Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Les Cedres  
Camping Les Cedres  
Camping Les Cedres  
Camping Les Cedres  
Camping Les Cedres  

Camping Les Cedres   in Frankrijk

Argeles Sur Mer, Frankrijk

Deze camping is nog niet gevalideerd door de eigenaar. Klik hier als jij de eigenaar bent.
3.5 / 5 (10 stemmen)

Camping Les Cedres  

63 Impasse de la Fantaisie
66700 Argeles Sur Mer
Frankrijk
Toevoegen aan favorieten

Camping Les Cedres   is een camping in Argeles Sur Mer, Frankrijk, gelegen in de regio Provence-Alpes-Côte d'Azur. Op het terrein vind je wifi, een snackbar en 's ochtends vers brood.

Je kunt hier kamperen met een tent, een caravan of een camper. Naast kamperen kun je hier ook een chalet huren.

Op de camping zijn verschillende recreatiemogelijkheden, zoals een speeltuin en jeu de boules.

Honden zijn welkom op Camping Les Cedres  . Camping Les Cedres   is rolstoeltoegankelijk. Om je kleding te wassen zijn er wasmachines beschikbaar. Er zijn plaatsen met elektriciteit beschikbaar.

Foto's

Kenmerken

Accommodaties

Tenten
Caravans
Campers
Chalets
Appartementen

Voorzieningen

Elektriciteit
Wateraansluiting
Rioolaansluiting
Wifi
Campingwinkel
Vers brood
Snackbar
Restaurant
Rolstoeltoegankelijk
Houtskool-BBQ toegestaan

Geschiktheid

Honden toegestaan
Wintercamping
Plekken met schaduw

Recreatie

Speeltuin
Jeu de boules
Tennis
Midgetgolf
Vissen
Skilift

Sanitair

Wasmachines
Drogers
JV
Jo van Driessche Nederlands

We begrijpen een aantal bedenkingen maar niet de zwaar negatieve evaluaties. Voor ons was dit een gezellige (weliswaar soms drukbezette) camping. Goede ligging om te fietsen en fijn Apt te bezoeken, goeie ambiance rond onthaal en eetgelegenheid, hulpbereid, vriendelijk. Weliswaar worden soms te veel gasten geplaatst en er zijn weinig toiletten bij een (over)volle bezetting. De toiletruimten waren o.i. wel proper. Wij verbleven er een week met plezier.

4 jaar geleden

WS
W. Sepers Nederlands

Camping op klein oppervlak aan de rand van Apt. Standplaatsen zijn rommelig. Sanitair schiet veel tekort voor een volle camping en is zwaar verouderd. Receptie is gebaseerd op zelfbediening, dus zeer onpersoonlijk. Na eerst toestemming te hebben gevraagd vonden we een plekje voor onze camper voor 2 nachten op het tentenveldje. De eigenaar kent niet de aanduiding "complet"; laatkomers worden nog wel ergens tussengepropt. Zoveel mogelijk opstrijken met zo min mogelijk inspanning, lijkt het credo van de eigenaar. De volgende morgen kwam een medewerkster ons vertellen dat we daar weg moesten omdat het tentenveld was gereserveerd voor een groep. Het aanbod om een andere plek te zoeken hebben we afgeslagen en zijn vervolgens zonder bezwaard gemoed zo snel mogelijk vertrokken.

4 jaar geleden

Ba
Bart Nederlands

Ligging vlakbij het centrum van Apt. Rommelige camping, onduidelijke instructie over waar te staan met een tent. Dan weer wel en dan weer niet de juiste plaats. Springkussen kapot, sanitair zwaar gedateerd. Eigenaar leeft op de camping met gezin en ik had het idee dat ik me aan moest passen. Opa en oma ook op de camping in afgrijselijk landbouwplastic bouwwerk. Duidelijk een waalse camping in het mooie Zuid Frankrijk. Jaren geleden met andere eigenaar een topcamping, nu verwaarloosde rommelige plek. Uiteindelijk tent ingeladen en een echte camping gezocht.

4 jaar geleden

An
Anne Nederlands

1 nacht geweest met de camper met name om de volgende dag (zaterdag) de grote markt in Apt te bezoeken. Zeker aan te raden leuke grote markt. Camping is simpel, kleine plekken dicht op elkaar. Weinig schaduw. Sanitair was niet nieuw maar wel redelijk schoon. Camping is op loopafstand van het centrum. De camping ligt aan een rivier maar die rivier staat droog.. Wij hadden onze hond bij ons en zoeken eigenlijk alles uit zodat zij daar ook kan zwemmen. Maar er was geen mogelijkheid dicht in de buurt.

4 jaar geleden

To
Ton Nederlands

Eenvoudig met prima sanitair. Zeer aardige mensen bij de receptie en de bar. Heerlijke Belgische bieren! Bar al om 7.00 uur open voor ontbijt en koffie. Gelegen aan de fietsroute tussen Cavaillon en Forcalquier. Prachtige omgeving met heel veel mogelijkheden voor uitstapjes.

4 jaar geleden

1 / 2

Locatie