Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping La Vetta  
Camping La Vetta  
Camping La Vetta  
Camping La Vetta  
Camping La Vetta  

Camping La Vetta   in Frankrijk

Porto Vecchio, Frankrijk

Deze camping is nog niet gevalideerd door de eigenaar. Klik hier als jij de eigenaar bent.
4.5 / 5 (10 stemmen)

Camping La Vetta  

N198
20137 Porto Vecchio
Frankrijk
Bezoek website
Toevoegen aan favorieten

Camping La Vetta   is een camping met 100 plaatsen in Porto Vecchio, Frankrijk, gelegen in de regio Corsica. Op het terrein vind je wifi, een snackbar en 's ochtends vers brood.

Je kunt hier kamperen met een tent, een caravan of een camper. Naast kamperen kun je hier ook een chalet huren.

Om te zwemmen is er een buitenzwembad.

Honden zijn welkom op Camping La Vetta  . Om je kleding te wassen zijn er wasmachines beschikbaar. Er zijn plaatsen met elektriciteit beschikbaar. Camping La Vetta   is geopend van 1 juni tot 30 september.

Foto's

Kenmerken

Accommodaties

Tenten
Trekkershutten
Caravans
Campers
Chalets
Appartementen

Voorzieningen

Elektriciteit
Wateraansluiting
Rioolaansluiting
Wifi
Campingwinkel
Vers brood
Snackbar
Restaurant
Rolstoeltoegankelijk
Houtskool-BBQ toegestaan

Geschiktheid

Honden toegestaan
Wintercamping
Plekken met schaduw
Seizoensplaatsen
Naturisten
Plekken voor jeugdgroepen
Autovrij

Recreatie

Speeltuin
Buitenzwembad
Jeu de boules
Tennis
Midgetgolf
Vissen
Skilift

Sanitair

Huurbadkamer
Wasmachines
Drogers
GK
Gj Kats Nederlands

Na het noorden en westen van Corsica verkend te hebben, waren de verwachtingen niet heel hoog van het zuiden. Dat werd echter een verrassing. Het zuiden is vlakker en dus makkelijker om grote afstanden te rijden. Kortom: veel te doen. De camping is mooi gelegen rondom een heuvel. Het zwembad is heerlijk en het restaurant is prima. Mooie uitvalsbasis voor de omgeving van Porto Vecchio en Bonifacio. Ook de Bavella is nog goed te doen voor een actieve dag in de bergen.

4 jaar geleden

To
Tonja Nederlands

Vriendelijke ontvangst. We mochten eerst even kijken, de boel op plek zetten en daarna inschrijven. De plekken zijn terrasachtig en beperkt voor caravans. Wij hadden geluk. Zeer schoon sanitair en mooi zwembad. Brood op bestelling.nauwelijks last van weg. Winkels op paar minuten met auto. Ideale uitvalsbasis

4 jaar geleden

Ma
Maaike Nederlands

Prachtige, fijne camping! La Vetta is een middelgrote camping met hoogteverschillen (niet echt terrassen), vrije plekken en mooi vorm gegeven. Er is ruim voldoende schaduw. Wij hebben er met onze 2 tenten gestaan tussen Fransen, Italianen en Nederlanders. Zeer schone toiletgebouwen en zwembad. Achterin de camping hebben we geen last gehad van de weg die langs de camping loopt. Het (nieuwe) restaurant is erg goed: fris modern qua uitstraling en lekker, vers eten. De prijs van de camping is iets hoger dan we gewend zijn (45,-), maar was het zeker waard. Reserveren is niet mogelijk, maar als je in de ochtend aankomt is er altijd plek, ook in de eerste weken van augustus.

4 jaar geleden

Sa
Sandra Nederlands

Hele fijne camping, goede sfeer, schoon sanitair, prima douches. Heel vriendelijk personeel, keurig zwembad met genoeg stoelen en bedjes. Planning was eigenlijk 1 week hier en dan 1 week bij Calvi, maar zijn uiteindelijk 2 weken blijven staan. Perfect uitgangspunt om Corsica te ontdekken. Col de Bavella, Corte met Gorges de Restonica en Lac de Melo, Bonifacio, Zonza, Porto Vecchio en natuurlijk de stranden zijn prima te doen. Zelfs 1 dagtocht naar Ile de Rousse/Calvi/Porto/Corte gedaan!Lange maar prachtige rit! Overstekende koeien, varkens, geiten en schapen, superleuk om mee te maken. Daarnaast de waanzinnige uitzichten, niet alleen langs de kust maar ook de weg van Porto naar Corte is heel mooi. Supermarkt om de hoek is erg fijn. En van de muziek of de weg hebben wij echt helemaal geen last gehad. Kortom, toplocatie! Tip: loop naar de Genuese toren bij Fautea, en plof daarna neer op het verborgen strand. Supermooie en rustige baai!

4 jaar geleden

FV
familie van vijf Nederlands

We komen nu al voor het vierde jaar terug op deze camping. Het sanitair is schoon en netjes, heerlijk warme douches. De plekken zijn fantastisch, je mag de plek zelf kiezen. Het is een mooi terrein tussen rotsen en veel schaduw van kurkeiken en eucalyptusbomen. Wij hebben een grote caravan, maar vinden altijd een plek onder grote bomen met veel schaduw. De ligging is prima. Dicht bij Porto Vecchio en het Bavella-massief. Bonifacio is 40 minuten rijden en de mooie stranden binnen een half uur te bereiken. De weg achter de camping horen wij absoluut niet. Zwembad is netjes met veel ligbedden in de schaduw. Pizza's en hamburgers kan je op de camping halen en in de ochtend brood. Genoeg supermarkten in de buurt. Enige nadeel is de live muziek die tot 23.30 uur duurt drie keer in de week. Niet onze smaak en het geluid draagt ver. Het zou wat mij betreft gereduceerd mogen worden naar 1x per week. En tot minder laat, want slapen voor die tijd is niet echt een optie dan. Vriendelijk personeel.

4 jaar geleden

1 / 2

Locatie