Camping Klompenmakerij ten Hagen
7103 EA Winterswijk
Nederland
Camping Klompenmakerij ten Hagen is een camping met 30 plaatsen in Winterswijk, Nederland, gelegen in de regio Gelderland. Op het terrein vind je wifi.
Je kunt hier kamperen met een tent, een caravan of een camper. Naast kamperen kun je hier ook een chalet huren.
Om te zwemmen is er een binnenzwembad, natuurlijk zwemwater en een zandstrand. Op de camping zijn verschillende recreatiemogelijkheden, zoals een speeltuin, kinderanimatie, tafeltennis, zeilen en surfen, vissen en een sauna.
Honden zijn welkom op Camping Klompenmakerij ten Hagen. Camping Klompenmakerij ten Hagen is rolstoeltoegankelijk en beschikt over aangepast sanitair. Om je kleding te wassen zijn er wasmachines en drogers beschikbaar. Er zijn plaatsen met elektriciteit, een wateraansluiting en een rioolaansluiting beschikbaar. Camping Klompenmakerij ten Hagen is het hele jaar geopend.
Foto's
Kenmerken
Accommodaties
Voorzieningen
Geschiktheid
Recreatie
Sanitair
Beoordelingen
Schrijf een beoordelingHallo. Von dem Platz bin ich total begeistert. Nette Platzbetreiber, saubere Waschräume, Animation auf dem Platz. ( Da es nur ein kleiner Platz ist, gibt man sich auch für Durchgangscamper unheimlich viel Mühe.) Immer kompetent für Fragen, auch die Führung in der Holzschuhmacherei ist nicht nur für Kids ein Erlebnis!! Der angrenzende See, 1a Wasserqualität, im Sommer warm und mit dem Fahrrad in 6-7 Min im Zentrum. Ich selbst Campe seit 1975 im WW und Zelt. Habe schon viele Plätze im In & Ausland besucht. Dieser Platz ist einer der wenigen den ich persönlich empfehlen kann. Auch für den www.Obelink.nl besuch.
4 jaar geleden
Dit is zo'n mooie camping om te vertoeven. Schoon,vriendelijke mensen en niet te vergeten het prachtige meer om heerlijk in te zwemmen. Echt een aanrader!
6 jaar geleden
Na een vriendelijke ontvangst een ruime en rustige plek gevonden. Camping ligt tussen enerzijds een mooi bos met de slingerende Ratumse beek, anderzijds het Hilgelo, een grote recreatieplas met kraakhelder water. Aan de overkant is een strandbad maar ook aan de kant van de camping kun je heerlijk zwemmen. In de omgeving zijn talloze prachtige wandel- en fietsroutes en Winterswijk is een levendig dorp. Wij hebben met onze hond een fijne week gehad.
6 jaar geleden
Enorme herrie van Duitser. Kabaal de hele dag en dan 's avonds nog een keer. Als je van heel veel honden houdt op het veld ben je aan het goede adres.
6 jaar geleden
We voelden ons niet echt welkom, ik weet niet wat we verkeerd hebben gedaan maar gezellig werd het niet. Omgeving is prachtig, voorzieningen zijn er maar.....
6 jaar geleden