Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Campéole Le Courounba
Campéole Le Courounba
Campéole Le Courounba
Campéole Le Courounba
Campéole Le Courounba

Campéole Le Courounba in Frankrijk

Les Vigneaux, Frankrijk

Deze camping is nog niet gevalideerd door de eigenaar. Klik hier als jij de eigenaar bent.
4 / 5 (20 stemmen)

Campéole Le Courounba

Le Pont du Rif
05120 Les Vigneaux
Frankrijk
Bezoek website
Toevoegen aan favorieten

Camping Campéole Le Courounba (Les Vigneaux) heeft staanplaatsen met een mooi uitzicht op de omliggende bergen. De kinderen hebben veel plezier in het zwembad met glijbaan en op de springkussens. Ook is er Nederlandse animatie. Naast de camping loopt een wilde rivier, dus wie van kanoën en kajakken houdt is hier aan het goede adres.

Foto's

Kenmerken

Accommodaties

Chalets

Voorzieningen

Wifi
Kluisjes
Snackbar
Restaurant
Rolstoeltoegankelijk
Verharde paden
Houtskool-BBQ toegestaan

Geschiktheid

Honden toegestaan
Plekken met schaduw

Recreatie

Speeltuin
Kinderanimatie
Toegankelijke waterinstap
Buitenzwembad
Tennis

Sanitair

Babyverschoonruimte
Huurbadkamer
Wasmachines
Drogers
Ch
Christina Nederlands

Het zwembad kent bloktijden van 1,5 uur. Ook worden er max. 100 personen toegelaten in het zwembad. In ons geval, maand juli/augustus, betekende dit lange wachtrijen bij temperaturen boven 35 graden. Beleid hierover is onduidelijk, variërend van ecologisch zwembad tot veiligheidsvoorschriften. Verkoeling in het meertje is niet mogelijk, want hier mag niet in worden gezwommen. Voor de rest een prachtig gelegen camping, met mooie ruime plaatsen, zowel zonnig als schaduwrijk. Voor jeugd veel te doen, tennis, voetbal, basketbal, bikepark, luchtkussens.

2 jaar geleden

Ni
nienke Nederlands

De camping is prachtig gelegen tussen de bergen. Wij verbleven in een stacaravan deze was prima. De camping heeft een mooi zwembad met strenge regels , zo zijn er tijdsloten, mogen kinderen niet zonder ouders zwemmen (ook niet met diploma,'s) en is het zwembad op zaterdag dicht, toch jammer als je net aankomt en het is 30 graden Maar verder prima camping. Leuk is dat er iedere dag een andere foodtruck is waar je lekker eten af kunt halen.

2 jaar geleden

Si
Siard Nederlands

Vriendelijk personeel, mogelijkheid om zelf een plek te zoeken uit aantal opties (niet gereserveerd). Pluspunten zijn de ruime plekken, ligging middenin bergen en geen last van de wegen, wandelpaden beschikbaar vanaf camping naar omliggende dorpen (ook geschikt voor gezinnen). Bakker elke ochtend op camping aanwezig, aanrader is ook de bakker in het dorp op 10 minuten lopen (rijd je langs bij ingang camping). Ook het daar aanwezige restaurant (Le Rif) is een aanrader (afhaal mogelijk!). Diverse supermarkten op 10 à 20 minuten rijden. Zwembad zonder chloor. Verbeterpunten zijn aantal stroomkasten (neem minimaal 40m kabel mee!), zwembad dat werkt met maximum aantal personen, tijdsloten en strenge badmeesters, vieze sanitair ruimtes (door campinggasten), vaak koud water bij afwas maar niet bij douche. Er is geen WC-papier aannwezig, dus zelf meenemen. Dagelijks andere foodtruck, soms lange wachtrijen hiervoor (1 à 2 uur bij burger-truck).

2 jaar geleden

Ji
Jip Nederlands

Warm welkom. Gedetailleerde informatie en toelichting over de diverse bezigheden in de regio.De royale plaatsen verzekeren een relaxte overnachting.Zwembad zonder chloor (rietfilter).Een geslaagde trip.We zullen absoluut opnieuw bezoeken.

3 jaar geleden

Is
Isidoor Nederlands

We hebben een fantastische tijd beleefd op Le Courounba. Het team was aardig en buitengewoon behulpzaam, we konden bij aankomst zelf een plaatsje kiezen. Onze gekozen plek bood een prachtig uitzicht op de bergen, de ambiance was uiterst gezellig en vredig. Het sanitair werd verschillende keren per dag gereinigd en was zeker netjes, het is spijtig dat sommige kampeerders het niet altijd even netjes achterlaten...De kinderen hebben zich enorm vermaakt op de springkussens, het BMX-terrein en de activiteiten in de kinderclub !! Het zwembad is echt zo mooi als op de foto's en wat geweldig, een klimwand boven het water.De kinderen hebben hier echt veel vrienden gemaakt, wij komen hier absoluut terug !!

3 jaar geleden

1 / 4

Locatie