Prijs niet beschikbaar
Gemiddelde prijs gebaseerd op een auto en twee personen met een tent, caravan of camper.

Camping is geopend van 01 January tot 31 December
Aankomst
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Vertrek
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Dagen
{{r.bookingDays}}

Deze camping is nog niet door Spottocamp geverifieerd. Bent u de eigenaar van deze camping? Klik dan op de knop hieronder.

Ik ben de eigenaar
Wifi
BBQ toegestaan
Honden
Wasmachines
- Advertisement -
2.5 / 5 (13 stemmen

Campéole La Pinede

10 Avenue de la Plage
74140, Excenevex
Frankrijk

Campéole La Pinede is een camping in Excenevex, Frankrijk. Campéole La Pinede heeft wifi, een campingwinkel, een snackbar, een binnenzwembad en kluisjes. Honden zijn toegestaan op deze camping. Er zijn verschillende recreationele activiteiten op de camping. Er is een speeltuin en een tennisbaan.

Voor het wassen van kleding zijn wasmachines beschikbaar.

Eigenschappen camping

Recreatie
Speeltuin
Buitenzwembad
Tennisbaan

Faciliteiten
TV aansluiting
Wifi
Campingwinkel
Snackbar
Toegankelijk voor rolstoelen
BBQ toegestaan

Kwalificaties
Honden
Plekken met schaduw
Autovrij

Sanitair
Wasmachines


Klik hier als de informatie niet correct of onvolledig is

Foto's

Beoordelingen

Paola Bertrand
Nederlands
Slechte ervaring dit jaar, vrouw bij de bar was ronduit grof tegen mij toen ik ergens om vroeg. Toen ik er wat van zei kaatste ze terug dat het haar niks kon schelen of we terugkwamen omdat het tenslotte niet haar camping was. Klacht bij de receptie ingediend, die vroegen wat het nummer van onze plek was en dat dit niet had mogen gebeuren. We verwachten een geste vanuit de directie (al was het maar een kaartje) maar de rest van de week niks meer gehoord. 50 euro moeten betalen voor het huren van een kinderstoel die voor 30 euro te koop is bij de Ikea. Ondanks de mooie plek komen we hier helaas niet meer terug, zonde!
2 jaren geleden

Petra
Nederlands
Het is een verouderde camping " vergane glorie" veel vaste standplaatshouders. De ontvangst was prima en vriendelijk. Er zijn schaduwrijke plekken. Strand valt tegen tov andere plekken aan het meer van Genève. Het sanitair was ronduit smerig, penetrante urinelucht. Zelfs de duurste camping van onze vakantie en staat zeker niet in verhouding tot faciliteiten.Gelukkig maar 1 nacht geboekt en snel vertrokken.
2 jaren geleden

Vermeulen
Nederlands
We hebben vaak gekampeerd op vele campings. De negatieve reviews begrijpen we niet. Als je zorgt dat je ver genoeg van het strand en de autoweg af staat heb je totaal geen herrie. We hadden de Pagan huurtent die prima voldeed met eigen sanitair en veel ruimte en schaduw rondom de tent (plek 409). Veel verschil in plekken qua grootte en soms hoogteverschillen. Wat jammer was was dat er een bacterie in het meer kwam maar gelukkig konden we vlakbij in sciez ook zwemmen. Overal ook geschikt voor jonge kids. Het zwembad was prima, alleen weinig bedjes (vanwege covid?). Er was wenig ongedierte, amper muggen gezien. Personeel behulpzaam en spreken vaak ook Engels. Veel leuke uitstapjes mogelijk. Dus gewoon gaan, maar wel vooraf een goede plek vastleggen.
4 jaren geleden

Mary van Pelt
Nederlands
Dramatisch. Herrie makers kunnen heerlijk hun gang gaan. Zeker Fransen weten dat niemand hen iets kan maken. Vreselijk sanitair. Heerlijk strand en prima zwembad, maar heel ver beneden mijn fijn vakantie gevoel. Dus..... nooit meer.
4 jaren geleden

- Advertisement -