Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Campéole La Pinede
Campéole La Pinede
Campéole La Pinede
Campéole La Pinede
Campéole La Pinede

Campéole La Pinede in Frankrijk

Excenevex, Frankrijk

Deze camping is nog niet gevalideerd door de eigenaar. Klik hier als jij de eigenaar bent.
2.5 / 5 (13 stemmen)

Campéole La Pinede

10 Avenue de la Plage
74140 Excenevex
Frankrijk
Bezoek website
Toevoegen aan favorieten

Campéole La Pinede is een camping in Excenevex, Frankrijk, gelegen in de regio Rhône-Alpes. Op het terrein vind je wifi, een campingwinkel en een snackbar.

Om te zwemmen is er een buitenzwembad. Op de camping zijn verschillende recreatiemogelijkheden, zoals een speeltuin en een tennisbaan.

Honden zijn welkom op Campéole La Pinede. Campéole La Pinede is rolstoeltoegankelijk. Om je kleding te wassen zijn er wasmachines beschikbaar.

Foto's

Kenmerken

Voorzieningen

Wifi
Kluisjes
Campingwinkel
Snackbar
Rolstoeltoegankelijk
Houtskool-BBQ toegestaan

Geschiktheid

Honden toegestaan
Plekken met schaduw
Autovrij

Recreatie

Speeltuin
Buitenzwembad
Tennis

Sanitair

Huurbadkamer
Wasmachines
PB
Paola Bertrand Nederlands

Slechte ervaring dit jaar, vrouw bij de bar was ronduit grof tegen mij toen ik ergens om vroeg. Toen ik er wat van zei kaatste ze terug dat het haar niks kon schelen of we terugkwamen omdat het tenslotte niet haar camping was. Klacht bij de receptie ingediend, die vroegen wat het nummer van onze plek was en dat dit niet had mogen gebeuren. We verwachten een geste vanuit de directie (al was het maar een kaartje) maar de rest van de week niks meer gehoord. 50 euro moeten betalen voor het huren van een kinderstoel die voor 30 euro te koop is bij de Ikea. Ondanks de mooie plek komen we hier helaas niet meer terug, zonde!

4 jaar geleden

Pe
Petra Nederlands

Het is een verouderde camping " vergane glorie" veel vaste standplaatshouders. De ontvangst was prima en vriendelijk. Er zijn schaduwrijke plekken. Strand valt tegen tov andere plekken aan het meer van Genève. Het sanitair was ronduit smerig, penetrante urinelucht. Zelfs de duurste camping van onze vakantie en staat zeker niet in verhouding tot faciliteiten.Gelukkig maar 1 nacht geboekt en snel vertrokken.

4 jaar geleden

µ
µ Frans

Inacceptable, pour la réservation d'un emplacement de camping, des frais de dossier de 15€ sont exigés sans plus d'explication. Aucune mention de ces frais sur leur page tarif. Et dans leurs conditions pour 2 nuits je dois payer la totalité du séjour donc où est le risque pour eux? Cette pratique est scandaleuse mais personne ne prendra le temps de leur intenter une procédure pour ces frais venus de nulle part. Ils misent sur le stress des gens qui ne veulent pas se retrouver sans autre solution pour leurs vacances.

4 jaar geleden

Ve
Vermeulen Nederlands

We hebben vaak gekampeerd op vele campings. De negatieve reviews begrijpen we niet. Als je zorgt dat je ver genoeg van het strand en de autoweg af staat heb je totaal geen herrie. We hadden de Pagan huurtent die prima voldeed met eigen sanitair en veel ruimte en schaduw rondom de tent (plek 409). Veel verschil in plekken qua grootte en soms hoogteverschillen. Wat jammer was was dat er een bacterie in het meer kwam maar gelukkig konden we vlakbij in sciez ook zwemmen. Overal ook geschikt voor jonge kids. Het zwembad was prima, alleen weinig bedjes (vanwege covid?). Er was wenig ongedierte, amper muggen gezien. Personeel behulpzaam en spreken vaak ook Engels. Veel leuke uitstapjes mogelijk. Dus gewoon gaan, maar wel vooraf een goede plek vastleggen.

6 jaar geleden

MV
Mary van Pelt Nederlands

Dramatisch. Herrie makers kunnen heerlijk hun gang gaan. Zeker Fransen weten dat niemand hen iets kan maken. Vreselijk sanitair. Heerlijk strand en prima zwembad, maar heel ver beneden mijn fijn vakantie gevoel. Dus..... nooit meer.

6 jaar geleden

1 / 3

Locatie