Camping la Albolafia
14420 Villafranca de Córdoba
Spanje
Camping la Albolafia is een camping met 322 plaatsen in Villafranca de Córdoba, Spanje, gelegen in de regio Andalusia. Op het terrein vind je wifi, een campingwinkel, een snackbar en 's ochtends vers brood.
Naast kamperen kun je hier ook een trekkershut huren.
Om te zwemmen is er een buitenzwembad.
Honden zijn welkom op Camping la Albolafia. Camping la Albolafia beschikt over sanitair voor mindervaliden. Om je kleding te wassen zijn er wasmachines beschikbaar. Er zijn plaatsen met elektriciteit beschikbaar. Camping la Albolafia is geopend van 1 maart tot 30 november.
Foto's
Kenmerken
Accommodaties
Voorzieningen
Geschiktheid
Recreatie
Sanitair
Beoordelingen
Schrijf een beoordelingWij waren hier in juni 2014. Het was er heerlijk rustig. Erg fijne en mooie camping, die wat ons betreft het predicaat charmecamping mag voeren. Er is buiten het hoogseizoen niet al te veel te doen, maar dat vinden wij juist fijn. Wifi is gratis bij de receptie. Sanitair keurig! Zwembad prima. Cordoba ligt op korte afstand.
4 jaar geleden
Na een lange dag rijden is het prettig vriendelijk ontvangen te worden. De engels spekende receptionistes geven informatie over Cordoba, over de weg of per bus. Tevens de straat (voor je GPS)en naam van een supermarkt waar je gratis kunt parkeren. Met een plattegrond van de stad. Andere info ook in het nederlands. Sanitair gedateerd maar schoon. Brood bestellen. Het restaurantje is buiten het seizoen gesloten maar kleine maaltijden kunnen worden besteld. Plaatsen van verschillende afmetingen. WiFi gratis bij receptie/restaurantje. Een mooi plek om Cordoba en omgeving te verkennen.
4 jaar geleden
Hebben hier een aantal dagen gestaan voor een bezoek aan Cordoba en de omgeving. Nette camping. Leuk zwembad. Wifi bij het terras gratis. Bezoek de Mesquita in de vroege ochtend, ten eerste is het nog niet zo druk en ten tweede als u voor 9.30 uur naar binnen gaat is het bezoek gratis. Na deze tijd is de entree € 8.00 p.p Villafranca is een klein plaatsje, niet zoveel te doen.
4 jaar geleden
Goede camping om Cordoba te bezeken. Ongeveer 40 km. Plekken zijn goed met schaduw. Wifi gratis op terras. Lekker zwembad. Vriendelijk personeel. Geen winkel, wel brood 'smorgens
4 jaar geleden
Hebben eerder op een camp. in Cordoba gestaan, maar deze camp. is vele malen beter. Vriendelijke receptie, goed sanitair en grote plaatsen in de zon en zeker in de schaduw. Wifi gratis op het terras. Mooi schoon zwembad. Voor boodschappen moet je naar het dorp, alleen voor broodjes wordt gezorgd.
4 jaar geleden