Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Ca` Pasquali
Camping Ca` Pasquali
Camping Ca` Pasquali
Camping Ca` Pasquali
Camping Ca` Pasquali

Camping Ca` Pasquali in Italië

Cavallino-Treporti, Italië

Deze camping is nog niet gevalideerd door de eigenaar. Klik hier als jij de eigenaar bent.
4.5 / 5 (11 stemmen)

Camping Ca` Pasquali

Via A. Poerio 14
30013 Cavallino-Treporti
Italië
Bezoek website
Toevoegen aan favorieten

Camping Ca Pasquali Village ligt vlakbij het mooie Venetië. Toch zijn de prijzen niet te hoog op Camping Ca Pasquali en heb je de keuze uit mooie glampingaccommodaties. De camping ligt aan zee en op het strand heb je je eigen bedje dat hoort bij je huisje. Stap op de boot en je bent zo in Venetië, Murano, Burano of een van de andere eilanden.

Foto's

Kenmerken

Accommodaties

Tenten
Trekkershutten
Caravans
Campers
Chalets
Appartementen

Voorzieningen

Elektriciteit
Wateraansluiting
Rioolaansluiting
Gasaansluiting
Gasflessen omruilen
Wifi
Kluisjes
Lounge
Campingwinkel
Vers brood
Snackbar
Restaurant
Rolstoeltoegankelijk
Centrale kampvuurplaats

Geschiktheid

Honden toegestaan
Wintercamping
Plekken met schaduw
Seizoensplaatsen
Naturisten
Plekken voor jeugdgroepen
Autovrij
Auto bij de plek toegestaan

Recreatie

Speeltuin
Binnenspeelruimte
Kinderboerderij
Kinderanimatie
Zwemmen in natuurwater
Zandstrand
Naturistenstrand
Buitenzwembad
Binnenzwembad
Waterglijbaan
Thermaalbad
Sauna
Tennis
Tafeltennis
Volleybal
Golf
Midgetgolf
Zeilen/surfen
Botenverhuur
Fietsverhuur
Paardrijden
Duikstation
Skilift
Langlaufen

Sanitair

Camperservicestation
Babyverschoonruimte
Wascabines
Huurbadkamer
Aangepast sanitair
Wasmachines
Drogers
Ja
Jake Italiaans

Villaggio tutto sommato ok, anche se caro. Ristorazione davvero pessima, con servizio buffet servito tiepido

4 jaar geleden

So
Sorrrr Nederlands

Plussen, sfeer, grootte van de plek (vouwwagen), sanitair, zwembad, strand en coronamaatregelen die niet afdoen aan de feestvreugde, maat wel veiligheid respecteren. Min: alles is een eindje rijden buiten de camping; animatie niet in het Nederlands.

4 jaar geleden

Di
Diana Nederlands

Zeer mooie en schone camping met veel schaduw. Het sanitair is modern en heel schoon. Wij verbleven in een lodge tent de luxe vlak bij het mooie en grote zwembad. Alleen jammer dat de glijbaan iedere middag een aantal uren dicht is. De poolbar is gezellig met normale prijzen. Ook gezellig om 's avonds een keer te eten, de beperkte kaart is hetzelfde als op de dag maar de entourage is wel erg sfeervol. Het restaurant is gezellig met ruime keus en betaalbare prijzen. En alle gerechten kunnen ook afgehaald worden. Doordat het strand aan de camping grenst kan je de hele dag heen en weer lopen tussen zwembad en het strand. Het strand is erg kindvriendelijk omdat het heel ver ondiep blijft. Er wordt iedere dag voldoende georganiseerd. Alleen de muggen zijn een nadeel vanaf een uurtje of 16 wordt je lek geprikt ondanks dat er gespoten wordt en antimugspul. De accommodaties staan allemaal wel erg dicht op elkaar waardoor er weinig privacy is.

4 jaar geleden

Ri
Rijnders Nederlands

Dat je moet betalen voor de bedjes bij het zwembad!!! Echt te gek voor woorden!!! Ben er net 1dag ,maar als ik dit had geweten waren wij hier nooit naar toe gegaan.

4 jaar geleden

Ki
Kim Nederlands

Heerlijke, relaxte camping ondanks de behoorlijke hoeveelheid sta caravans en kampeerplaatsen! Misschien ook wel zo relaxed omdat er weinig Nederlanders waren die vaak handdoek leggen nodig vinden? Veel Zwitsers, Denen en Duitsers. Hier 2 weken verbleven in sta caravan top residence. Prima. Lakens inclusief, 2 bedjes met parasol op t strand erbij. Bedje bij zwembad tegen betaling. Fantastisch dat je kunt kiezen tussen zee/strand en zwembad. Kinderen v 4 en 8 genoten vh animatieteam. Veel afwisseling in programma. Minidisco om 21.00, shows om 21.30, disco vanaf 22.30 uur. Restaurant druk maar bediening en eten prima! Prijzen zijn netjes in winkel, bar, restaurant en ijssalon. In de omgeving is niet zo veel te doen. Boottocht naar eilanden en Venetië. Wij willen volgend jaar weer terug!

4 jaar geleden

1 / 3

Locatie