Prijs niet beschikbaar
Gemiddelde prijs gebaseerd op een auto en twee personen met een tent, caravan of camper.

Camping is geopend van 01 January tot 31 December
Aankomst
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Vertrek
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Dagen
{{r.bookingDays}}

Deze camping is nog niet door Spottocamp geverifieerd. Bent u de eigenaar van deze camping? Klik dan op de knop hieronder.

Ik ben de eigenaar
Wifi
BBQ toegestaan
Honden
Wasmachines
- Advertisement -
4.5 / 5 (13 stemmen

Camping La Roseraie  

La Paudaye
14710, Surrain
Frankrijk

Camping La Roseraie   is een camping met 100 plaatsen in Surrain, Frankrijk. Camping La Roseraie   heeft wifi, een campingwinkel, een snackbar en een binnenzwembad. Honden zijn toegestaan op deze camping. Er zijn verschillende recreationele activiteiten op de camping. Er is een speeltuin en een tennisbaan.

Voor het wassen van kleding zijn wasmachines beschikbaar.

Eigenschappen camping

Recreatie
Speeltuin
Buitenzwembad
Tennisbaan

Faciliteiten
TV aansluiting
Wifi
Kookfaciliteiten
Campingwinkel
Snackbar
Toegankelijk voor rolstoelen
BBQ toegestaan

Kwalificaties
Honden
Plekken met schaduw
Autovrij

Sanitair
Wasmachines


Klik hier als de informatie niet correct of onvolledig is

Foto's

Beoordelingen

Rianna
Nederlands
Verrassend mooie camping. Alles netjes en schoon. Vriendelijk behulpzaam personeel. Aanrader
3 jaren geleden

Dennis
Nederlands
Zeer vriendelijke eigenaren. Goed onderhouden camping. Sanitair goed schoon. Prima ligging voor uitstapjes in de omgeving.
3 jaren geleden

Matthias en Hannah
Nederlands
Het is een prachtige camping is. De locatie is wat afgelegen (15 minuten rijden naar een groter stadje & redelijke supermarkt). Zeer vriendelijk personeel. Grote staanplaatsen. De plekken zijn goed onderhouden. We waren in het naseizoen, lastig in te schatten hoe de camping bevalt in het hoogseizoen met drukte.
4 jaren geleden

J van Beest
Nederlands
schitterende camping de eigenaren zijn zeer behulpzaam en zorgen voor dat er alles goed verloopt. Het zwembad is heerlijk. Het sanitair is heel schoon. Ook afhaal eten is erg lekker Dit is een aanrader voor iedereen om de omgeving te bezoeken en terug te komen op een rustige camping , ook een kleine winkel vers brood op bestelling Top
4 jaren geleden

Fam. Holwerda
Nederlands
2 nachtjes op deze camping gestaan op de terugweg naar huis vanuit Bretagne. Mooi gelegen voor bezoek aan de invasiestranden etc. De camping is keurig netjes, typisch Frans maar met bezoekers van alle nationaliteiten. Afwisselend bungalows en kampeerplaatsen. De plaatsen zijn mooi ruim. Het sanitair is prima. De familie die de camping runt is heel erg aardig, de zoon spreekt goed engels. Er is brood verkrijgbaar op de camping, je kunt er een hapje eten, er is een klein overdekt zwembad, etc. kortom: voor iedereen wat wils.
4 jaren geleden

- Advertisement -