Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping De Meerdonk
Camping De Meerdonk
Camping De Meerdonk
Camping De Meerdonk
Camping De Meerdonk

Camping De Meerdonk in Nederland

Heeswijk-dinther, Nederland

Deze camping is nog niet gevalideerd door de eigenaar. Klik hier als jij de eigenaar bent.
2.5 / 5 (14 stemmen)

Camping De Meerdonk

Zandkant 6A
5473 TA Heeswijk-dinther
Nederland
Bezoek website
Toevoegen aan favorieten

Camping De Meerdonk is een camping met 100 plaatsen in Heeswijk-dinther, Nederland, gelegen in de regio North Brabant. Op het terrein vind je wifi, een snackbar en 's ochtends vers brood.

Je kunt hier kamperen met een tent, een caravan of een camper. Naast kamperen kun je hier ook een chalet huren.

Om te zwemmen is er een buitenzwembad en een binnenzwembad. Op de camping zijn verschillende recreatiemogelijkheden, zoals een speeltuin, kinderanimatie, fietsverhuur, vissen en een sauna.

Honden zijn welkom op Camping De Meerdonk. Camping De Meerdonk is rolstoeltoegankelijk en beschikt over aangepast sanitair. Om je kleding te wassen zijn er wasmachines en drogers beschikbaar. Er zijn plaatsen met elektriciteit en een wateraansluiting beschikbaar. Camping De Meerdonk is geopend van 1 april tot 31 oktober.

Foto's

Kenmerken

Accommodaties

Tenten
Caravans
Campers
Chalets
Appartementen

Voorzieningen

Elektriciteit
Wateraansluiting
Rioolaansluiting
Wifi
Campingwinkel
Vers brood
Snackbar
Restaurant
Rolstoeltoegankelijk
Houtskool-BBQ toegestaan

Geschiktheid

Honden toegestaan
Wintercamping
Plekken met schaduw
Seizoensplaatsen
Naturisten
Plekken voor jeugdgroepen
Autovrij

Recreatie

Speeltuin
Kinderanimatie
Buitenzwembad
Binnenzwembad
Thermaalbad
Sauna
Jeu de boules
Tennis
Tafeltennis
Golf
Midgetgolf
Zeilen/surfen
Fietsverhuur
Vissen
Skilift

Sanitair

Camperservicestation
Babyverschoonruimte
Wascabines
Aangepast sanitair
Wasmachines
Drogers
Fa
Fabian Nederlands

De foto's die online te vinden zijn reflecteren de huidige staat van de camping bij verre na niet. Speeltoestellen vallen bijvoorbeeld half uit elkaar, en het zwembad staat al tijden leeg. Douches werken slecht of niet, WC's hebben van zichzelf geen toilet papier. De eigenaren nemen graag gebruik van het feit dat ze geld op je kunnen verdienen zonder enige consequenties. Nadat ik met een groep vrienden deze camping bezocht heb is 500 euro borg ingehouden. Dit omdat er zogenaamd een boete aan hem is uitgeschreven voor geluidsoverlast. Helaas wilt de eigenaar ons het bewijs + getekende document van deze boete niet opsturen. Het lijkt mij ook dat zo een boete aan ons wordt uitgedeeld en niet aan de camping eigenaar. Wat de situatie nog vreemder maakt, is dat andere bezoekers van de camping ook deze boete zouden hebben gekregen, maar ook bij hun wordt er geen bewijs opgestuurd.

3 jaar geleden

Ka
Karlijn Nederlands

Eigenaren zijn heel vriendelijk en zijn makkelijk te bereiken via whatsapp. Mooie accommodatie met een leuke café/bar. Aan de accommodatie zit een hele mooie overkapping. Veel vrijheid! Camping zelf ziet er wat verlaten uit, maar hier hebben wij geen hinder van gehad.

4 jaar geleden

Ca
Camiel Nederlands

Zijn hier voor een weekend met een groep vrienden geweest. Alle benodigdheden waren aanwezig. Alles kan en mag in overleg met de vriendelijke beheerders. Accommodatie was in orde en sanitair was oke. Zwembad was leeg. Na 22.00 moet de muziek uit zijn, dit hebben we gedaan. Hierdoor ook geen problemen ondervonden met de borg van 1500 euro. De borg werd na 1 week netjes terug overgemaakt. Via groepen.nl geboekt. Hier krijg je in eerste instantie niet te zien dat er een borg van 1500 euro is vereist voor de legertenten.

4 jaar geleden

CJ
Carla jansen Nederlands

Een heel leuk fijn weekend gehad met vrienden ,we mochten alles alleen na 10:00 de muziek zachter. Eigennaar en zijn vrouw en de begeerders waren vriendelijk en mee denkend ! We hadden een frietwagen gehuurd en een koelwagen en dat mag daar allemaal alleen even doorgeven van te voren aan de eigennaar ! Wij komen zeer zeker terug bedankt was toppie

4 jaar geleden

A
A Nederlands

Waardeloze bende. Sanitair is verwaarloosd en wordt niet bijgehouden. Heel de camping is 1 bende. Zwembad ligt vol zand. Gras is amper gemaaid. Het vrouwengedeelte van de toiletten is afgesloten. In tijden van corona verwacht je wel dat hier aandacht wordt gegeven. 2dagen van tevoren krijg je een appje dat de muziek om 10:00 uit moet. Anders volgt er een boete van €500,- Eigenaar belt de dag van aankomst via whatsapp (terwijl daar amper internet verbinding is) dat er borg van €750,- meteen moet betaald worden. Anders mag de camping niet worden betreden. Van de groep die voor mij zat begreep ik dat de borg niet wordt terug betaald omdat er zogenaamd overlast is geweest. Volgens de site is dit een camping voor jongeren. Het is eerder een camping met camping oranje praktijken.

4 jaar geleden

1 / 3

Locatie