Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Le Val de Saures  
Camping Le Val de Saures  
Camping Le Val de Saures  
Camping Le Val de Saures  
Camping Le Val de Saures  

Camping Le Val de Saures   in Frankrijk

Entraygues sur Truyère, Frankrijk

Deze camping is nog niet gevalideerd door de eigenaar. Klik hier als jij de eigenaar bent.
4.5 / 5 (12 stemmen)

Camping Le Val de Saures  

Chemin du Val de Saures
12140 Entraygues sur Truyère
Frankrijk
Bezoek website
Toevoegen aan favorieten

Camping Le Val de Saures   is een camping met 126 plaatsen in Entraygues sur Truyère, Frankrijk, gelegen in de regio Midi-Pyrénées. Op het terrein vind je wifi, een campingwinkel en een restaurant.

Naast kamperen kun je hier ook een chalet huren.

Om te zwemmen is er een buitenzwembad. Op de camping zijn verschillende recreatiemogelijkheden, zoals een speeltuin, kinderanimatie, een tennisbaan, tafeltennis en fietsverhuur.

Honden zijn welkom op Camping Le Val de Saures  . Camping Le Val de Saures   is rolstoeltoegankelijk en beschikt over aangepast sanitair. Om je kleding te wassen zijn er wasmachines en drogers beschikbaar. Er zijn plaatsen met elektriciteit beschikbaar. Camping Le Val de Saures   is geopend van 1 mei tot 30 september.

Foto's

Kenmerken

Accommodaties

Tenten
Caravans
Campers
Chalets
Appartementen

Voorzieningen

Elektriciteit
Wifi
Campingwinkel
Snackbar
Restaurant
Rolstoeltoegankelijk
Houtskool-BBQ toegestaan

Geschiktheid

Honden toegestaan
Wintercamping
Plekken met schaduw
Seizoensplaatsen
Naturisten
Plekken voor jeugdgroepen

Recreatie

Speeltuin
Kinderanimatie
Buitenzwembad
Binnenzwembad
Sauna
Tennis
Tafeltennis
Golf
Zeilen/surfen
Fietsverhuur
Skilift

Sanitair

Camperservicestation
Babyverschoonruimte
Aangepast sanitair
Wasmachines
Drogers
DM
Dedeine Marie-Jo Nederlands

Heel aangename camping . Super ligging vlak bij het dorp, enkel het brugje over en je hebt alles, super vriendelijk onthaal, een plaats om terug te komen .

4 jaar geleden

Ma
Martijn Nederlands

Fantastisch! Vreemd dat op Zoover de andere recentes van jaren geleden zijn. Daarom deze oprechte reactie dat het een heerlijke camping is op een mooie locatie en in een mooi gebied. Heerlijk aan de stromende rivier de Lot waar je heerlijk in kan zwemmen en op kan dobberen, kanoën of suppen. Maar ook gratis gebruikmaken van zwembad dat naast de camping ligt. Voldoende ruime plaatsen met zowel schaduw als zon. Kanoverhuur naast de camping. Gezellig authentiek, pitoresk dorpje naast de camping, bruggetje over op 5 minuten lopen. Gezellig ‘s morgens vers stokbrood en croissantjes halen bij de echte Franse bakker. Gemoedelijke sfeer op de camping. Gemengd Nederlanders en Fransen. Sanitair perfect schoongehouden. Heel vriendelijk personeel. Veel moois aan natuur, plaatsjes en activiteiten in de ongeving.

4 jaar geleden

Wi
Willeke Nederlands

Als je een lieflijk dorp zoekt, fijne zomertemperatuur, de stromende rivier en naast rust enkele gezellige terrasjes dan is dit je plek!

4 jaar geleden

El
Ellie Nederlands

Wij dachten toen wij hier 25 mei arriveerden op een rustige camping te komen, echter vanaf 2 tm 5 juni was er in het dorp aansluitend op de camping een jaarlijks reggae festival. Dit hield in dat bijna alle camping gasten vertrokken, er vanaf 19 tot 3 uur in de nacht loeiharde muziek met harde bas dreunen continu te horen was. Onze caravan trilde ervan en onze trommelvliezen ook. Ook kwamen de festival bezoekers op de camping(maakten ongevraagd gebruik van het sanitair) en liepen na 3 uur in de nacht ook over de camping naar de achter uitgang, waar buiten ze naast geparkeerde auto's in een tentje sliepen. Zo wie zo kan iedereen via voetbalveld of achteruitgang in camping opkomen, dus niet bewaakt zoals wel in de acsi gids staat. De beheerster kon ook niets aan lawaai overlast die overdag was doen, ze gaf aan dat er toch niet geluisterd werd. We zijn na 1 nacht lawaai vertrokken(ondanks dat het die dag regende en onze voortent nat ingepakt moest worden, nog 2 dagen en nachten zagen wij niet zitten). Onbegrijpelijk dat dit kan plaats vinden in de bebouwde kom. Jammer, want de 1e dagen hebben wij het leuk gehad. Wij zijn vertrokken naar Camping L'Etang du Camp en hebben het hier heerlijk gehad, wat een verschil.

4 jaar geleden

An
annette Nederlands

wij belandden onverwacht in Entraygues en wilden een chalet huren op de camping. het was de donderdag voor de definitieve sluiting seizoen, op zondag. ondanks dat alle chalets al schoongemaakt en nagekeken waren voor de sluiting en ze eigenlijk aan niemand meer wilden verhuren,kregen we uiteindelijk van deze vriendelijke mensen toch toestemming om nog 3 nachten een chalet te huren. Zeer Vriendelijk!! het chalet was nieuw,van alles voorzien,ruim en als een houten huisje met dak gebouwd.aparte inrichting ,weer heel wat anders al de doorsnee chalets. wij volgden de Lot en wilden daar ook nog fietsen. richting Conques is een aanrader.met de kano varen trouwens ook! in het dorp is zelfs een 3 michelinsterren restaurant,op het pleintje.fietsen naar Estaing is de moeite waard,daar staat het kasteel van Giscard dÉstaing-de oud president-en het dorp is supergezellig en een plaatje! de camping is de enige in de verre regio met een eco-label ,dat verdient een compliment! zoals voorgaande reizigers al schreven-een U-supermarkt,klein maar fijn,een voetgangersbruggetje,heel handig,leuke markten en het restaurant aan het water links op de hoek is prima en heeft loungestoelen op het terras.ook lekkere smoothies en notenijs! voor een paar dagen is het daar prima toeven!

4 jaar geleden

1 / 3

Locatie