hygiënevoorzieningen zijn uitstekend. Mijn mening over de eigenaren komt echter niet overeen met de beoordelingen. Toen we terugkeerden van een fietstocht, was er een eenpersoonstent op onze gereserveerde plaats gezet. De dame van de tent beweerde dat ze daar mocht kamperen, wat ik nogal vreemd vond. Zowel zij als wij hadden de volle prijs betaald. Er was ons verteld dat de camping volgeboekt was, dus ze hadden gewoon een extra tent op onze plaats gezet. Ik heb mijn ongenoegen geuit bij de eigenaar, maar kreeg een bot antwoord en werd verder volledig genegeerd. De vrouw van de camping kwam erbij en vroeg of er een probleem was. Een vreemde vraag, dacht ik, want we konden onze fietsen niet goed parkeren en het was moeilijk om bij de waterkraan te komen. De tent werd uiteindelijk verplaatst naar een andere, grotere vrije plaats. Dus er was wel degelijk ruimte beschikbaar. De dame van de tent was het met me eens dat dit een vreemde gang van zaken was. De eigenaar was behoorlijk onbeleefd. We zullen hier niet meer komen.
3 jaar geleden
Prachtige toiletvoorziening met ruime en comfortabele douches. Daarnaast is er een afgesloten fietsenstalling waar je de mogelijkheid hebt om je accu op te laden.
3 jaar geleden
Zeer nette camping Mooi toiletgebouw Proper 👍
4 jaar geleden
Voor kinderen vanaf plm 6 jaar niet veel te beleven. Werkelijk alle afval wordt keurig gescheiden. Restafval bijna over. Josine van de camping maakt bij aankomst een rondje met je en laat de plaatskeuze aan jou over. Bij het afrekenen enige potjes voor diverse goede doelen. Alle positieve reviews kloppen!!
4 jaar geleden