Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Gorishoek
Camping Gorishoek
Camping Gorishoek
Camping Gorishoek
Camping Gorishoek

Camping Gorishoek in Nederland

Scherpenisse, Nederland

Deze camping is nog niet gevalideerd door de eigenaar. Klik hier als jij de eigenaar bent.
4.5 / 5 (5 stemmen)

Camping Gorishoek

Gorishoeksedijk 25
4694 PJ Scherpenisse
Nederland
Bezoek website
Toevoegen aan favorieten

Camping Gorishoek is een camping met 212 plaatsen in Scherpenisse, Nederland, gelegen in de regio Zeeland. Op het terrein vind je wifi, een restaurant en 's ochtends vers brood.

Je kunt hier kamperen met een tent, een caravan of een camper. Naast kamperen kun je hier ook een chalet huren.

Om te zwemmen is er een buitenzwembad, een binnenzwembad en natuurlijk zwemwater. Op de camping zijn verschillende recreatiemogelijkheden, zoals kinderanimatie, tafeltennis, fietsverhuur, zeilen en surfen en vissen.

Honden zijn welkom op Camping Gorishoek. Camping Gorishoek beschikt over sanitair voor mindervaliden. Om je kleding te wassen zijn er wasmachines en drogers beschikbaar. Er zijn plaatsen met elektriciteit beschikbaar. Camping Gorishoek is geopend van 15 maart tot 15 oktober.

Foto's

Kenmerken

Accommodaties

Tenten
Caravans
Campers
Chalets
Appartementen

Voorzieningen

Elektriciteit
Wateraansluiting
Rioolaansluiting
Wifi
Campingwinkel
Vers brood
Snackbar
Restaurant
Rolstoeltoegankelijk
Houtskool-BBQ toegestaan

Geschiktheid

Honden toegestaan
Wintercamping
Plekken met schaduw
Seizoensplaatsen
Naturisten
Plekken voor jeugdgroepen
Autovrij

Recreatie

Speeltuin
Kinderanimatie
Zwemmen in natuurwater
Buitenzwembad
Binnenzwembad
Thermaalbad
Sauna
Jeu de boules
Tennis
Tafeltennis
Golf
Midgetgolf
Zeilen/surfen
Fietsverhuur
Vissen
Skilift

Sanitair

Camperservicestation
Babyverschoonruimte
Aangepast sanitair
Wasmachines
Drogers
Ti
Tibor Nederlands

Mooie en gezellige camping. Ligging dichtbij het water. Leuke camping voor kinderen, er is een zwembad en een speeltuin. Restaurant Smaek heeft lekker eten en vriendelijk personeel. 's Morgens erg lekkere broodjes te koop (Croissanten, stokbrood, pistoletjes enzovoort). De Waard piramidetent is leuk ingericht en bedden slapen goed! Sanitairgebouw is schoon en verzorgd.

4 jaar geleden

An
Angelique Nederlands

Een warm onthaal. Mooie, complete safaritent. De bedden lagen prima. Voor de kinderen een zwembad, speeltuin en kinderboerderij. Restaurant Smaek op de camping is een echte aanrader. En geweldig toen ze het frituur nog aandeden omdat we in een naburig restaurant na 1,5uur wachten nog geen eten hadden, en dat met kleine kinderen. Douche en toilet is goed voor elkaar. Vlakbij een boerderijwinkeltje met fruit, groente en zuivel, honing vd imker. Heerlijk genieten. In de omgeving is voldoende te doen. Folders bij de receptie. Vriendelijk personeel.

4 jaar geleden

C.
C. Nederlands

Prima, kleine camping. Zeer eenvoudige speeltuin en zwembad. Animatie vonden onze kinderen niet veel aan. Veel gezinnen met jonge kinderen. Voor kinderen van 9 jaar en ouder is er weinig te doen en weinig andere kinderen. (Op kampeervelden, vaste gasten wel meer). Wij hebben een fijn verblijf gehad. Vriendelijke eigenaar!! Gezellige kampeervelden en voor jongere kids genoeg andere kinderen om mee te spelen. Sanitair ziet er goed uit, maar hygiëne laat te wensen over. Was niet heel schoon, zeker niet op drukkere momenten. Douchen is zonder muntjes, heel fijn. In de omgeving is niet heel veel te beleven. Een maisdoolhof in de buurt, af en toe een braderie, maar verder niet veel. Je komt dan al gauw een 45 min aan het rijden. Op loopafstand zit wel een restaurantje "de Zeester", daar kun je leuk zitten en een hapje eten met uitzicht op zee. Het enige strandJE in de buurt is in Sint Annaland. 10 min met de auto, klein maar fijn.

4 jaar geleden

Co
Colin Nederlands

Wij hebben met de caravan een paar dagen in de meivakantie hier gestaan. Het campingveld is niet heel groot, maar ligt er goed verzorgd bij. Het sanitairgebouw is redelijk nieuw en is gemengd. Het was niet druk toen wij er waren, hierdoor bleef alles netjes schoon. Wasbakken voorzien van handzeep en de toiletten van toiletpapier. Geen supermarkt op de camping, maar deze zitten redelijk dichtbij in het dorp. 's Morgens vanaf 8:30 verse broodjes welke van goede kwaliteit zijn. In het restaurant kun je goed eten voor niet teveel geld, de kinderen hebben er de ruimte en lopen zo de speeltuin met springkussen in. Daarnaast is er een voetbalveldje en kinderboerderij. Het zwembad was niet open en werd ook niet geopend, ondanks het verzoek van onze kinderen, jammer. Camping ligt op loop afstand van het water, kinderen kunnen er krabben zoeken, maar je kunt er ook prachtig wandelen. Op de naastgelegen camping kun je midgetgolven. Op vrijdagavond was er een kinderdisco.

4 jaar geleden

Ch
Chris Nederlands

Dit is een superleuke kinderen om met kleine kinderen heen te gaan. Camping is lekker kleinschalig met een mini boerderij, speeltuin en zwembad en een restaurant waar je ook kan afhalen. Wij hadden een safaritent gehuurd, dit zijn hele grote tenten waar alles al aanwezig is. Ideaal als je zelf geen tent of caravan hebt.

4 jaar geleden

Locatie