Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping La Magaudie  
Camping La Magaudie  
Camping La Magaudie  
Camping La Magaudie  
Camping La Magaudie  

Camping La Magaudie   in Frankrijk

Chartrier Ferriere, Frankrijk

Deze camping is nog niet gevalideerd door de eigenaar. Klik hier als jij de eigenaar bent.
4.5 / 5 (14 stemmen)

Camping La Magaudie  

La magaudie Ouest
19600 Chartrier Ferriere
Frankrijk
Bezoek website
Toevoegen aan favorieten

Camping La Magaudie   is een camping met 30 plaatsen in Chartrier Ferriere, Frankrijk, gelegen in de regio Limousin. Op het terrein vind je wifi, een restaurant en 's ochtends vers brood.

Je kunt hier kamperen met een tent, een caravan of een camper. Naast kamperen kun je hier ook een trekkershut of een chalet huren.

Om te zwemmen is er een buitenzwembad en natuurlijk zwemwater. Op de camping zijn verschillende recreatiemogelijkheden, zoals een speeltuin, tafeltennis, jeu de boules, fietsverhuur en zeilen en surfen.

Honden zijn welkom op Camping La Magaudie  . Camping La Magaudie   is rolstoeltoegankelijk. Om je kleding te wassen zijn er wasmachines beschikbaar. Er zijn plaatsen met elektriciteit beschikbaar.

Foto's

Kenmerken

Accommodaties

Tenten
Trekkershutten
Caravans
Campers
Chalets
Appartementen

Voorzieningen

Elektriciteit
Wateraansluiting
Rioolaansluiting
Wifi
Campingwinkel
Vers brood
Snackbar
Restaurant
Rolstoeltoegankelijk
Houtskool-BBQ toegestaan

Geschiktheid

Honden toegestaan
Wintercamping
Plekken met schaduw
Seizoensplaatsen
Naturisten
Plekken voor jeugdgroepen
Autovrij

Recreatie

Speeltuin
Kinderanimatie
Zwemmen in natuurwater
Buitenzwembad
Binnenzwembad
Thermaalbad
Sauna
Jeu de boules
Tennis
Tafeltennis
Golf
Midgetgolf
Zeilen/surfen
Fietsverhuur
Vissen
Skilift

Sanitair

Camperservicestation
Babyverschoonruimte
Wascabines
Aangepast sanitair
Wasmachines
Drogers
J&
Jan & Conny Nederlands

Wij hebben deelgenomen aan de culinaire week. Alles was perfect geregeld door Mark & Petra. Beide 4-gangen diners waren heerlijk. We hadden een gezellige groep. Zeker een aanrader.

4 jaar geleden

Ja
Jansen Nederlands

Camping plaatsen zijn deels voorzien van kunstgras andere plaatsen hebben kiezelstenen als ondergrond met deels gras. Zwembad is netjes maar sluit wel precies om 20:00uur, dus een avond duik is na het eten niet toegestaan. Camping richt zich naar ons gevoel vooral op de oudere doelgroep, met veel regels op allerlei bordjes welke streng worden gehandhaafd door eigenaar Mark. Net als de andere gasten om ons heen hebben we geen positief gevoel van de eigenaren. Sanitair rechts (oudere gedeelte) is netjes, de nieuwere kant is een hobbyproject geweest. Net te klein en rare combinaties van wc’s met douche naast elkaar. Omgeving is zeker mooi met veel activiteiten, kortom vanuit ons het advies met kinderen zoek een andere leuke kleine camping in deze omgeving.

4 jaar geleden

In
Inge Nederlands

Wij waren maar 1 nacht op deze prachtige camping onderweg terug vanuit Spanje. We ontdekten al snel dat we zeker langer op deze rustige mooie plek wilden blijven. Heerlijk gegeten op het terras van de camping met zeer vriendelijke bediening in een ongedwongen sfeer! Ik heb alleen maar plus punten en we komen absoluut weer terug!

4 jaar geleden

Le
Leo Nederlands

Prettige ontvangst, grote plaatsen en mooi wandelpad rond de camping (handig voor de hond). We hebben nadrukkelijk gekozen voor de week met het culinair programma. Dat zijn leuke excursies met vooral ook mooie routes ernaartoe. Mark weet met humor en kennis van zaken goede uitleg te geven. En de viergangendiners (maar ook de "surprise menu's") met de kookkunsten van de eigenaren mogen er absoluut zijn! Daarnaast lekker zwembad, mooie jeu de boules baan en vooral rust. Heerlijk. Voor een supermarkt moet je even rijden, maar dat is geen probleem in deze rustige landelijke omgeving. Petra en Mark: veel succes en plezier verder.

4 jaar geleden

AW
Arjen Wolters Nederlands

Een mooie kleinschalige camping met een leuke sfeer. Schoon en netjes sanitair. Een super restaurant. Vriendelijke gast heer en gaat vrouw. Een paradijsje in Frankrijk.

4 jaar geleden

1 / 3

Locatie