Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Edy
Camping Edy
Camping Edy
Camping Edy
Camping Edy

Camping Edy in Italië

Diano Marina, Italië

Deze camping is nog niet gevalideerd door de eigenaar. Klik hier als jij de eigenaar bent.
4 / 5 (13 stemmen)

Camping Edy

Diano Calderina
18013 Diano Marina
Italië
Bezoek website
Toevoegen aan favorieten

Camping Edy in Ligurië, Italië is een terrassencamping met mooie vergezichten en ruime plekken. Op de camping vind je een zwembad en speeltuin. De camping is ideaal gelegen en met een gratis pendelbus kun je naar de stad (800 meter) of het strand (650 meter). Het dorpje Diano Marina is ‘the place to be’. Bezoek ook het Olijfoliemuseum Carli.

Referentiecode: CODICE CITR: 008027-PAR-0002

Foto's

Kenmerken

Accommodaties

Tenten
Caravans
Campers
Chalets
Appartementen

Voorzieningen

Elektriciteit
Wifi
Campingwinkel
Snackbar
Restaurant
Rolstoeltoegankelijk

Geschiktheid

Honden toegestaan
Wintercamping
Plekken met schaduw
Autovrij

Recreatie

Speeltuin
Kinderanimatie
Zwemmen in natuurwater
Buitenzwembad
Thermaalbad
Tennis
Golf
Midgetgolf
Zeilen/surfen
Fietsverhuur
Skilift

Sanitair

Babyverschoonruimte
Aangepast sanitair
Wasmachines
Drogers
Di
Dijkshoorn Nederlands

Mooie goed onderhouden camping met vriendelijk personeel! Mooi uitzicht vanaf het huisje met een grote veranda. De camping ligt op loopafstand van het gezellige dorp Diano Marina met veel uitgaansgelegenheden. Op een klein stukje rijden een gratis strand zonder bedden. Het zwembad is heerlijk om even af te koelen. De omgeving is ook mooi, San Remo, Nice en Monaco liggen op een klein uurtje rijden en het dorpje Cervo is om de hoek, schitterend dorp met mooie vergezichten over de zee.

2 jaar geleden

Ma
Mart Nederlands

Een prachtige, goed verzorgde kampeerplek met aangenaam personeel! Het huisje biedt een fraai panorama en beschikt over een ruim terras. De camping bevindt zich op wandelafstand van het levendige dorpje Diano Marina, dat tal van uitgaansmogelijkheden biedt. Niet ver rijden en je vindt een gratis strand zonder ligstoelen. Het zwembad is perfect om even te verfrissen. De omgeving is eveneens prachtig, met San Remo, Nice en Monaco op slechts een uurtje rijden. Het dorpje Cervo ligt vlakbij en is een pareltje, met adembenemende uitzichten over de zee.

3 jaar geleden

Si
Silvia Italiaans

Campeggio magnifico fatto su misura per famiglie. Personale super disponibile, gentilissimo. Mobil home molto pulite, confortevoli e accessoriate. É il paradiso per i bambini con la piscina sempre pulitissima, il campo da calcio e l'area giochi bellissima e circondata da ulivi. ll servizio navetta impagabile. Gli animatori sono strepitosi, simpaticissimi e molto gentili. Grazie infinite per tutto.

4 jaar geleden

RH
Rik Hardon Nederlands

Niet echt een camping, meer bungalowparkje. Voor jeugd weinig te doen. Wel erg netjes allemaal. Prachtig uitzicht vanaf ons terras (mh54) over de vallei en op de bergen. Zwembad(en): prachtig! Qua mobile home: de 5-persoons was ok, 3 dochters (12-15-15) samen in 1 kamer was krap maar gezellig. Bar zou campingwinkeltje bij moeten komen. De WIFI mag geen wifi heten: is echt terug naar 1995 qua kwaliteit. De afstand tot zee wandelend 950m op garmin-gps, auto wil je niet proberen door drukte in het dorp. Echter: wees je bewust dat serieus overal geld wordt gevraagd! Geen normale stranden. Accepteren en genieten van de beachclubs (100e 5prsns p/d).MEGA MINPUNT: lawaai! De bovenste rijen mobile homes hebben iedere dag vanaf 4.15 uur tot 6.00u 3x de vuilnisdienst als wekker! onderaan de camping is er voor caravans tot 0.00u kermis LunaPark herrie. bij snelweg voor tenten veel geluid van het viaduct1x was OK gezien corona last-minute

4 jaar geleden

Da
Daan Nederlands

Stadje is super gezellig.Ligging camping is mooi en je kan alles wandelen maar we waren erg blij met onze fietsen!Er ontbreekt helaas een supermarkt voor de eerste levensbehoefte,dan gaat wandelen toch wel tegenstaan denk ik.Super vriendelijke en behulpzame mensen overal.Wij stonden tegenover sanitair gebouw was helaas erg oud en smoezelig dat is echt een groot min punt!!afvoer en aanvoer camper ook erg ouderwets.Je betaald voor al dit extra’s maar het is een aanfluiting erg jammer!!!Verder geen minpunten!

4 jaar geleden

1 / 3

Locatie