Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Du Port
Camping Du Port
Camping Du Port

Camping Du Port in Luxemburg

Schwebsingen, Luxemburg

Deze camping is nog niet gevalideerd door de eigenaar. Klik hier als jij de eigenaar bent.
3.5 / 5 (9 stemmen)

Camping Du Port

Route du Vin 106
5447 Schwebsingen
Luxemburg
Bezoek website
Toevoegen aan favorieten

Camping Du Port is een camping met 100 plaatsen in Schwebsingen, Luxemburg, gelegen in de regio Moselle / Mullerthal / Grevenmacher. Op het terrein vind je wifi, een campingwinkel en een restaurant.

Op de camping zijn verschillende recreatiemogelijkheden, zoals een speeltuin en een tennisbaan.

Honden zijn welkom op Camping Du Port. Camping Du Port is rolstoeltoegankelijk. Om je kleding te wassen zijn er wasmachines en drogers beschikbaar.

Foto's

Kenmerken

Voorzieningen

Wifi
Campingwinkel
Snackbar
Restaurant
Rolstoeltoegankelijk
Houtskool-BBQ toegestaan

Geschiktheid

Honden toegestaan
Plekken met schaduw

Recreatie

Speeltuin
Tennis

Sanitair

Babyverschoonruimte
Wasmachines
Drogers
Ma
Manders Engels

In the beginning friendly, later not so much.. we weren't allowed to move our campervan and we couldn't park our campervan near the reception because we just wanted to walk the dogs.. owner came out screaming in French!! This while she could speak English to us a couple of ours ago. We would never go to this place again. Very unfriendly. Lays directly near a busy highway.. very noisy

4 jaar geleden

Ja
Jacqueline Nederlands

Wij zijn hier in augustus geweest. Bij aankomst was de laatste animatie waardoor onze kinderen de rest van de vakantie geen animatie meer hadden. Grote hoeveelheid vaste gasten. Weinig nederlanders en al helemaal geen kinderen. Sanitair beslist niet fris, en in de weekenden wachtrijen bij de douches. Omdat dan de luxemburgers ook komen. Eten was er perfect. Eigenaren zijn vriendelijk.

4 jaar geleden

LC
Loes Corstens Nederlands

Wij zijn in Augustus 2007 op deze camping geweest. De camping was heel mooi en niet te druk. Het dorpje Schebsingen was niet zo veel. Remich daarintegen is wel erg leuk. De afstand is goed te doen op de fiets. (+/- 5 km) 10 km verder over de Duitse grens is een grote Aldi en binnenkort een Lidl. De camping is leuk omdat er een jachthaven bij ligt. Wij hebben echter 1 avond (van de 7 dagen) buiten kunnen zitten. Dit i.vm. verschrikkelijke stank. Dit komt doordat aan de overkant van de Moezel een hele grote loods staat die bij een compostfabriek hoort. In die loods wordt gemaaid gras opgeslagen en dat ligt daar te rotten. 's Avonds of 's morgens (dat weet ik niet precies) gaan die vensters open en komt die stank onze richting op. Het maakt daarvoor niet uit of het waait of windstil is. Onze vakantie was leuk, het weer was ook goed, maar deze stank heeft heel de week verpest. We hebben zelfs tussendoor overwogen om op zoek te gaan naar een andere camping. Houd hier rekening mee!

4 jaar geleden

MB
Miep Budde Nederlands

Mooie camping aan de Moezel. Apart terrein met camperplaatsen aan de jachthaven. Leuk restaurant met terras met uitzicht over jachthaven, kleine maar volledige kampwinkel, lekkere douches. Vanaf de camping loop je langs de Moezel naar Remich. Vanuit het dorp rijdt een bus.

4 jaar geleden

Ca
Castermans Nederlands

zeer goede camping, vlakbij moezel, vriendelijke uitbaters.

4 jaar geleden

1 / 2

Locatie