Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping La Grappe d'Or
Camping La Grappe d'Or
Camping La Grappe d'Or
Camping La Grappe d'Or
Camping La Grappe d'Or

Camping La Grappe d'Or in Frankrijk

Côte-d'Or, Frankrijk

Deze camping is nog niet gevalideerd door de eigenaar. Klik hier als jij de eigenaar bent.
3.5 / 5 (10 stemmen)

Camping La Grappe d'Or

2 route de Volnay
21190 Côte-d'Or
Frankrijk
Bezoek website
Toevoegen aan favorieten

In de Bourgogne vind je Camping La Grappe d’Or. Deze camping is overgenomen door een nieuwe eigenaar en is nogal veranderd. Zo is het restaurant alleen in het hoogseizoen geopend en kun je hier geen streekgerechten meer proeven. Het zwembad hier heeft een leuke glijbaan en er is een speeltuin voor de kids. Gelegen op een kwartiertje van Beaune.

Foto's

Kenmerken

Accommodaties

Tenten
Caravans
Campers
Chalets

Voorzieningen

Elektriciteit
Wateraansluiting
Rioolaansluiting
Wifi
Campingwinkel
Vers brood
Snackbar
Restaurant
Rolstoeltoegankelijk
Houtskool-BBQ toegestaan

Geschiktheid

Honden toegestaan
Wintercamping
Plekken met schaduw

Recreatie

Speeltuin
Theater
Kinderanimatie
Buitenzwembad
Jeu de boules
Tennis
Midgetgolf
Vissen
Skilift

Sanitair

Babyverschoonruimte
Wasmachines
Drogers
RD
R de la Rie Nederlands

Wij hebben deze camping gebruikt voor 1 dag/nacht. Aantal jaren terug ook al eens geweest. Er zijn nu inderdaad meer hutten/tenten geplaatst, maar nog steeds voldoende campingplaatsen. Wij vonden het er netjes uit zien. Medewerkers waren vriendelijk. Wij hadden wel gereserveerd, op het hek stond dat het vol was, maar wij zagen in de avond nog meerdere plekken die niet bezet waren. Restaurant en zwembad zijn buiten het hoogseizoen dicht. Brood is te bestellen.

5 jaar geleden

Cl
Claudia Nederlands

Toen we arriveerden, werd ons plaats 22 toegewezen. Deze kampeerplaats bleek zeer modderig en drassig te zijn waardoor hij niet te gebruiken was. We kregen geen toestemming om plaats 23 te gebruiken omdat deze plaats gereserveerd zou zijn voor een andere gast. De volgende ochtend werd geen alternatief geboden. Plaats 23 was de gehele nacht leeg gebleven. De receptioniste vertelde dat deze gast had geannuleerd en dat deze opnieuw was gereserveerd voor een andere klant. Toen we meldden dat dit geen servicegerichte oplossing was, werd ons verteld dat het computersysteem dat niet toeliet, zonder enige verontschuldiging.We hebben op verzoek ons geld teruggekregen voor de resterende nachten. Opnieuw geen woord van medeleven of enige coulance t.a.v. de kosten.We zijn enorm teleurgesteld over de service hieromtrent. Zeer slechte communicatie en geen excuses. Het is ons heel erg tegen gevallen.

5 jaar geleden

Fa
FamDB Nederlands

Wij verbleven 2nachten in een lodge-tent op terugreis. Deze was groot,proper en netjes. Alles wat we nodig hadden was aanwezig. De bedden waren keihard. We gaan hier niet snel over klagen maar we konden evengoed op een plank slapen. Het is een kleine camping. met beperkt aantal activiteiten. Wij zijn niet gaan zwemmen. De tegels rond het zwembad waren vuil en overal groeide onkruid door. In het restaurant heb je een beperkte keuze van maaltijden. Ik denk dat dit een perfecte camping is om 1 nacht te verblijven op doorreis.

5 jaar geleden

Se
Senior Nederlands

Het is niet meer de camping die het was, alle mooie plekken staan nu huisjes er zijn nog een paar camping plaatsen die een beetje weggeduwd zijn. Het restaurant is op 31 augustus gesloten. Jammer van deze leuke camping. Wij komen hier niet meer terug

6 jaar geleden

Ma
Mascha Nederlands

Deze camping is recentelijk over genomen door huttopia. De naam zoals deze staat op zoover klopt niet meer. Het is simpelweg ‘huttopia Meursault’ Ook de foto’s kloppen niet meer. Er is veel veranderd. Helft huuraccommodaties en helft kampeerplekken. Op kampeerplekken staan veel mensen voor 1 of een paar nachtjes. In huuraccommodaties minimaal verblijf 3 nachten. Alle accomodaties zijn nieuw en schoon. Wij hadden een prachtig uitzicht over de wijnvelden en Meursault. Je kunt fietsen huren (je kunt niet reserveren, dus ‘s ochtends is het wie het eerst komt...) en een prachtige fietsroute door de bourgogne fietsen langs wijnvelden en door kleine dorpjes. Een bezoek aan Beaune is ook zeker een aanrader. Het zwembad is ook compleet vernieuwd. Er is geen glijbaan meer. Voor een paar nachtjes volstaat dit prima. Restaurant is zonder service. Simpele gerechten. Prima pizza. Er worden wat activiteiten georganiseerd. Personeel is behulpzaam.

6 jaar geleden

1 / 2

Locatie